House Flipper
House Flipper

House Flipper v1.143 APK MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022


House Flipper, oyuncunun özel bir yenileme şirketi yönetmesi için ev temizleme simülasyonunun içeriğiyle PC platformunda hit bir oyundur. Oyun, benzer oyun mekaniği, çeşitli görevler, birçok zorluk ve mobil oyuncular için sorunsuz kontroller ile artı

Android Android Oyun
5 ( 493 puan )
Fiyat: $0
İsim House Flipper
Yapımcı PlayWay SA
Tür Oyun
Boyut 188MB
Versiyon 1.143
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
House Flipper is the most famous version in the House Flipper series of publisher PlayWay SA
Mod Version 1.143
  • Mağazadaki tüm ürünler açık
  • Para ve madeni paralar harcama ile artar
  • Gerçek parayla ücretsiz oyun parası satın alma:


İndir (188MB)

House Flipper, oyuncunun özel bir yenileme şirketi yönetmesi için ev temizleme simülasyonunun içeriğiyle PC platformunda hit bir oyundur. Oyun, benzer oyun mekaniği, çeşitli görevler, birçok zorluk ve mobil oyuncular için sorunsuz kontroller ile artık Android platformunda mevcut. Bu oyun, ortamlar, nesneler ve karakterler oluşturmak için gerçekçi ve canlı 3D grafikler kullanır ve oyuncuya gerçek bir his vermek için etkileşimli bir ortamla birlikte gelir. Bu oyunu oynarken, oyuncular simülasyon sistemi aracılığıyla temizlik, mobilya değiştirme, ev dekorasyonu, yıkım ve daha fazlası gibi ev paletleriyle ilgili hemen hemen her şeyin tadını çıkarabilirler. Oyuncular bile dev malikanelerde çalışma fırsatı bulacak.

ev paleti

YENİLEME İŞİNİZE BAŞLAYIN

İç dekorasyon ve yeniden tasarım işi, pek çok kişinin tercihleri ​​ile ev dekorasyon becerisine sahip olmaması nedeniyle oldukça popülerdir. Tadilat işçileri, ev dekorasyonunda kendilerini tatmin etmelerine yardımcı oluyor ve oyuncu kendi başına özel bir temizlik şirketi işletebiliyor. Oyuncunun temizlik şirketi, görevleri üstlendiği, ekipman satın aldığı ve temizlikle ilgili diğer işlevleri kullandığı yer olacaktır. Elbette oyuncular şirketlerini geliştirebilir ve yükseltebilir, hatta kendilerini dekore edebilir, mobilyaları taşıyabilir ve yeni bir ofis deneyimi için iç mekanı değiştirebilir.

TAM SİPARİŞ VE TALEP

Oyun, oyuncuların seçebileceği herhangi bir görev sistemine sahip olmayacak, ancak oyuncuları belirli bir sırayla görevlere getirecek. Bu görevler, oyuncuların işe alışmalarına ve şirketin kullanabileceği temizlik ekipmanının her işlevini kavramalarına yardımcı olacak. Ayrıca, orijinal oyuncunun bir konaktaki her şeyin yenilenmesine kadar sadece evin rengini değiştirmesi gerektiğinden temizlik ölçeği de yavaş yavaş artacaktır. House Flipper’ın temizlik simülasyonu, sürükleyici oynanışı sayesinde temizlik yapmayan hobileri dünyasına kolayca çektiği için şaşırtıcı bir unsurdur.

ev paleti

MOBİL İÇİN SEZGİSEL BİR KONTROL MEKANİZMASI

PC’deki orijinal oyunla karşılaştırıldığında, mobil için House Flipper’ın kontrol mekanizması önemli ölçüde değişti ve oyuncuların daha yumuşak hareket etmesine ve nesneyle kolayca etkileşime girmesine yardımcı oldu. Ayrıca, arayüz kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır ve oyuncuların en iyi deneyimi için işle ilgili tüm işlevlerin tam olarak görüntülenmesini sağlar. Oyuncular ayarlarda arayüzü ve kontrolleri kişiselleştirebilir ve oyun, daha yumuşak kontroller için oyun kumandalarının bağlanmasını bile destekler.

ARAÇLARINIZI VE EKİPMANINIZI YÜKSELTİN

Temizlik ve iç dekorasyon işi her zaman karmaşık bir iştir ve mükemmel bir şekilde tamamlaması için bir uzman gerektirir. Ancak House Flipper, destek mekanizmaları sayesinde bunu kolaylaştıracak. Ayrıca, oyuncuların temizlik işlerini hızlandırmalarına ve duvarlardan, zeminlerden ve daha fazlasından özel lekeleri çıkarmalarına yardımcı olacak profesyonel temizlik araçlarına ihtiyaçları vardır. Oyun, şirketlerin yenilenmesi için özel perakende sistemlerine sahip olacak ve birçok akıllı cihazla oyuncuların daha keyifli bir deneyim yaşamalarına yardımcı olacak.

ev paleti

İNTERAKTİF ORTAM İLE GERÇEKÇİ 3D GRAFİKLER

House Flipper, PC versiyonunu takip edecek ve mükemmel bir ortam ve görsel kalitesi oluşturmak için gelişmiş 3D grafikler kullanacak. Böyle bir grafik motoruyla oyun, benzersiz tasarımlı iç mekanları kolayca inşa eder ve oyunculara yeni yerlerde çalışmaya her başladıklarında birçok yeni öğe verir. Bununla birlikte, oyunun öne çıkan özelliği grafiklerde değil, çevre ile gerçekten etkileşimde olmasıdır. Oyuncu, evdeki hemen hemen tüm nesneler ve mutfak eşyaları ile etkileşime girebilir, bunları çıkarabilir ve yenilerini takabilir. Örneğin eski bir çiçek vazosu onları çıkarıp yerine yeni bir vazo koyabilir ve odayı daha canlı hale getirebilir. Gerçek bir etkileşimli ortam ile oyuncular temizlikten her zamankinden daha fazla keyif alacaklar.

ev paleti

AL, YENİLE, DEKOR, SAT

Oyun, farklı bir görev sistemine sahip olmasına ve oyuncuları belirli bir sırayı takip etmeye zorlamasına rağmen, oyuncuların ev satışları yoluyla yeni bir gelir kaynağı oluşturmasına da olanak tanıyor. Oyuncular eski evleri satın alabilir, mevcut mobilyalarını dekore edebilir ve değiştirebilir ve ardından satışa hazırlanmak için geri kalanını dekore edebilir. Bu işlemi tekrarlayarak, oyuncu yeterli miktarda sermaye yaratabilir ve daha pahalı ekipman satın alabilir.

ev paleti

House Flipper APK popüler bir PC simülasyon oyunudur ve yalnızca Android platformu için bir sürümü vardır. Oyunun grafikleri mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir, oyun çeşitli ve zengindir, grafikler orijinaldir ve son olarak canlı bir etkileşimli ortam. Bir temizlikçinin işini deneyimlemek veya kendi şirketinizi yönetmek istiyorsanız bu oyun tam size göre.


İndir (188MB)

Artık indirmeye hazırsınız House Flipper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlayWay SA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir