Hybrid Animals
Hybrid Animals

Hybrid Animals v200438 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


Ücretsiz Alışveriş (Savaş sırasında, ücretsiz olarak satın almak için satış NPC'sini bulun) Beceri puanlarını gelişigüzel kullanın

Android Android Simülasyon
5 ( 182 puan )
Fiyat: $0
İsim Hybrid Animals
Yapımcı Abstract Software Inc
Tür Simülasyon
Boyut 46M
Versiyon 200438
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Hybrid Animals is the most famous version in the Hybrid Animals series of publisher Abstract Software Inc
Mod Version 200438
Total installs 10,000,000+

İndir (46M)

Hybrid Animals heyecan verici bir oyun çünkü oyuncular diğer hayvanlarla savaşmak için kendi melezlerini yaratmak için sevdikleri iki hayvanı seçebilecekler. Bu oyun hayvan severler için oldukça uygundur ve farklı hayvanları başarılı bir şekilde yetiştirmek ister. Oyuncular iki favori hayvanı yetiştirdikten sonra bireysel ama aynı derecede eğlenceli savaşlara girecekler.

Hibrit Hayvanlar

YETİŞTİRİLECEK BİRÇOK HAYVAN

Oyunun adını okuduktan sonra oyuncular muhtemelen içeriğin bir kısmını ve nasıl oynanacağını tahmin ettiler, değil mi? Oyun, oyunculara üremek için iki hayvanı özgürce seçmeleri için birçok farklı hayvan verir. Oyuncular, dövüş sürecinde rakipleri daha kolay yenebilmeleri için farklı güçlere sahip hayvanlar üretmelidir. Yetiştirilecek hayvanların seçimi yoluyla oyun, oyuncunun yaratıcılığını teşvik eder.

Hibrit Hayvanlar

KEŞFEDİLECEK BİRÇOK ZORLUK

Oyunda oyuncuların üstesinden gelmesi gereken birçok zorluk var. Ancak hibritinizin güçlü kalması için yiyeceğe de ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bu nedenle, oyuncu evcil hayvanı için yiyecek ve içecek bulmak için ilk seviyeleri geçmelidir. Ayrıca oyunculara savaşmak için bomba, silah, el bombası gibi daha fazla öğe de destekleniyor… Üstelik çok şiddetli canavarlar var, bu yüzden oyuncular dikkatli olmalı ve melez hayvanları için iyi donanımlı olmalıdır.

Hibrit Hayvanlar

BİRÇOK ÇEKİCİ ÖDÜL

Hybrid Animals oyununun birçok farklı seviyesini geçerken, oyuncular ayrıca bombalar, silahlar, el bombaları gibi savaşacak daha fazla öğeyle veya iyi desteklemek için gizli becerilerle desteklenir. Özellikle, oyuncular daha fazla para toplayacak ve bu parayı hibrit hayvanlarını donatmak ve yükseltmek için harcayacak veya üssünü düşmanlardan güçlendirmek için öğeler satın alacak.

Hibrit Hayvanlar

KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Hybrid Animals’daki arayüz basittir. Ancak oyuna daha fazla oyuncu çekmek için farkı yaratan bu basitlik ve hafifliktir. Arayüz tasarımı oyunu ve sevimli melez hayvan, çizgi film izlemek gibidir. Daha spesifik olarak, oyuncular farklı seviyelerde oynarken farklı arayüzler görecekler. Yumuşak sesle birleştiğinde, oyuncu savaş sürecine daha fazla odaklanır.

Hibrit Hayvanlar

BİRDEN FAZLA CİHAZDAN İNDİRMEK KOLAY

Birçok insanın her zaman istediği oyun, değil mi? Eğlenceli oyun ve birçok farklı cihazda ücretsiz indirme ile daha iyi ne olabilir? Oyuncular Google Play’de oyun indirebilir ve ayrıca oynamak için bir ağ bağlantısına ihtiyaç duymazlar. Ardından eğlenceli anların tadını çıkarmak ve oyundaki yenilikleri bir an önce keşfetmek için oyunu hızlıca telefonunuza indirin.

Hybrid Animals, bazı hafif şiddet sahneleri olduğu için yedi yaşından küçük oyuncular için uygun olmayacaktır. Oyun basit tasarımı nedeniyle moda ama çok benzersiz. Oyuncular sevimli melezlerini canavarlara karşı korunmak için savaş eşyalarıyla donatmak veya kendilerinin yönetebilecekleri bir kasaba oluşturmak isterse, bunları uygulamadan satın alabilirler. Bu oyunu oynadıktan sonra oyuncular rahatlayacak ve hayvanları daha çok sevecek.


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Hybrid Animals ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir