Hungry Hearts Diner 2
Hungry Hearts Diner 2

Hungry Hearts Diner 2 v1.1.2 MOD APK (Sınırsız Para, Enerji) indir 2022


Hungry Hearts Diner 2 Mod APK, oyunculara huzur verir ve kalplerindeki yorgunluğu giderir. Oyuncular, yaşlı kadının küçük bir lokantayı yönetmesine ve daha fazla müşteri çekmek için onu yükseltmesine yardımcı olacak.

Android Android Simülasyon
5 ( 411 puan )
Fiyat: $0
İsim Hungry Hearts Diner 2
Yapımcı GAGEX Co Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 140M
Versiyon 1.1.2
MOD Sınırsız Para, Enerji
Orjinal Google Play
Hungry Hearts Diner 2 is the most famous version in the Hungry Hearts Diner 2 series of publisher GAGEX Co Ltd
Mod Version 1.1.2
Total installs 1,000,000+
 • MOD MENÜSÜ
 • REKLAMLARI KALDIRMAK
 • HIZ OYUNU
 • SINIRLI PARA
 • SINIRLI ENERJİ


İndir (140M)

Hungry Hearts Diner 2’de işiniz profesyonel bir geleneksel Japon şefi olmaktır. En güzel ve en lezzetli yemekleri, sıcak ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sofralarımıza sunalım. Kapsamlı ana menü ve türünün tek örneği tarifler, her akşam yemeğinin sabırsızlıkla beklediği şeydir. Natto, nikujaga, okonomiyaki, ramen, köri,… Japon kültürüyle dolu yemekler bu oyunda ayrıntılı olarak tasvir edilecek.

Hungry Hearts Diner 2: Mehtaplı Anılar

LEZZETLİ YEMEK SERVİSİ

Müşterilerden sipariş alın ve bunları lezzetli, taze ve lezzetli yemeklere dönüştürün. Müşterilerinize memnuniyet getirmek için tüm özverinizi ve en üst düzeyde mutfak becerilerinizi kullanın. Bu sizin ana göreviniz olacak, bu yüzden hızlı ve titizlikle geleneksel Japon yemeklerini servis edin. İyi hizmet ederken alınan bonus hızla artacaktır; Bu parayı restorandaki ekipmanı yükseltmek için kullanın, daha fazla yemek malzemesi satın alın.

RESTORANINIZIN BAKIMI

Ayrıca restoranı temiz tutmayı da unutmayın çünkü temiz bir ev, temiz bir kase ve lezzetli pilav demektir. Temiz duygu ve yemek yiyenlerin memnuniyetini ve sevgisini arttırır. Elbette kaliteli restoranınıza daha fazla müşteri gelecek ve işiniz de daha uygun hale gelecektir. Heyecan verici olan şey, kazandığınız paraları işinizi desteklemek için daha fazla servis personeli kiralamak için kullanabilmenizdir.

Hungry Hearts Diner 2: Mehtaplı Anılar Hungry Hearts Diner 2: Mehtaplı Anılar

İŞ BİLİMLİ OLUN

Müşterilere nezaket ve ilgi göstermek, konukları cezbetmenin, onlara sıcaklık vermenin ve bir dahaki sefere restoranınıza geri dönmek istemenin sırrıdır. Müşteri hikayelerini dinleyen gerçek bir psikolog olmak da puan kazanabilir ve para kazanabilir. Geliri artırmak ve müşterilerle sempati yaratmak. Dikkatsiz hizmet anlayışına sahip yemeklerin de büyük puan kayıplarına yol açacağını ve gelirinizin de önemli ölçüde etkileneceğini asla unutmayın. Hungry Hearts Diner 2, fark yaratmak için oyundaki konuşmalar konusunda çok yaratıcı, rahat, rahatlatıcı, eğlenceli bir oyun yaratmak için oyuncuya yakın ve sevimli.

İŞ STRATEJİSİ

İş stratejisi, elbette, restoranın gelirine yönlendirilecek ve restoranınıza bol miktarda gelir kaynağı sağlayacaktır. İlk başta karmaşık gelebilir, ancak birkaç küçük adımla cüzdanınızın hemen ağır olacağına inanın. Yüksek gelir, daha fazla dikkat etmeniz ve iyi bir tutum sergilemeniz gerektiği anlamına gelir. İyi müşteri hizmeti, tüm işverenlerin amacıdır. Sadece Japonya’dan gelen geleneksel ana yemekler değil, müşterilerin kalplerine dokunan lezzetli ve yeni içecekler ve tatlılarla dolu menünün çeşitliliğini dinleyenlere bırakın. Değerli müşterilerinize gösterin.

YETENEKLERİNİZİ Acele Etme Fırsatı

Hungry Hearts Diner 2 ile daha sonra doğrudan gerçek hayata uygulayabileceğiniz değerli dersler bulacaksınız. Oyun sizi yemek hazırlama ve düzenleme konusunda titiz bir insan haline getiriyor. Buna ek olarak, oyun size müşterilerin verdiği tüm siparişleri tamamlarken işi nasıl organize edeceğinizi ve planlayacağınızı öğreterek size etrafınızdakileri dinleme becerisi kazandırıyor çünkü Hungry Hearts Diner 2’de yemek yiyenlerle sohbetlere doğrudan katılacaksınız. size tanıdık duygular verin.

Hungry Hearts Diner 2: Mehtaplı Anılar Hungry Hearts Diner 2: Mehtaplı Anılar

GÜZEL ARAYÜZ

Grafikler ve ses, hepsi sevimli bir şekilde tasvir edilmiş ve mümkün olduğunca yakın. Bir Japon restoranının abartılı olması gerekmez. Tokyo tarzı bir restoranda genellikle Japon kültürünün ve halkının olağanüstü özellikleri olan sıcaklık, incelik, düşüncelilik ve yakınlık gibi şeyler görürüz. Karakter her zaman rahatça gülümsüyor; karakterin kostümleri de uyumlu ve yatıştırıcı renklerle özenle işlenmiş. Her karakterin hareketleri ince seslere karşılık gelecektir. Dinlemesi kolay, yumuşak ve rahatlatıcı sıfatlar, Hungry Hearts Diner 2’nin eksiksiz ses işlemesini tanımlar.

ANA ÖZELLİKLER

 • Hungry Hearts Diner2’nin her turunda aldığınız siparişleri tamamlayarak lezzetli yemekler yaratarak birçok değerli para toplayın.
 • Sahip olduğunuz Japon restoranının imajını ve itibarını her zaman önemseyin.
 • Onlara en rahat ve hoş duyguları yaşatmak için müşterileri dinleyin ve gözlemleyin.
 • Restoran gelirini artırmak için bilimsel ve sofistike bir oyun oluşturun.
 • Becerileri mükemmelleştirmek için bir temel olarak eksiksiniz: düşünceli, dikkatli, dinleme ve anlayış.


İndir (140M)

Artık indirmeye hazırsınız Hungry Hearts Diner 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir