Horrorfield Multiplayer Horror
Horrorfield Multiplayer Horror

Horrorfield Multiplayer Horror v1.5.3 APK indir (Pyscho’yu Dondur, Asla Kafes Etmeyin) 2022

Horrorfield Mod APK, 4'e 1 korku maçında hayatta kalanlardan kaçmak veya izini sürmek için bir yolculuk sunuyor. Oyuncular, karakterin becerilerinden yararlanacak ve ait oldukları grubun görevlerini tamamlayacaklar.

Android Android Aksiyon
4 ( 444 puan )
Fiyat: $0
İsim Horrorfield Multiplayer horror
Yapımcı Skytec Games Inc
Tür Aksiyon
Boyut 121M
Versiyon 1.5.3
MOD Dondur Psiko, Asla Kafeste Etme
Orjinal Google Play
Horrorfield Multiplayer horror is the most famous version in the Horrorfield Multiplayer horror series of publisher Skytec Games Inc
Mod Version 1.5.3
 • [OYUN MENÜSÜ]
 • Premium
 • Anında Onarımın Kilidini Açın
 • Anında Açık Kapı
 • Onarımı Sağlık (Tanrı Modu)
 • Yaralanma Yok
 • [OYUNCU MENÜSÜ]
 • Bekleme Süresi
 • Yok Beceri CD'si
 • Sınırsız Öğe
 • [SURVİVOR MENÜSÜ] Bekleme Süresi Yok Sınırsız Öğe Beceri
 • Yok Bekleme Süresi Yok Düşmanı Dondur

Horrorfield, hayatta kalanlar ile kaçmalarını engellemeye çalışan katil arasında bir savaş başlatır. Kaçan karakterler, birkaç jeneratörün onarılmasını ve etraflarındaki öğelere dikkat edilmesini gerektirir. Aynı zamanda, manyak çığlıkları veya yaralı hedefleri kolayca bulabilir. Hepsi çekici oyun ekranından gözlerini alamadı.

Horrorfield Çok Oyunculu korku

PSİKOS’TAN HAYATTA KALMA YOLCULUĞU

Horrorfield’da oyuncular, bir katilin her zaman hayatta kalanları kaçmanın bir yolunu bulmaya çalıştığı 4vs.1 maçına katılacak. Her iki taraf da farklı özelliklere sahip ve görevini mümkün olduğunca doğru bir şekilde tamamlamaya çalışıyor. Aynı zamanda, hayatta kalanlar çığlıklarını kolayca duyabilen en iyi katilden kurtulmak için sürekli hareket edecek ve becerilerini kullanacaklardır.

Horrorfield Çok Oyunculu korku

Geniş, detaylı bir ortamda ve karakterinizin çığlık atmasına neden olabilecek korkutucu unsurlarla dolu bir ortamda hareket edeceksiniz. 2.5D perspektifiyle, oyuncular nihayetinde oldukça geniş bir perspektife sahip olabilir ve birlikte korkutucu bir yerden kaçma veya hayatta kalanları yakalama hedefini tamamlayabilir. Bu nedenle, bu oyun becerilerinizi kullanmak ve seviyeyi tamamlamak için oyuncular ve taktikler arasında işbirliği gerektirir.

Horrorfield Çok Oyunculu korku

SAHİP OLDUĞUNUZ BECERİLERLE HEDEFLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN

Horrorfield’da bulabileceğiniz iki taraf var: hayatta kalanlar ve manyaklar. Hayatta kalanların amacı birbirlerine yardım etmek ve çevreye dağılmış jeneratörlerin sayısını görmek. Aynı zamanda elbette çığlık atmak bu karakterlerin bir özelliğidir ve manyağı tanınabilir hale getirecektir. Saldırıya uğradığınızda, karakterin hızı bir kafeste yakalanıp birinin kurtarmaya gelmesini bekleyene kadar yavaşlar.

Yaralı kurtulanların, iyileşmelerine ve olumsuz etkileri ortadan kaldırmalarına yardımcı olan bir karaktere sahip olmaları gerekir. Bu etkiler, yavaş hareket eden ve kanlı ayak sesleri bırakarak düşmanlarınızın sizi takip edip ele geçirmesini içerir. Aynı zamanda, çok fazla korunmayacaksınız çünkü ikinci kez kafeste göründüğünüzde hayatınız tehlikede. Karakterin portresi sürekli olarak kırmızı olur ve ardından karakterin oyunu durur.

Horrorfield Çok Oyunculu korku

Manyakların sahip olduğu beceriler tamamen çeşitlidir ve ortak özellikleri arasında çığlıkları tanıyabilme, önlerindeki hedeflere saldırabilme, onları yaralayabilme yer alır. Aynı zamanda, kan ayak izleri, oyuncuların faydalanması ve kaçışı önlemesi için değerli bir araç olacaktır.

FARKLI ÖZELLİKLERE SAHİP KARAKTERLER

Horrorfield’daki iki karakterli çizgiler, oyun tarzınıza göre seçeceğiniz özelliklere sahiptir. Hayatta kalma tarafındaki bazı karakterler daha hızlı koşma, iyileştirme, jeneratörleri daha hızlı tamir etme ve daha birçok faktöre sahip olabilir. Aynı zamanda bazı karakterlerin kilidinin açılabilmesi için yeterli seviyede olması gerekiyor ve ayrıca pasif becerilere sahipler. Manyak taraf, jeneratörleri yok edebilen, kurda dönüşebilen, duvarlardan geçebilen veya hayatta kalanları daha hızlı öldürebilen karakterler için daha az rekabetçi değil.

Horrorfield Çok Oyunculu korku

Aşağıdakiler gibi birçok etkileyici nokta ile zorlu ve korku savaşları:

 • Oyuncunun hayatta kalanların veya bir manyağın arayışını keşfedeceği ve tamamlayacağı tehlikeli ve korku ortamı.
 • Hayatta kalanların dağınık jeneratörleri tamir etmeleri ve katillerin onları aramasını engellemeleri gerekiyor.
 • Bir manyak hayatta kalanların çığlıklarını duyabilir, hedefin kanlı ayak izlerini ortaya çıkarmak için onlara saldırır.
 • Her ulusun kendine has özellikleri ve koşulları karşıladığınızda kilidini açabileceğiniz birçok korkunç karakteri vardır.
 • Bir hedef, birden fazla kez yakalanırsa ve takım arkadaşlarının doğru zamanda kurtarması gerekiyorsa, yenilebilir ve oyunu durdurabilir.


İndir (121M)

Artık indirmeye hazırsınız Horrorfield Multiplayer horror ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSkytec Games Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir