Hunting Clash
Hunting Clash

Hunting Clash v2.54.2 APK MOD (Otomatik Nişan) indir 2022


Yabani hayvanları avlayarak geçimini sağlayan avcılar, devlet tarafından avlanmasına izin verilen hayvanlardır. Avcıların silah, tuzak, kafes vb. ihtiyaç duydukları hayvanların boyutlarına göre farklı avlanma şekilleri vardır. Peki siz hiç avcı olara

Android Android Simülasyon
5 ( 363 puan )
Fiyat: $0
İsim Hunting Clash
Yapımcı Ten Square Games
Tür Simülasyon
Boyut 165MB
Versiyon 2.49.2
MOD Otomatik Nişan
Orjinal Google Play
Hunting Clash is the most famous version in the Hunting Clash series of publisher Ten Square Games
Mod Version 2.49.2
  • Görüş sallanmıyor;
  • Doğruluk halkasının görünümü hızlandırıldı (hayvanda görünüyor, ona ateş ederseniz %100 doğruluk olacak)


İndir (165MB)

Yabani hayvanları avlayarak geçimini sağlayan avcılar, devlet tarafından avlanmasına izin verilen hayvanlardır. Avcıların silah, tuzak, kafes vb. ihtiyaç duydukları hayvanların boyutlarına göre farklı avlanma şekilleri vardır. Peki siz hiç avcı olarak bir gün yaşadınız mı? Büyük hayvanları avlamak, onlardan et, boynuz ve diğer hayati parçalar gibi malzemeleri toplamak için av tüfekleri mi kullanıyorsunuz? Bir avcı olarak deneyimlemek istiyorsanız , en gerçek duyguları getirmeyi vaat eden yeni nesil bir avcı simülasyon oyunu olan Hunting Clash APK ‘ı indirin . Bu oyun meşrudur, oyuncunun nadir olmayan hayvanları avlamasına ve profesyonel bir avcının birçok zorluğuyla yüzleşmesine izin verir.

av-çatışma-mod-otomatik nişan-2

HUNTER’IN HAYATINA HOŞ GELDİNİZ

Avcılar her zaman dünyanın her yerinde; genellikle ormanın derinliklerinde yaşarlar, dış dünyayla çok az iletişim kurarlar ve hatta vahşi hayvanları avlayarak yaşarlar. Dahası, dünyanın her yerinde kendi iklimi vardır, bu nedenle avcılar her türlü hava koşulunda çok çeşitli hayvanları avlamaya uyum sağlamalı ve istekli olmalıdır. Bir avcının hayatı yalnız olabilir, ancak her gün, her barbeküde her zaman büyük, sulu ve kokulu bir av olduğunda mutludur. Bu nedenle oyun, oyuncuların silahlar, çevre, iklim, hava durumu ve grafikler gibi otantik bir avcı deneyimi yaşaması için en iyi koşulları yaratacaktır. Sadece yukarıdaki faktörlerle oyuncular, profesyonel avcılar için abartılı değil, basit ve tehlikeli bir atmosfer tarafından karşılanacak.

av-çatışma-mod-otomatik nişan-2-1

AV YA DA AVLANMAK İÇİN

Bir avcı olarak yaşam, her gün nazik hayvanları avlayabildiklerinde veya diğer vahşi hayvanlar tarafından kolayca avlanabildiklerinde tehlikelidir. Bu nedenle, avcılar avlanmak için birçok farklı yola sahip olacaklar ve hatta av olmaya hazır olacaklar ve her an avlanabilecekler. Bu oyuna gelirken, oyuncu hem avcı hem de av olabilir, ancak bu oyuncunun gözlem yeteneğine bağlıdır. Oyunda birçok canavar olmasına rağmen, doğru atışı yaparlarsa yine de kesilebilirler.

av-çatışma-mod-otomatik nişan-2-1-1

BASİT VE DOSTU BİR KONTROL

Oyun, oyunculara güvenilir bir av tüfeği olan bir avcının otantik deneyimini verir. Her av sırasında, belirtilen hayvanları avlamak veya oyunun gerektirdiği beyin, kalp, akciğerler ve uzuvlar gibi parçalara ateş etmek oyuncunun görevidir. Oyuncuların özgürce hareket etmelerine izin vermek yerine, sabitlenecekler ve görevi tamamlamak için bir av tüfeği kullanacaklar. Ayrıca, oyunun basit kontrolleri de vardır: nişan almak için hafifçe vurun, nişan almak için bir joystick ve hedefi bitirmek için ateş etmek için bir düğme. Kontrol mekanizması basit olsa da, oyuncu mermi zamanı, hareket hızı vb. gibi fiziksel mekanikleri bu oyuna uygulamalıdır.

av-çatışma-mod-otomatik-amaç-2-1-1-1

ELİNİZDE ÇEŞİTLİ SİLAHLAR

Bir avcı olarak ayılar, aslanlar vb. gibi büyük hayvanları avlamak için en iyi silahlara ve ekipmanlara ihtiyaçları vardır. Ayrıca, “Av Çatışması” bir atış oyunudur, bu nedenle oyuncuları eğlendirmek için silah çeşitliliği unsuru çok önemlidir. Av tüfeği türüne ait devasa bir silah sistemi ile oyuncular, yeterli paraya sahip olduklarında herhangi bir seçeneğin kilidini açabilirler. Sadece bu değil, her bir silah, beraberindeki aksesuarlar, yükseltmeler ve dekorasyonlar gibi kişiselleştirilebilir. Sadece yukarıdaki faktörler ile oyuncu oyunla eğlenmek için birçok şeye sahip olacak ve hatta her silahın cephane miktarı, hasar, hız gibi özellikleri olacaktır.

av-çatışma-mod-otomatik nişan-2-1-1-1-1

EKSTRA HASSASİYET İÇİN HUNTER YETENEKLERİNİ KULLANIN

Avlanma sırasında, oyuncunun bir hayvanı öldürmek veya hassas atışlar yapmak gibi avı bitirmek için oyunun görevlerini tamamlaması gerekecektir. Oyuncu doğruluğundan emin değilse, zaman gecikmesi, X-ray, Insta-shot vb. gibi avcı becerilerini kullanabilir. Her becerinin kendine has özellikleri vardır ve oyuncular bu becerileri daha iyi etki için özelleştirebilir.

DİĞER HUNTER İLE REKABET ET

Hunting Clash APK ayrıca avcıların becerilerini her avdan sonra kazanılan puanlarla sergiledikleri çevrimiçi bir oyundur. Oyuncu yeteneklerini göstermek istiyorsa, mümkün olan en kısa sürede isabetli atışlar yapması gerekir. Ayrıca oyunda, avcıların iyi başarılara sahip olmaları durumunda silah ve teçhizat gibi birçok çekici ödül alacakları birçok sınırlı süreli etkinlik olacak. Bir oyuncunun etkinlikler, görevler ve zorluklar sırasında yaptığı her şey kaydedilecek ve avcıların rekabet gücünü dengelemek için başarıları bir hafta sonra sıfırlanacak.

av-çatışma-mod-otomatik-amaç-2-1-1-1-1-1

Her zaman, her yerde oynanabilecek son derece eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz? Ardından, oyuncuların eğlenmesi için ortamları ve hayvanları canlı bir şekilde simüle etmek için 3D grafikler kullanan gerçek bir avcı simülasyon oyunu olan “Hunting Clash”a gelin. Sadece bu değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki avcıların toplanıp birbirleriyle etkileşime girmesi için birçok çekici aktiviteye de sahip.


İndir (165MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hunting Clash ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTen Square Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir