Hotune Body Editor
Hotune Body Editor

Hotune Body Editor v3.0.3 APK indir (VIP Kilidi Açık) 2022


Hotune Body Editor, güzelliği, özellikle de görünüşteki güzelliği seven insanlar için sürekli olarak en iyi temsilci olarak derecelendirilecektir. Artık uygulama, herkesin ihtiyaçlarını karşılamak ve vücut güvensizliklerini güvene dönüştürmek gibi. K

Android Android Araçlar
4 ( 164 puan )
Fiyat: $0
İsim Hotune Body Editor
Yapımcı cerdillac
Tür Araçlar
Boyut 39MB
Versiyon 3.0.3
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Hotune Body Editor is the most famous version in the Hotune Body Editor series of publisher cerdillac
Mod Version 3.0.3
Total installs 1,000,000+

İndir (39MB)

Hotune Body Editor, güzelliği, özellikle de görünüşteki güzelliği seven insanlar için sürekli olarak en iyi temsilci olarak derecelendirilecektir. Artık uygulama, herkesin ihtiyaçlarını karşılamak ve vücut güvensizliklerini güvene dönüştürmek gibi. Kullanıcılar, kendi fotoğraflarından önce alevli olanı kusursuz görecekler. Uygulama, kullanıcıların en verimli şekilde kullanabilmesi için zamanında ve gelişmiş güncellemelere sahiptir.

VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Birçok insan sıska veya şişman vücutları konusunda oldukça bilinçlidir. Endişelenmeyin, çünkü şimdi Hotune Body Editor, fotoğraflarınızı en simetrik olacak şekilde destekleyecek ve hizalayacaktır. Bu uygulama ile kullanıcı, özelliklerin katkısı için teşekkürler, önceden tanımlanmış satırlara sahip olur. Vücut şekillendirme her işlemde olmazsa olmazlardandır.

Hotune Body Editor - yüz ince geliştirici uygulaması Hotune Body Editor - yüz ince geliştirici uygulaması Hotune Body Editor - yüz ince geliştirici uygulaması

İNCE TEDAVİ

Uyluk, pazı, karın, omuz vb. gibi hassas bölgeler, size ideal modeli vermeden önce Hotune Body Editor tarafından dikkatlice değerlendirilecektir. Bahsedilen uygulamaya göre inceltebilir veya kendiniz düzenleyebilirsiniz. Bacakları uzatmak ve dikkat etmeniz gereken bölgeleri azaltmak mümkündür.

DOĞAL ETKİLER

Düzenlemenin fotoğrafı çirkin ve doğal olmayan hale getireceğinden endişe duyuyoruz, ancak hayır, Hotune Body Editor fotoğraflarınızın harika görünmesini sağlayacaktır. Doğal efekt, fotoğraflarınızı öne çıkarmaya ve hiçbir rötuş izi bırakmamaya yetecek renklerle doludur. Uygulama vücudunuzun en iyi fotoğrafını belirleyecektir.

Hotune Body Editor - yüz ince geliştirici uygulaması Hotune Body Editor - yüz ince geliştirici uygulaması Hotune Body Editor - yüz ince geliştirici uygulaması

YÜZ TEMİZLEME

Sadece gövdeyi düzenlemekle kalmaz, uygulama aynı zamanda yüzü de düzenler. Uygulama yüzünüzün hiç olmadığı kadar doğal ve keskin görünmesini sağlayacaktır. Hotune Body Editor’ı nasıl kullanacağınızı biliyorsanız yüzünüzün her çizgisi keskinleşecek ve elbette size ilginç bulduğunuz harika bir fotoğraf bırakacaktır.

GÜÇLÜ NOKTALARINIZDAN FAYDALANIN

Yüz düzenleme, vücut Hotune Body Editor’ın size yardımcı olduğu şeydir. Düzenlemeden sonra istediğiniz sonuçları alacaksınız. Daha da ilginç olanı, uygulamanın fotoğrafınızı mükemmelleştirmenize ve onu kendi güçlü noktanız haline getirmenize nasıl yardımcı olacağını bilmesidir. Keskinlik ve simetri, uygulamanın her görüntüde hedeflediği kriterlerdir.


İndir (39MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hotune Body Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdancerdillac

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir