Hotel Empire Tycoon
Hotel Empire Tycoon

Hotel Empire Tycoon v2.3.1 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Hotel Empire Tycoon-Idle Game, otel sahibi olma tutkunuzu tatmin etmenize yardımcı olacaktır. Bu oyunda, bir otel zinciri kurma ve işletme sürecindeki her aşamayı deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Tüm oyuncuları bekleyen heyecan verici şeyleri

Android Android Simülasyon
4 ( 106 puan )
Fiyat: $0
İsim Hotel Empire Tycoon
Yapımcı Codigames
Tür Simülasyon
Boyut 140MB
Versiyon 2.3.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hotel Empire Tycoon is the most famous version in the Hotel Empire Tycoon series of publisher Codigames
Mod Version 2.3.1
Total installs 10,000,000+
  • Harcandığında para artar!


İndir (140MB)

Hotel Empire Tycoon-Idle Game, otel sahibi olma tutkunuzu tatmin etmenize yardımcı olacaktır. Bu oyunda, bir otel zinciri kurma ve işletme sürecindeki her aşamayı deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Tüm oyuncuları bekleyen heyecan verici şeylerin yanı sıra yüzlerce zorluk var. Verdiğiniz her karar nihai başarıyı etkileyecek ama bir deneyin çünkü bu sadece sanal bir oyun.

Hotel Empire Tycoon-Boşta Oyun

NE YAPMAN GEREK?

Oyun, birbirini izleyen ve birbiriyle ilişkili olaylar dizisidir. İlk olarak, küçük bir otel ile başlayacaksınız. Ziyaret eden birkaç müşteriye en iyi hizmeti vermek, mülk için daha fazla müşteri bulmaya çalışmak için her şeyi yapmanız gerekecek. Gelir kaynakları devreye girmeye başlayacak ve işte o zaman iş modelinizi, hatta bir otel zincirini genişletmeyi düşünüyorsunuz. Çok fazla iş varsa, size yardımcı olması için yöneticiler de tutabilirsiniz.

Hotel Empire Tycoon-Boşta Oyun

KÜÇÜK ŞEYLERLE BAŞLAYIN

Tıpkı gerçek hayatta nasıl bir işe başladığınız gibi, Hotel Empire Tycoon’da da başlamak kolay değil. Size sadece oldukça basit ve eski küçük bir otel sağlanacaktır. İşiniz, otelinizi kıt ekonomik kaynaklarla yenilemek, ardından ilk misafirlere en iyi şekilde hizmet vermek. Daha fazla insanı otelinize yönlendirmenize yardımcı olacaklar. İlk gelir kaynakları gelecek; otelinizi genişletmeye devam etmek için bunları kullanın.

Hotel Empire Tycoon-Boşta Oyun

LÜKS OTEL ZİNCİRİ İNŞAATI

Ortalık sakinleştikten sonra, iş modelini daha da genişletmeyi düşünün. Muazzam bir otel inşa etmeniz, daha fazla lüks mobilya satın almanız ve şehirde spor salonu, yüzme havuzu ve pahalı restoranlar gibi daha yüksek sınıf hizmetler inşa etmeniz gerekiyor. Bu hizmetler zenginleri ziyarete çekecektir. Bu, çok para kazanmanın zamanıdır.

Hotel Empire Tycoon’da hegemon olma hayalinizi gerçekleştirmeniz hiç de zor değil. Ancak, yalnızca bir otel işletiyorsanız, gerçek bir otel kralı olmak zor olacaktır. Bu yüzden kendi başınıza bir otel zinciri açmayı düşünün. Kalabalık alanları seçin ve yeni oteller inşa etmeye, mobilya satın almaya ve onları yeniden tasarlamaya devam edin. Şimdi ihtiyacınız olan sadece bekleme süresi ve yeni otelleriniz için büyük miktarda yatırım.

Hotel Empire Tycoon-Boşta Oyun

DAHA FAZLA ÇALIŞAN KİRALAMA

İş modeliniz genişledikçe, onu tek başınıza yönetemeyeceksiniz. Bu, personelin desteğine ihtiyacınız olduğu zamandır. Mağazaya gidin ve kaliteli yöneticiler, şefler veya çalışanlar satın almak için para harcayın. Otellerinizde sizin için çalışan mükemmel bir makine gibi olacaklar. Bu çalışanlar ne kadar pahalıysa, o kadar üretken olacaklardır.

GEREKLİ TALİMATLARI VERİN

İş modelinin ayrıntılarını öğrenmeniz gerekmeyecek, ancak bir patronun işi yaratıcı iş fikirleri bulmaktır. Hotel Empire Tycoon’daki iş ortamı oldukça serttir, bu nedenle her zaman zamanın ötesinde fikirlere sahip olduğunuzdan emin olun. Otel zincirinize önemli gelişme getirecek cesur ve doğru kararlar alın. Sonunda, sadece arkanıza yaslanın ve milyarder hayatınızın tadını çıkarın.


İndir (140MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hotel Empire Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCodigames

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir