Hype Text
Hype Text

Hype Text v4.7.3 APK indir (VIP Kilitsiz) 2022


Hype Text, kesinlikle göz alıcı animasyonlara sahip metinlerle videolar oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Efektler, arka planlar ve daha fazlasından oluşan bir cephaneliğe erişebileceksiniz. Aynı zamanda, onları yaratıcı bir şekilde karışt

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 184 puan )
Fiyat: $0
İsim Hype Text
Yapımcı cerdillac
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 27M
Versiyon 4.7.3
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Hype Text is the most famous version in the Hype Text series of publisher cerdillac
Mod Version 4.7.3
Total installs 1,000,000+

İndir (27M)

Hype Text, kesinlikle göz alıcı animasyonlara sahip metinlerle videolar oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Efektler, arka planlar ve daha fazlasından oluşan bir cephaneliğe erişebileceksiniz. Aynı zamanda, onları yaratıcı bir şekilde karıştıracaksınız ve bu, sosyal ağlarda paylaşmak veya etkileyici bir intro oluşturmak için hikayeler oluşturanlar için doğru araçtır. Yaptığınız tüm ürünlerin yüksek kalitede olduğu teyit edilebilir.

Hype Text – Animasyonlu Metin ve Giriş Yapıcı Hype Text – Animasyonlu Metin ve Giriş Yapıcı

BİRÇOK TAMAMEN HARİKA METİN ETKİSİ

Kullanıcıların Hype Text’de bulabilecekleri ana özellik, bir videoya veya herhangi bir arka plana kesinlikle çarpıcı efektlerle metinler eklemektir. Oradan, etkileyici bir giriş, resim yazısı veya video oluşturmak ve daha fazlası gibi çeşitli şekillerde onları manipüle edebileceksiniz. Aynı zamanda, herhangi bir kullanıcının kendi isteklerine göre erişip çalıştırabileceği uygulamanın özellikleri de basittir ve uygulamanın getirdiği şeylerden etkileneceksiniz.

Uygulama, videonuz veya arka planınız için doğru olanı seçmek için zaman ayıracağınız etkileyici bir metin efektleri koleksiyonuna sahiptir. Aynı zamanda, Facebook adresini tamamen hızlı bir şekilde gösterme gibi efektleri de yapabilirsiniz. Efekti seçtikten sonra içeriği ayarlamanız ve eklediğiniz arka planla eşleştirmeniz gerekir. Tamamlandığında, videoyu dışa aktarmak için kaliteyi seçebilirsiniz.

Hype Text – Animasyonlu Metin ve Giriş Yapıcı Hype Text – Animasyonlu Metin ve Giriş Yapıcı

METİNLER VE SESLERLE ETKİLEYİCİ VİDEOLAR YARATIN

Kullanıcılar, Hype Text’deki bazı temel düzenleme işlemleriyle eninde sonunda size etkileyici bir giriş videosu sunabilir. Ayarlamaya başladığınızda, cihazda bulunan medyayı veya uygulamada bulunan kaynakları seçme seçeneği sunulur. Etkileyici bir intro oluşturmak istiyorsanız, kullanıcı için tamamen renkli ve heyecan verici bir arka plana ihtiyacınız var. Sosyal medyada bir hikaye oluşturmak, videolara metin eklemekle iyi gider.

Etkileyici efektlere sahip metinler eklemenin yanı sıra dikkat çekici sesler de ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için başka bir uygulama bulmanız gerekmeyecek çünkü uygulama size tam kalitede bir video, metin ve hatta harika bir ses garantisi veriyor. Böylece, zamanınızı doğru sesi seçmek ve bazı öğelerini hızını değiştirmek kadar hızlı bir şekilde düzenlemek için harcayacaksınız. Tüm adımları tamamladıktan sonra video dışa aktarma işlemine başlayacaksınız.

Hype Text – Animasyonlu Metin ve Giriş Yapıcı Hype Text – Animasyonlu Metin ve Giriş Yapıcı

KALİTELİ VİDEOLARI KOLAYCA İHRACAT YAPIN

Her kullanıcının paylaşım yapacağı platforma dikkat etmesi gerekir ki bu da Hype Text’de önemli bir faktördür. Her sitenin, paylaştığınız medyaya bağlı olarak 4:5 veya 16:9 en boy oranı olan Instagram gibi en boy oranı vardır. Yani düzenlemeye başladığınızda ve efekt seçimini girdiğinizde, uygulama farklı en-boy oranı türleri seçmenize izin verecektir. Daha sonra her zamanki gibi düzenlemeye devam edeceksiniz.

Uygulamayı kullanarak dışa aktardığınız çıktı, maksimum 1080p kaliteye sahip olacak ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Bu, uygulamanın videoyu video veya yeşil ekran olarak dışa aktarma yeteneğinden gelir. Bu nedenle, belirli bir videoya eklemek istiyorsanız, ürünü video olarak oluşturmanız yeterlidir. Profesyonel bir yaratıcıysanız, ürünü yeşil ekranla kullanmanın birçok yolu vardır.


İndir (27M)

Artık indirmeye hazırsınız Hype Text ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdancerdillac

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir