Hotel Craze
Hotel Craze

Hotel Craze Cooking Game v1.0.52 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Hotel Craze™ Cooking Game, tatil köyü ve yemek hizmetleri ile bir oteli nasıl yönettiğiniz etrafında dönen içeriği olan her yaş için bir oyundur. Müşteri isteklerini tamamlayın ve tesisinizi yükseltin.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 160 puan )
Fiyat: $0
İsim Hotel Craze
Yapımcı Casual Joy Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 147MB
Versiyon 1.0.52
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hotel Craze is the most famous version in the Hotel Craze series of publisher Casual Joy Games
Mod Version 1.0.52
Total installs 1,000,000+

İndir (147MB)

Hotel Craze™ Yemek Pişirme Oyunu, oyuncuların sizin tarafınızdan yönetilen özel bir otel olan profesyonel bir ortamda çalışmasını gerektirir. Bir liderin hangi görevleri yerine getirmesi gerekecek, bunları tanıtılan faaliyetler dizisinde keşfedin. Oyuncular, otel odaları arasında sürekli hareket edecek ve müşterilerin verdiği ihtiyaçlara cevap verecek. Sistem tarafından posta kutusunda yayınlanan diğer görevlerin de gerçekleştirilmesi gerekir. Sürpriz hediyelerle heyecan verici Noel etkinlikleri geldiğinde yeni modun keyfini çıkarın.

OTEL YELPAZEMİZİ GENİŞLETMEK

Hotel Craze™ Cooking Game, daha fazla gezgine hitap eden daha büyük bir tesis için otelinizi bir sonraki seviyeye taşımanızı istiyor. Yeni odalar inşa ederek ve başka hizmetler ekleyerek kapsamı küçük bir zemin kattan genişletin. En talepkar konukları memnun etmek için yaşam ortamının her zaman temiz olmasını sağlayın. Görevleri tamamlarken jeton toplayın ve konuklar çıkış yaptığında ödüller kazanın.

Hotel Craze™ Yemek Pişirme Oyunu

KONAKLAMA TALEPLERİNİN YAPILMASI

Her şeyden önce, yönetici olarak işe başladığınızda, Hotel Craze™ Yemek Pişirme Oyunu ile daha meşgul olmanız gerekecek. Temel temizlik araçlarına sahip bir araba, yolculuk boyunca sizi takip edecek. Resepsiyon, otele ilk konukları almaya başlayacaktır; müşterileri farklı odalara yerleştirecekler. Sorun, kendi fikirleri olduğunda ve bunları mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmeleri gerektiğindeydi.

Odalar arasında hızlı hareket etmek ve yeni müşteriler kazanmak için temizlik yapmak ana faaliyettir. Ama bazen başarılı olamayacaksın, endişelenme, sadece aşağıdaki görevlerde daha iyi ol. Ödül, çabanıza değecek olan konuklar tarafından ödenen paralardır. Oda sayısı değiştiğinde temizleme makinesinin yükseltilmesi gerekir. Lütfen mağazada istediğiniz araçları arayın ve bugün kazandığınız paralarla hızlıca alın.

Hotel Craze™ Yemek Pişirme Oyunu

EN İYİ ŞEF OLUN

Hotel Craze™Cooking Game’in en leziz yemekleri otel servisine eşlik ediyor. Böyle bir mutfak kurabilmelerini sağlamak için oyuncuların farklı araçları tam olarak donatmaları ve ünlü yemeklerin kilidini açmak için yeterli otel başarı puanı biriktirmeleri gerekir. Bazı yemeklerin tamamlanması uzun zaman alır, bu yüzden müşterilerinizi beklerken sakin tutmalısınız. Yetenekli bir yöneticinin harekete geçme zamanı!

Farklı oda talepleri ve özel konaklama koşullarının ardından müşterilerin yemeklerinde yeni gereksinimleri ortaya çıkıyor. İstekler yapıldığında orada bulunmanız gerekir. Bu arada müşterilere güven verin, ancak onları çıldırtmayın ve otelinizden ayrılmayın. Bulaşıklar, işlem süresine bağlı olarak farklı oranlarda fiyatlandırılacaktır. Konum genişletme için daha fazla fon elde etmek için beraberindeki ödülleri toplayın.

Hotel Craze™ Yemek Pişirme Oyunu

OTELLERİ KENDİ YOLUNUZ YÖNETİN

Hotel Craze™ Yemek Pişirme Oyunu, oyuncuların oteli sizin adınıza çalıştırırken eğlenmelerini sağlar. Farklı görevler, her giriş için bir meydan okuma oluşturur. Nitelikli olduğunda onarım ve iyileştirme yaparak otelinizi büyütün. Yeni odaların kilidini açın ve benzersiz tesiste daha fazla ziyaretçiyi ağırlayın. Müşteriler, yöneticinin özel hizmetini tanıdığında mutfak daha ünlü hale gelecektir. Onunla eğlenin ve yorumunuzu bırakmayı unutmayın!

Hotel Craze™ Yemek Pişirme Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Yetenekli bir yönetici olarak adınızı taşıyan otelin itibarını oluşturun ve büyütün.
  • Uzun vadeli kalkınma stratejileri oluşturmak için farklı bölgeleri genişletin.
  • Dünyanın birçok yerinden gelen turistleri ağırlamak, konaklama ve yemek ihtiyaçlarını karşılamak.
  • Müşteriler için birinci sınıf yemekler yaratmak için mutfak araçlarını yükseltin.
  • Eğlenceli temizlik gezilerinde size eşlik edecek farklı tipte arabaların kilidini açın.


İndir (147MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hotel Craze ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCasual Joy Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir