Hulu: Stream TV Series & Films
Hulu: Stream TV Series & Films

Hulu v4.42.0 APK + MOD (Ücretsiz Abonelik/Reklam Yok) indir 2022


Hulu, film bağımlıları için harika bir TV programı uygulamasıdır. Bu tamamen ücretsiz uygulamadan herhangi bir yeni filmi veya TV şovunu izleyebilirsiniz. Ayrıca, cihazınızda canlı TV ve spor haberleri alacaksınız. İzlemeniz için doğru bir yayın plan

Android Android Eğlence
5 ( 249 puan )
Fiyat: $0
İsim Hulu: Stream TV Series & Films
Yapımcı Hulu
Tür Eğlence
Boyut 12MB
Versiyon 4.42.0+9266-google
MOD Ücretsiz Abonelik/Reklam Yok
Orjinal Google Play
Hulu: Stream TV Series & Films is the most famous version in the Hulu: Stream TV Series & Films series of publisher Hulu
Mod Version 4.42.0+9266-google
Total installs 50,000,000+
  • Tüm film ve şovlara ücretsiz erişim
  • Mümkün olan en yüksek kalitede oynayın (4K'ya kadar)
  • İndirilebilir
  • Birden fazla cihazı senkronize et
  • Reklamlar devre dışı bırakıldı/kaldırıldı


İndir (12MB)

Hulu, film bağımlıları için harika bir TV programı uygulamasıdır. Bu tamamen ücretsiz uygulamadan herhangi bir yeni filmi veya TV şovunu izleyebilirsiniz. Ayrıca, cihazınızda canlı TV ve spor haberleri alacaksınız. İzlemeniz için doğru bir yayın planına sahip bölümlere ve şovlara göz atabileceksiniz. Uygulama reklam içermez, bu nedenle kullanıcılar harika anların keyfini kesintisiz olarak çıkaracaktır.

Hulu: TV Dizileri ve Filmleri Akışı

BU UYGULAMADAKİ YENİLİKLER

Geliştiriciler, bu yeni sürümde kullanıcılara mümkün olan en iyi çevrimiçi deneyimi sunmak için uygulamayı temizledi. Ayrıca favori dizilerinizi ve filmlerinizi kaydetmek ve istediğiniz zaman tekrar izlemek için kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, favori kanallarınızdan oluşan kendi kişiselleştirilmiş akış kitaplığınızın keyfini çıkaracaksınız.

Hulu: TV Dizileri ve Filmleri Akışı

KULLANICI ERİŞİM HAKLARI

İlk olarak, kullanıcılar kendi profillerini oluşturacak ve her kişi kolay takip için 6 adede kadar profil oluşturabilir. Hulu’nun favorileri vardır, böylece kullanıcılar bir dizi ve dizi listesi ekleyebilir ve kullanıcılara daha hızlı erişim sağlar. Bu kullanışlı uygulama ile kullanıcılar evde veya herhangi bir yerde, hatta hareket halindeyken bile film veya şov izleyebilir.

Harika oyunlarını takip etmek için NFL, CFB gibi en sevdiğiniz spor oyun kanalları ile güncelleneceksiniz. Bu uygulama, 40’tan fazla popüler kanal ve kullanıcıların keşfetmesi için yeni FX orijinalleri ile FX Networks kanalına aittir. Ayrıca uygulama HBO, SHOWTIME, STARZ, CINEMAX gibi premium taşıyıcılar tarafından desteklenmektedir. Ancak, kullanıcıların izlemek için aylık bir ücret ödemesi gerekiyor. TV keşiflerinin tümü, bir akış kitaplığı ve yalnızca sizin için harika dizi önerileriyle kişiselleştirilir.

Hulu: TV Dizileri ve Filmleri Akışı

Reklamsız

Uygulama reklamları kaldırdığı için rahat ve reklam kaygısı duymadan film izleyebilirsiniz. Ücretli bir aylık plana abone olursanız, uygulamayı reklamlar olmadan kullanacaksınız. Bu, kullanıcıların filmleri kesintisiz izlemelerine yardımcı olacak ve kullanıcıların birçok farklı ünlü filmi keşfetmesine yardımcı olacaktır. Bu uygulama, The Handmaid’s Tale gibi en sevdiğiniz popüler şovların veya filmlerin binlerce bölümünü yayınlar; Bu Biziz,… Ayrıca, istediğiniz zaman çevrimdışı izlemek için çeşitli şovlar ve filmler indirebilirsiniz.

Hulu: TV Dizileri ve Filmleri Akışı

BENZERSİZ CANLI TV

Kullanıcılar, haber, anime, spor, … sınırsız dahil olmak üzere 75’ten fazla farklı kanaldan canlı TV izleyebilecekler. Ek olarak, kullanıcılar Hulu’nun akış kitaplığını reklam destekli bir plan aracılığıyla izleyebilir ve tamamen ücretsizdir. Böylece izlemeniz ve eğlenmeniz için doğru program paketlerini seçebileceksiniz.

Hulu: TV Dizileri ve Filmleri Akışı

Hulu, eğlence için mükemmel bir uygulamadır ve kullanmanız için ücretsiz bir planı vardır. Ancak, bu ücretsiz planda gösteriden önce ve sonra reklamlar göreceksiniz. Geliştiriciler uygulamayı çok sezgisel bir şekilde organize ettiler ve arayüz son derece kullanıcı dostu. Kararan bir ışıkla birleştirilmiş mükemmel resim ve video kalitesi, izleme deneyimine katkıda bulunur. Bu film severlerin göz ardı etmemesi gereken popüler bir film izleme uygulamasıdır.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hulu: Stream TV Series & Films ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir