Hot Wheels Infinite Loop
Hot Wheels Infinite Loop

Hot Wheels Unlimited v2022.2.1 APK (Sonsuz Nitro) indir 2022

Ateşli yarışlar, motor sesleri, sonsuz deneyim, bir yarış oyununun oyunculara getirebileceği şeylerdir. Uzun zaman önce yarış oyunları oyun dünyasında ortaya çıktı ve yeni bir dalga yarattı. Onlarca yıllık gelişim boyunca, ateşlerini asla kaybetmedil

Android Android Yarış
4 ( 645 puan )
Fiyat: $0
İsim Hot Wheels Infinite Loop
Yapımcı Creative Mobile
Tür Yarış
Boyut 72MB
Versiyon 2022.2.1
MOD Sonsuz Nitro
Orjinal Google Play
Hot Wheels Infinite Loop is the most famous version in the Hot Wheels Infinite Loop series of publisher Creative Mobile Games
Mod Version 2022.2.1

Ateşli yarışlar, motor sesleri, sonsuz deneyim, bir yarış oyununun oyunculara getirebileceği şeylerdir. Uzun zaman önce yarış oyunları oyun dünyasında ortaya çıktı ve yeni bir dalga yarattı. Onlarca yıllık gelişim boyunca, ateşlerini asla kaybetmediler. Yarış konusunda yeni oyunlar her zaman en çok aranan oyunculardır. Ancak bunlar oyuncuları tatmin etmek için yeterli değil, daha güçlü ve daha fazla aksiyon istiyorlar. “Hot Wheels Infinite Loop APK “a hoş geldiniz, bu günümüzün önde gelen aksiyon yarış oyunudur. Mattel tarafından üretilen “View-Master” serisi gibi birçok ünlü simülasyon oyununa sahipler. Şimdi ise aksiyon yarış türünü ihlal eden cesur bir karar verdiler. Kısa sürede bu tarz oyunlarla yeteneklerini kanıtladılar. Oyun, Gamescom 2019’da “En İyi Yarış Oyunu” ve “En İyi Mobil Oyun” unvanlarını aldı. Oyun, orijinal Mattel tarafından üretilen Hotwheels yarış modellerinden ilham aldı. Sonsuz yarışa hemen katılmak için “Hot Wheels Infinite Loop”u hemen indirmeden neyi bekliyorsunuz?

hot wheels infinite loop apk indir modkiwi com 1

OYNANIŞ

Hot Wheels Infinite Loop, Real Racing 3 veya Asphalt gibi basit bir yarış oyunu değildir., ancak benzersiz oynanışı sayesinde çok daha şiddetli ve ilginç. Oyuncuların sadece hıza değil, aynı zamanda oyunda biraz vandalizme de ihtiyaçları var. Oyunda bir yarışla savaşmanın iki yolu var, hız ve hileler kullanmak. İlk olarak, oyuncular zirveye daha kolay tırmanmak ve kazanmak için rakipler arasında kıvranmak için son derece iyi yarış becerilerine sahip olmalıdır. Ancak yarış oyunlarında çok yetenekli değilseniz, rakibi geçmek için tek yapmanız gereken çarpma, yuvarlama veya döngü yapmaktır. Sadece elinizden gelenin en iyisini yapmak için tüm rakiplerinizi güçlendirmeniz ve çarpmanız gerekiyor. 1. seçeneği seçtiğinizde 2. seçeneği seçen kişi tarafından yere yığılacaksınız ve sonra seçiminizi tekrar düşüneceksiniz. Oyunun kendisi için sadece 1 oyun modu var PvP ve her oyunda dünyanın dört bir yanından 8 farklı oyuncu var. Zamana karşı yarışmanız gerekiyor, oyundaki kilometre taşlarına ulaşmak her maçta ekstra zaman kazandırabilir. En çok zamana sahip olan ve en uzun süre hayatta kalan kişi nihai kazanan olacaktır. Oyun ayrıca, rakibini olabildiğince çabuk yenmek için oyuncunun biraz ustalık ve iyi bir taktik düşünme becerisine sahip olmasını gerektirir.

hot wheels infinite loop apk indir modkiwi com 2

ÖZELLİKLERİ

Hot Wheels Infinite Loop’un birçok özelliği keşfetmenizi bekliyor.

Dünya Yarışması

Her yarışta diğer 7 oyuncuyla yarışacaksınız ve onlar dünyanın her yerinden gerçek insanlar. Bu, oyunda daha gerçekçi bir deneyim elde etmenize yardımcı olacaktır. Gerçek oyuncularla etkileşim kurduğunuzda, önceden programlanmış oyunlardaki NPC’lerin aksine onlar da düşünebilirler. Zafere ulaşmakta daha fazla zorlanacaksınız ama bu oyunu daha ilginç hale getirecek.

Araba Koleksiyonu

Bir Hot Wheels oyuncak seti istediyseniz ancak satın alamadıysanız, şimdi oyunla bunlara sahip olmakta özgürsünüz. Oyunda Bone Shaker, Twin Mill, Shark Bite, Rodger Dodger gibi ünlü Hotwheelsler var… Zafere gitmek için kendinize uygun bir araba bulun. Bu efsanevi arabalara sahip olmak istiyorsanız, yeni arabaların kilidini açmak için mümkün olduğunca çok kazanmaya çalışın. Buna ek olarak, oyuncular daha güçlü ve daha güçlü olmaları için arabanın parçalarını da yükseltebilirler. Her şey yükseltildiğinde, kimseden korkmanıza gerek kalmayacak, sadece geçin ve zafere gidin.

hot wheels infinite loop apk indir modkiwi com 3

GRAFİK

Hot Wheels Infinite Loop, 3D formatında renkli ve canlı bir grafiğe sahiptir. Yarışların gerçekleştiği yer dünyanın iki ünlü şehrinin sokaklarıdır: New York ve Londra. Her iki şehrin de kendine has özellikleri var. New York, yarış pistini çevreleyen yüksek binaları ile gelişen bir şehirdir. Bunun aksine Londra, İngiltere Kraliçesi’nin sarayları veya Big Bang kulesi sayesinde klasik ve asil bir güzelliğe sahiptir.

hot wheels infinite loop apk indir modkiwi com 4

ETKİLER VE GRAFİKLER

Oyunun etkileri son derece pürüzsüz, tipik olarak sürüklenme aşamaları, hareket efektleri… hepsi ayrıntılı. “Hot Wheels Infinite Loop”taki fon müziği ve motor hırlaması ya da sürüklenen sesler, oyundaki her küçük ayrıntıyla eşleşecek şekilde çok gerçek ve canlıdır. Oyuncuların kokpitte oturuyor ve direksiyonu tutuyormuş gibi hissetmesini sağlıyor.

Yarışların çetinliğini hemen hissetmek için çekici oyun “Hot Wheels Infinite Loop”u kim indirmez?


İndir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hot Wheels Infinite Loop ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir