Hunt Royale
Hunt Royale

Hunt Royale v1.5.7 APK indir (Mega Menü) 2022

Tek elle oyun deneyimi, Hunt Royale APK oyuncu karakterin kontrolünü ele alıp hedeflerini tamamladıkça yeniden ortaya çıkıyor . Karakterinizin becerileri ve gücü ile önünüze çıkan düşmanları alt eden siz olacaksınız. Aynı zamanda oyun, oyuncuların is

Android Android Aksiyon
4 ( 791 puan )
Fiyat: $0
İsim Hunt Royale
Yapımcı BoomBit Games
Tür Aksiyon
Boyut 146MB
Versiyon 1.5.7
MOD Mega Menü
Orjinal Google Play
Hunt Royale is the most famous version in the Hunt Royale series of publisher BoomBit Games
Mod Version 1.5.7
  • MENÜ MODU
  • Yüksek Hasar
  • Tanrı modu
  • Hız Çarpanı

Tek elle oyun deneyimi, Hunt Royale APK oyuncu karakterin kontrolünü ele alıp hedeflerini tamamladıkça yeniden ortaya çıkıyor . Karakterinizin becerileri ve gücü ile önünüze çıkan düşmanları alt eden siz olacaksınız. Aynı zamanda oyun, oyuncuların isterlerse tek başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte deneyimleyebilecekleri birçok heyecan verici oyun moduna da sahip. Ayrıca karakter sistemi, oyuncuların kilidini açması ve yükseltmesi için bekliyor.

Hunt Royale: Epik PvP Savaşı

DÜŞMANLARA KARŞI SAVAŞLAR

Hunt Royale’de oyuncular, rakipleri alt etmek için farklı maçlara katılacak ve moda bağlı olarak sayıları ve özellikleri tamamen değişecek. Archero’ya benzer şekilde tek elle karakteri kontrol edebileceğiniz ve bu oyunla aynı özelliklere sahip olabileceğiniz bir oyundur. Tam olarak, karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol edecek ve önünüze çıkan düşmanları yenmek için yeteneklerinizi kullanacaksınız. Kontrol mekanizmasına da tamamen erişilebilir.

Karakter işlemleri, herhangi bir oyuncunun yapabileceği kaydırma veya sürükleme gibi eylemlerle gerçekleştirilir. Yani bunlar oyuncunun tek elle kontrol edeceği işlemler; Zamanla, oyuncunun saldırılardan kaçma veya çok fazla düşmandan kaçınmak için doğru pozisyonu seçme yeteneği artacaktır. Oyuncular birçok farklı oyun modunu deneyimleyecek ve her modun oyuncuların deneyimlerini değiştirmelerine yardımcı olan bazı benzersiz özellikleri var.

Hunt Royale: Epik PvP Savaşı Hunt Royale: Epik PvP Savaşı

OYUN MODLARINDA ÇEŞİTLİLİK

Hunt Royale’in birincil modunda oyuncular, sürekli olarak önlerinde beliren çeşitli düşmanları tek başlarına alt edecekleri bir oyun bulacaklar. Ekranın üst kısmında sarı bir deneyim çubuğunuz olacak ve bir canavarı her öldürdüğünüzde, yeni bir seviyeye ulaşana kadar çubuk yavaş yavaş dolar. Aynı zamanda, her seviye daha zor düşmanlarla savaşmak için beceriler seçmenize izin verir. Oradan, kazanma şansı yaratmak için aldığınız becerileri birleştirmenin yollarını bulacaksınız.

Oyuncuların oyuna girmeden önce ayarlamaları gereken iki mod daha var: co-op ve PVP. Co-op için oyuncular arkadaşlarıyla oynayacak ve önlerine çıkan düşmanları yenecekler. Başka bir deyişle, etkileyici ödüller almak için birçok zorlu seviyeyi fethetme fırsatınız bu. Diğer oyuncularla oynamak, kooperatif modunun dışındayken de çeşitlidir; sen ve diğer oyuncular düşman olacaksınız.

Hunt Royale: Epik PvP Savaşı Hunt Royale: Epik PvP Savaşı

Düşmanı yenmek için işbirliği yapmanın aksine, PVP modu sadece oyuncuların birbirine karşı olduğu bir maç yaratır. Başka bir deyişle, düşmanlarınız artık canavar değil, siz onlarla karşılaşana kadar güçleri bilinmeyen diğer oyunculardır. Diğer oyunculara karşı heybetli bir karaktere ve becerilere sahip olmanız gerekecek. Ayrıca hedef seçimi de önemlidir çünkü bazen müttefik olmayabilirsiniz ama siz ve diğer oyuncular aynı düşmanı yenersiniz.

KİLİT AÇILACAK ÇEŞİTLİ KARAKTERLER

Oyuncular, Hunt Royale’de etkileyici sayıda karakter bulacaklar. Her karakterin kendine has özellikleri ve belli bir seviyeye ulaştığında açılan becerileri var. Aynı zamanda, yükseltme malzemeleri bulmak kolay değil çünkü bu her karakterin kart sayısı. Başka bir deyişle, yeni bir seviyeye geçmek için gerekli miktarda karta sahip olmanız gerekecek. Gerçekten de bu, oyuncuların geçmesi zaman alacak uzun bir süreçtir.


İndir (146MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hunt Royale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBoomBit Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir