Hungry Shark World
Hungry Shark World

Hungry Shark World MOD APK indir v4.4.3 (Sınırsız Para) 2022


Hungry Shark World APK ile okyanusu keşfedin ve fethedin – Oyun, Hungry Shark ile ilgili oyun serisinde en yüksek kalite olarak derecelendirilmiştir. Hungry Shark Trilogy, Hungry Shark: Night, Hungry Shark Evolution gibi hit oyunlardan sonra, bu oyun

Android Android Hayatta Kalma
4 ( 681 puan )
Fiyat: $0
İsim Hungry Shark World
Yapımcı Ubisoft Entertainment
Tür Hayatta Kalma
Boyut 150MB
Versiyon 4.4.3
MOD Sınırsız Elmas-Para
Orjinal Google Play
Hungry Shark World is the most famous version in the Hungry Shark World series of publisher Ubisoft Entertainment
Mod Version 4.4.3
 • MENÜ MODU
 • 1. Godmode
 • 2. Sınırsız para
 • 3. Sınırsız mücevher ( Güçlendirmeler  için çalışmıyor)
 • 4. Sınırsız inci
 • 5. Sıçrama geçişinin kilidi açıldı
 • 6. Köpekbalığı sağlık tahliyesi kaldırıldı (haritayı seçmeden önce açın )
 • 7. Sonsuz köpekbalığı artırma (Dönüş) haritayı seçmeden önce açık )
 • 8. Oyun içi öğelerin kilidi açıldı (köpekbalıkları dahil)
 • 9. Reklamlar kaldırıldı


İndir (150MB)

Hungry Shark World APK ile okyanusu keşfedin ve fethedin – Oyun, Hungry Shark ile ilgili oyun serisinde en yüksek kalite olarak derecelendirilmiştir. Hungry Shark Trilogy, Hungry Shark: Night, Hungry Shark Evolution gibi hit oyunlardan sonra, bu oyun doğdu ve harita grafikleri, oyun özellikleri, köpekbalığı ekipmanı ve göz alıcı yeni özelliklerle önceki tüm sürümlerinden daha mükemmel bir yükseltilmiş sürüm haline geldi. deriler. Vahşi bir köpekbalığına dönüşün ve uçsuz bucaksız okyanusta ortalığı kasıp kavurun.

Köpekbalığı Haftasına HOŞ GELDİNİZ İÇİN BİRÇOK ÖZEL ETKİNLİKLE GÜNCELLENMİŞ VERSİYON

Köpekbalığı Haftası sizin için birçok sıcak etkinlikle geri döndü. Mini Bay modu birçok çekici ödülle geri döndü. Uzun zamandır beklenen yeni bir özellik, 70’den fazla farklı aksesuardan kendi köpek balığınızı yaratma fırsatına sahip olacaksınız; onları mağazada veya görevden toplamalısın. Ayrıca Hungry Shark World’de yeni bir dalga yaratacak NURSE, VETERAN GREAT WHITE ve EFSANEVİ BÜYÜK BEYAZ 3 yeni süper güçlü köpekbalığı türü ortaya çıkıyor.

ÖZEL DENİZ, YENİLENEN SES GRAFİK TANIMI

Bu gerçekten doğrudan izleniminize gidecek ilk şeydir. Süper sanal 3D grafiklerle, köpekbalıklarının tasarımı olağanüstü ve güzeldir ve bir dizi iyi yatırım yapılmış ses efektine sahiptir. Gemi enkazları, mercan resifleri, karanlık denizler gibi tipik sahnelerle farklı okyanuslardaki yolculuğunuz… hepsi çok gerçekçi bir şekilde 3 boyutlu olarak simüle edilir ve gerçekten o denizin ortasında kaybolmuş gibi bir his yaratır. Tüm bunlar sizi gerçek bir savaşa sokuyor gibi görünüyor.

OYNAMAKTAN KEYİF ALIR, AMA OYUNA GEÇTİREN SÜRÜCÜLER

Hungry Shark World’e dalmış olarak, gözlerinizi ekrandan alamadığınız bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. İşiniz, aç köpekbalığını kontrol ederek mümkün olduğunca fazla yiyecek bulmak ve tüketmek. Ekranı tutarak ve hareket ederek zahmetsiz bir işlemle yapılır, köpekbalığı sürekli yüzecek ve hızına ve yönüne siz karar vereceksiniz.

Yoldaki hemen hemen her şey, balık, karides, yengeç gibi küçük deniz canlılarından veya yunuslar, balinalar gibi daha büyük deniz canlılarından köpekbalıkları için besindir. Deniz kuşları ve balıkçılar bile güvenli bir konumda değil. Ne kadar çok yerseniz, köpekbalığınız o kadar dev olur ve seviye atlaması o kadar hızlı olur. Olgunlaştıkça, daha kapsamlı bir şekilde süpürülebilecek ve oyuncu için bir heyecan duygusu yaratacaktır.

Yavru köpekbalıkları, filler, kartallar gibi enerji mühendisliği öğelerinden yararlanın ve en yüksek puanları almak için patlayıcı kanatlardan kaçın

Okyanusu fethetme yolculuklarında köpekbalıkları çok uzun süre aç kalırlarsa bitkin düşer ve ölürler. Hungry Shark World’de yiyecek için oldukça kıt denizler olacak. Ancak köpekbalıkları, normal yiyeceklerin yanı sıra özel güçler içeren yiyeceklerle de karşılaşabilirler. Ya da avlanma kabiliyetinizi artırmak için yavru köpekbalıkları, balinalar, ahtapotlar hatta kartalların yardımlarından da yararlanabilirsiniz.

Köpekbalığının tehlikeli yolculuğu birçok sorunla ve insan muhalefetiyle karşılaşacaktır. Ne kadar çok gücünüz varsa, o kadar çok fark edilirsiniz. Şu anda, balıkçıların peşinde olacak ve köpekbalıklarının yok edilmesini durdurmak isteyen size saldıracaklar. Ya da ölümcül denizlere gidin; helikopterlerden atılan patlayıcı kartuşlardan kaçmanız gerekiyor. Sana vurmalarına izin ver; öleceksin ya da çok kan kaybedeceksin.

GÜCÜ ARTIRMAK İÇİN KÖPEK KÖPANAKLARINI YÜKSELTİN VE YENİ KÖPEKBALIK TÜRLERİNİ KUTLAYIN

Hungry Shark World APK ile çok fazla altına sahip olmak bir avantajdır. Süpürme sırasında altın biriktirin ve mevcut köpekbalıklarınızı yükseltin. Mükemmel olması için bir Jet Rocket, bir şemsiye ve bir kulaklık ile donatın. Bu zamanda, boyutu büyüdüğünde, daha hızlı yüzdüğünde, daha fazla av yiyebildiğinde korkutucu olacaktır. Bununla birlikte, tüm bunları yapmak için çok miktarda altınınız varsa yardımcı olacaktır. Bu nedenle her seferinde bir tane biriktirin ve yükseltin.

Köpekbalığınızı güzel derilerle süsleyin ve korkutucu görünün. Onlarca farklı model ile tercihlerinize göre kendinize en uygun skinleri seçin. Bununla birlikte, köpekbalığınızın daha çeşitli görünmesini sağlayacak ve gücünüzü optimize etmek için bir aksesuar olacaktır. Çirkin bir şekilde dışarı çıkamazsın, değil mi? Köpekbalığınız da öyle!

Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı boyut, şekil ve işlevlere sahip 37 köpekbalığı türü vardır. Her karakterin benzersiz bir yeteneği olacağından, envanterinize mümkün olduğunca çok şey toplamanız yardımcı olacaktır. Örneğin, bazı türler Mercan yiyebilir, ancak diğerleri yapamaz. Bazı türler sadece küçük yaratıkları yerler, ancak bazı türler sadece büyük yaratıklar için olacaktır. Ayrıca farklı destek güçleri de vardır (hızlanma, koruma, donma gibi…) Denize bağlı olarak en uygun köpekbalığı türünü seçin ve denizlerin hakimi olun.


İndir (150MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hungry Shark World ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUbisoft Entertainment

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir