Hospital Empire Tycoon
Hospital Empire Tycoon

Hospital Empire Tycoon v1.4.1 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Hospital Empire Tycoon, oyuncuyu özel bir hastaneye koyar ve siz de hastaları kurtarmak ve hastaneyi kendi yolunuzla inşa edip geliştirmek zorunda kalacaksınız.

Android Android Simülasyon
4 ( 296 puan )
Fiyat: $0
İsim Hospital Empire Tycoon
Yapımcı Codigames
Tür Simülasyon
Boyut 196M
Versiyon 1.4.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hospital Empire Tycoon is the most famous version in the Hospital Empire Tycoon series of publisher Codigames
Mod Version 1.4.1
  • sınırsız para
Satın alma sırasındaki para artar

İndir (196M)

Hospital Empire Tycoon, oyuncuların bir hastanede inşaat, işletme ve işin yürütülmesine katıldığı heyecan verici bir oyundur. Birçok departmanla bir hastane iş stratejisi oluşturun ve şehirdeki hastaları tedavi edin. Kazalar olduğunda acil durumlar ortaya çıkabilir, hasta sayısı kat kat artar. Yeni ve kapsamlı bir hastane sistemi herkesi barındırabilir. Bu yüzden hastaneyi yükseltmeli ve daha büyük ve daha büyük inşa etmelisiniz.

Hospital Empire Tycoon – Boşta

MUHTEŞEM VE SÜREKLİ BÜYÜYEN BİR HASTANE İNŞA ET

Hospital Empire Tycoon’da oyuncular kendi hastanelerini inşa etme yolculuğuna çıkacaklar. İlk adım olarak, bu sadece küçük bir klinik. Kişi, resepsiyonist, doktor, hemşire ve hastane müdürüne kadar hastanede her şeyi yöneten bir kişinin rolünü oynar. Birikmiş para ve hastane işi ile hastaneyi röntgen bölümü, dahiliye bölümü, ameliyathane gibi birçok bölüme genişleteceksiniz… Hele ki şehirde bir kaza veya pandemi olduğunda. Hastane, tüm hastaları barındırabilecek çok sayıda bekleme salonuna ve yeterli muayene odalarına ihtiyaç duymaktadır.

Hospital Empire Tycoon – Boşta

Tabii ki, yine de hastane personelinden yardım alıyorsunuz. Hastayı teslim aldığınızda bir ön durum değerlendirmesi yapacaksınız. Ardından hastayı tedaviye almak için uygun bölümü seçin. Adımları gerçekleştirmek için belirlenmiş alanlarda kılavuz çekme işlemlerini gerçekleştirin.

Oyuncular, hastanenin tarihini ve bölümlerini daha iyi anlamak için bir giriş eğitimine katılacaklar. Bölümlerin nasıl düzenleneceğine ve hastanenin nasıl tasarlanacağına karar vermek size kalmış olacak. Hastanenizi her hasta için en iyi yer haline getirmek için diğer birçok dünya liderinin deneyimlerinden yararlanın.

Hospital Empire Tycoon – Boşta

HASTALARINA EN İYİ YÖNTEMLERLE BAKIN

Hospital Empire Tycoon şehrinde her zaman hastalar var. Hastalıklara yanıt veren hastalar uygun bölümlerde tedavi edilecek. Pek çok hizmet türü ve kaliteli tesislerin bulunduğu giderek daha modern hale gelen dünyada, tıbbi tedavi giderek bir hizmet mesleği olarak sınıflandırılmaktadır. Adanmış, adanmış ve adanmış hasta bakım hizmeti, hastanenin gelişim kriterleridir. Tedaviyi daha erişilebilir hale getirmek için oyuncuların en modern makine sistemlerini kurması gerekiyor. Daha fazla ikramiye ve hastane takdiri almak için hastalara coşkuyla bakın.

Hospital Empire Tycoon – Boşta

Büyüdükçe, hasta bakımı ve hastane tesislerinin kalitesini de yükseltmeniz gerekir. Oyuncular, eskilerini değiştirmek için daha kaliteli ürünler satın almak için sahip oldukları parayı kullanacaklar. Hasta bekleme sürelerinin artması veya azalması gibi hastane hizmetleri her gün değişmektedir ve bir günde daha fazla hasta kabul edilmektedir. Acil durumlarda ve birçok hastada, tüm hastaları uygun şekilde tahsis ederken ve tedavi ederken yönetim becerilerinizi gösterin.

HASTANE SİSTEM YÖNETİMİ

Hospital Empire Tycoon’daki en önemli karakterlerden biri personelinizdir. Bunlara hemşireler, doktorlar, güvenlik görevlileri, temizlik personeli vb. dahildir. Tüm işleri kendi başınıza yapamazsınız, bu nedenle çoğu onların yardımına güvenir. Oyunda birçok karakter var ve oyunda daha fazla yeni karakterin kilidini açmak için hastaneyi her yeni seviyeye yükseltin.

Hospital Empire Tycoon – Boşta

Hastane büyüdükçe ve büyüdükçe, oyuncular tek bir hastayı kaçırmadıklarından emin olmak için daha fazla doktor ve hemşire kiralayabilir. Çalışanların yararları ve zararları gitgide daha fazla el ele gitmektedir. Avantajı, hasta arttıkça hastanenin daha fazla kar elde etmesidir. Ancak, yönetilmesi zor olan olumsuz bir yanı da vardır ve iyi yönetemediğinizde birçok sorun ortaya çıkacaktır. Bu nedenle oyuncular kadro sistemlerini iyi yönetmelidir!

ANA ÖZELLİKLER

  • Hastanenizi misafir karşılama, hastaları muayene etme ve tedavi etme görevleriyle yönetin, …. Şehrin bir numaralı hastanesi olun
  • Doğum, pediatri, dahiliye vb. gibi birçok bekleme odası ve eksiksiz bölümleri olan konforlu bir hastane inşa edin. Tüm hastaların tedavi edilmesini sağlayın
  • Sadece gerekli alanlara dokunarak basit kullanım. Daha fazla talimat için ilk öğreticiyi alın
  • Hasta bakım hizmetleri, hizmet kalitesi, gelişmiş altyapı ve makineler gibi daha iyi şeylerin değişmesiyle giderek daha iyi hale geliyor.
  • Doktorlardan hemşirelere kadar hastanenin personel sistemini yönetin,… Hastaneyi daha da geliştirmek için daha fazla personel kiralayın.


İndir (196M)

Artık indirmeye hazırsınız Hospital Empire Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCodigames

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir