HotspotShield VPN
HotspotShield VPN

Hotspot Shield Free VPN Proxy v8.14.3 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


Hotspot Shield, en iyi kullanıcı deneyimi için birçok harika işlev ve keşif içeren çok görevli bir VPN uygulamasıdır. Ayrıca daha fazla oyun seçeneği sunarak kullanıcıların güvenli bir şekilde bağlanmasına ve istikrarlı ve sorunsuz oyun için daha iyi

Android Android Araçlar
4 ( 246 puan )
Fiyat: $0
İsim HotspotShield VPN
Yapımcı Pango GmbH
Tür Araçlar
Boyut 56MB
Versiyon 8.14.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
HotspotShield VPN is the most famous version in the HotspotShield VPN series of publisher Pango GmbH
Mod Version 8.14.3
Total installs 100,000,000+

İndir (56MB)

Hotspot Shield, en iyi kullanıcı deneyimi için birçok harika işlev ve keşif içeren çok görevli bir VPN uygulamasıdır. Ayrıca daha fazla oyun seçeneği sunarak kullanıcıların güvenli bir şekilde bağlanmasına ve istikrarlı ve sorunsuz oyun için daha iyi internet hızlarına sahip olmasına olanak tanır. Herhangi bir VPN sunucusuna bağlanırken güvenlik veya kullanıcının kimliğini gizleme ile ilgili birçok protokol de otomatik olarak uygulanacaktır.

HERHANGİ BİR SİTEYE KOLAYLIKLA ERİŞİN

Bir VPN’ye bağlanmanın, kullanıcıların kendilerini daha rahat hissetmelerine ve normalden daha esnek internet erişimine sahip olmalarına yardımcı olmak için birçok yararlı kullanımı vardır. Hotspot Shield, kullanıcıların yerel erişimini sınırlayan veya engelleyen tüm web sitelerine veya uygulamalara erişmelerine yardımcı olacaktır. Her güvenlik sürecini tamamen değiştirebilir ve kullanıcılar hiçbir koşulda engellenme endişesi duymadan interneti keşfetmeye devam edebilir.

Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy ve Güvenli VPN Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy ve Güvenli VPN

ÇEŞİTLİ VPN SUNUCULARINA KOLAY BAĞLANTI

Uygulama şu anda yakındaki alanları kapsamak veya belirli sunucuların hızını artırmaya yardımcı olmak için dünya çapında yüzlerce VPN sunucusuna sahiptir. Kullanıcılar, oyun veya normal gibi her duruma göre bile benzersiz kararlılık için manuel veya otomatik bağlantılar arasında seçim yapabilir. Otomatik olarak bağlanırken, uygulama en yakın ve en düşük ping sunucularını bulacaktır, ancak manuel bağlantı, kullanıcıların ihtiyaç duydukları sunucuyu seçmelerine olanak tanır.

İNTERNET PROFİLİNİZİ DEĞİŞTİRİN

Hotspot Shield, kullanıcıların belirli bir sunucuya bağlandıklarında internet üzerindeki tüm yapısını veya bilgilerini değiştirebilir. IP adresleri, kullanıcı adları ve bir kullanıcının gerçek konumunu veya kimliğini ortaya çıkarabilecek ve onlara bu ülkelerdeki her türlü özel içeriğe erişim sağlayabilecek birçok bilgiyi değiştirebilir. Bu aynı zamanda bağlantı mesafesini veya hat hızını da etkilemez, bu nedenle herkes için bir kazan-kazan durumudur.

MUTLAK ZARARLI YAZILIM KORUMASI

Uygulama, kullanıcı bilgilerinin dışarıya sızmasını engellemenin yanı sıra, kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı koruma sağlamak için bir sistemle entegre olur. Kullanıcılar güvenli olmayan web sitelerini ziyaret ettiğinde, önceden yüklenmiş kötü amaçlı yazılımların saldırısına uğramaları olasıdır. Tabii ki, kullanıcı saldırıya uğradıysa, uygulama bir bildirim gönderecek ve herhangi bir bağlantıyı veya kötü amaçlı web sitelerine erişimi hemen otomatik olarak engelleyecektir.

Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy ve Güvenli VPN Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy ve Güvenli VPN Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy ve Güvenli VPN

BAĞLANTI DURUMUNUZU KONTROL EDİN

Kullanıcılar herhangi bir sunucuya bağlandıktan sonra hala internet hızından emin değillerse, Hotspot Shield doğru bir internet hız ölçere sahiptir. Hız göstergesi ayrıca arka planda ve oyun sırasında da çalışabilir ve birçok özel durumda hızını veya ping dalgalanmalarını daha iyi anlamaya yardımcı olur. Uygulama aynı zamanda farklı sunucular arasındaki internet hızlarını karşılaştırabilir ve her birimin üstünlüğünü veya kullanıcının çıkarlarını gösterebilir.

HOTSPOT BİLGİLERİNİZİ GİZLE

Çoğu kullanıcı, etkin nokta işlevini diğer kablosuz cihazları için geçici bir kablosuz erişim noktası olarak kullanır. Neyse ki, uygulama tüm etkinlikleri gizleyebilir ve bir anda erişim noktası parolaları isterken başkaları tarafından rahatsız edilmemelerine yardımcı olabilir. Gizleme mükemmeldir ve kullanıcılar bile bölgedeki diğer cihazlar tarafından algılanmadan bilgileri tamamen değiştirebilir.

Hotspot Shield’in büyüklüğü, internetteki birçok farklı etkinlik veya durumda kullanıcıları güvence altına alma ve gizleme yeteneğinden gelir. Ayrıca, birçok içerik veya hedefe ulaşmak için herhangi bir web sitesine veya uygulamaya erişmek için herhangi bir sınırlamayı aşmalarına yardımcı olur. Her şeyden önce, kullanıcıların güvenliği ve varlığı her zaman mutlaktır ve mümkün olan en konforlu internet deneyimini yaşamalarına yardımcı olur.


İndir (56MB)

Artık indirmeye hazırsınız HotspotShield VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir