Hunting Simulator
Hunting Simulator

Hunting Simulator v6.21 MOD APK (Sınırsız Para/Kilitsiz Seviye) indir 2022


Hunting Simulator Game, oyuncuları yoğun av savaşına getiriyor. Burası çekici tuzaklar, modern silahlar ve silahlarla birçok bölgede seyahat etmenizi sağlar.

Android Android Aksiyon
4 ( 242 puan )
Fiyat: $0
İsim Hunting Simulator
Yapımcı Woodcock entertainment
Tür Aksiyon
Boyut 180MB
Versiyon 6.21
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz Seviye
Orjinal Google Play
Hunting Simulator is the most famous version in the Hunting Simulator series of publisher Woodcock entertainment
Mod Version 6.21
Total installs 5,000,000+

İndir (180MB)

Predator atış savaşı, oyuncular Avcılık Simülatörü Oyunu dünyasına ayak bastığında resmi olarak açılır. Eşsiz av simülatörleri ile çeşitli engebeli arazilerde yürüyüş yolculuğuna çıkacaksınız. Artık birden fazla atış nesnesiyle atış poligonunu özgürce ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, keskin nişancıların oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü silah ve mermi dahil olmak üzere etkileyici silahlara sahip olma özelliğidir.

Avcılık Simülatörü Oyunu

BÜYÜK SİLAHLAR

Oyuncunun gözlerinin önünde görünen devasa bir silah koleksiyonudur. Öncelikle Shotguns metreyi 8/16/12g/12v/ 12semi Auto gibi çeşitli parametrelerle kullanabilirsiniz. Bununla kalmayıp, oyunculara tüfeklerle en iyi atış deneyimini de sunuyoruz. Sadece bu değil, silahların yanı sıra özel mermilere daldığınızda unutulmaz anlar yaşamanıza yardımcı olacak benzersiz yaylar ve tatar yayları da alırsınız.

TÜNEL BİLGİSAYAR

Ayrıca Hunting Simulator Game, her ayrıntıya kendini adamış oyunculara da hizmet veriyor. Bu keskin nişancı savaşında oyuncuların rüzgar yönüne çok dikkat etmesi gerekiyor. Kalbinize çarpmanız için etkili bir şekilde destek olabilecek bir faktör haline gelecek, ancak bazen başarınıza da engel oluyor. Bunu anlayan oyun, rüzgar yönünün değişimi hakkında bilgi sağlamak için büyülü bir balistik bilgisayarı başlattı. Bu kozu kullanarak bu kadar uzun bir mesafeden ateş etmekten daha iyi bir şey yoktur.

Avcılık Simülatörü Oyunu

MERMİ ÇEŞİTLİ

Orada durmayan Avcılık Simülatörü Oyunu, oyunculara farklı mermi seçenekleri de sunar. Her mühimmat türü, belirli atış alanları için uygun olacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda belirli hedeflere uyarlanırlar ve ayrıca ateşlenen silahın türü üzerinde önemli bir etkiye sahiptirler. Bu savaşta dürbün, oyuncuların mesafeyi kapatmasına ve hız ve mesafeyi ayrıntılı olarak hesaplamasına yardımcı olduğu için sizin için pratik bir sağ el haline geliyor.

AKSESUARLAR KOZ KARTIDIR

Ardından, oyuncular daha birçok oyun aksesuarıyla dövüşün tadını çıkarabilirler. Bunların arasında hedefin bakışlarından kaçmak için en iyi şekilde kamufle olmanıza, nişan alıp başarılı bir şekilde vurmanıza yardımcı olacak kostümlerden bahsetmek gerekir. Ayrıca, güneş battığında oyuncuyu engelsiz hale getirmek için geceleri el feneri desteği vardır. Arazi araçları ve kar motosikletleri de büyük katkı sağladı.

Ayrıca, Avcılık Simülatörü Oyunu size hayal gücünüzün ötesinde olağanüstü bir yardım sağlar. Bu av köpekleri ürkütücü bir görünümle ortaya çıkarlar ve sadece sahiplerine itaat ederler. Verdiğiniz tüm komutları bir not dahilinde itaatkar bir şekilde yürütür. Bu, profesyonel bir av yolculuğuna dalmış gibi hissetmenizi sağlar.

Avcılık Simülatörü Oyunu

AV CANAVARI

Hedeflediğiniz kitle son derece çeşitlidir ve sadece sizin için birçok komik an getirir. Vahşi hayvanlar, otlayan şaşırtıcı altın geyikler veya vahşi tilkiler ve geyikler de dahil olmak üzere her zaman oyuncuların en çok avlanmak istediği ilk hedef olurlar. Sadece bu değil, kazlardan tavus kuşlarına, güvercinlerden kekliklere kadar gözünüzün önünde kaynatılmaz. Orada durmadan, oyuncular doğrudan Timsah Gazelle’ye de saldırabilirler.

  • Kendinizi çeşitli atış poligonlarından oluşan simüle edilmiş bir ortamda atış savaşına bırakın.
  • Doğru bir strateji tasarlamak için rüzgar yönünü hesaplamak için tünel hesaplayıcıyı kullanın.
  • Dürbün, düşmanla olan mesafenizi kapatmak için güçlü bir silah haline geldi.
  • Geyik, kazlardan güvercinlere, keklikler fethetmek için sizi bekliyor.
  • Özel arazi araçları ve akıllı kar motosikletleri sayesinde farklı arazilere geçin.


İndir (180MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hunting Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir