Hunter Assassin 2
Hunter Assassin 2

Hunter Assassin 2 v1.089.01 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Hunter Assassin 2, kurgusal karakterler arasındaki güç savaşlarıyla bitmek bilmiyor. Bir oyundaki her oyuncu, temsili bir karakter seçebilecek ve hayatta kalmak ve düşmanları yok etmek için çevik hareketleri birleştiren hareketleri kullanabilecek. Uy

Android Android Aksiyon
4 ( 104 puan )
Fiyat: $0
İsim Hunter Assassin 2
Yapımcı Ruby Game Studio
Tür Aksiyon
Boyut 105MB
Versiyon 1.089.01
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hunter Assassin 2 is the most famous version in the Hunter Assassin 2 series of publisher Ruby Game Studio
Mod Version 1.089.01
Total installs 5,000,000+

İndir (105MB)

Hunter Assassin 2, kurgusal karakterler arasındaki güç savaşlarıyla bitmek bilmiyor. Bir oyundaki her oyuncu, temsili bir karakter seçebilecek ve hayatta kalmak ve düşmanları yok etmek için çevik hareketleri birleştiren hareketleri kullanabilecek. Uygun bir strateji geliştirmek ve plana göre yürütmek gerekir. Arena moduna entegre edilen oyunun yeni unsuruna ve deneyimi daha da eğlenceli hale getirmeyi vaat eden iyileştirmelere hoş geldiniz!

Avcı Suikastçı 2 Avcı Suikastçı 2

PROFESYONEL KATİL EĞİTİMİNE KATILIN

Ortam ne olursa olsun, Hunter Assassin 2, aynı seviyedeki oyunculara karşı keşif içeren zorluklara ev sahipliği yapacak. Yeni bir oyuncunun engellerle birleşen karanlık ortamda suikastçının faaliyetlerine alışması zor olacaktır. Ancak, bunları yolculuğunuz için nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, bu da bir avantajdır. Engellerin arkasına saklanın ve aniden karmaşık durumlar yaratabilecek gibi görünün.

Avcı Suikastçı 2 Avcı Suikastçı 2

DENEYİM VE DEĞERLİ ÜRÜN TOPLA

Rakip Hunter Assassin 2’yi ortadan kaldırırken, her av ve tarama, düşen öğeler arasından ihtiyacınız olan öğeyi almanıza ve seçmenize izin verirse daha ilginç. Hepsinin şu anda sahip olduğunuz gücü veya silahı geliştirmek için kullanılabilecek bir değeri var. Yeni arkadaşlarla tanışın, arkadaşlar edinin veya birbirinizle yüzleşin, mekanın giderek küçüldüğü son dakikaya geçin.

Hunter Assassin 2’de verilen ödüller, mağazada satılan eşyaların satın alınmasına da katkıda bulunuyor. Fonksiyonel gıdalar, silahlar gibi birçok çeşidi ve kostüm, şapka, sırt çantası gibi diğer ekipmanlar bulunmaktadır. Silahlara gelince, küçük parçaları değiştirerek ve onları madeni paralarla veya her gün topladığınız şeylerle yükselterek yenileyebilirsiniz. Kıyafetlerini değiştir ve en uygun olanı bul. Bir saldırı seli durumunda kuşatmadan çıkmak için daha akıllı bir strateji ile başlayın. El fenerinden gelen ışıktan kaçının; karanlık engeller görevi yerine getirmenize yardımcı olacaktır.

Avcı Suikastçı 2 Avcı Suikastçı 2

ÖZEL HAYATTA KALMA SAVAŞINI BAŞLAT

Hunter Assassin 2, küçük oyuncuların yok edilmesinin arkasında daha büyük canavarlarla karşılaşacağınız zaman daha akılda kalıcıdır; yutması zor patronlardır; stratejiniz nedir? Her şey çok belirsiz, karanlıkta en yoğun çatışmalara hazır, önerilen günlük görev zincirini tamamlamak için silahları ve becerileri ustaca kullanıyor. Etkinliklere katılın ve harika ödüller kazanın. Her yolculuktan sonra bir inceleme bırakmayı unutmayın!


İndir (105MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hunter Assassin 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRuby Game Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir