Hoppia Tale
Hoppia Tale

Hoppia Tale v1.1.16 APK indir (Sınırsız Para, Enerji) 2022


Hoppia Tale, macera türünde bir oyundur ancak çok eğlencelidir ve eğlence faktörü yüksektir. Oyuncular birçok dünyaya katılan hayvanları kontrol edecekler. Orada, farklı zorluklar gerçekleştirecekler ve tamamlandıktan sonra ödüller alacaklar. Bu bonu

Android Android Aksiyon
5 ( 553 puan )
Fiyat: $0
İsim Hoppia Tale
Yapımcı Ludic Side
Tür Aksiyon
Boyut 61M
Versiyon 1.1.16
MOD Sınırsız Para, Enerji
Orjinal Google Play
Hoppia Tale is the most famous version in the Hoppia Tale series of publisher Ludic Side
Mod Version 1.1.16

İndir (61M)

Hoppia Tale, macera türünde bir oyundur ancak çok eğlencelidir ve eğlence faktörü yüksektir. Oyuncular birçok dünyaya katılan hayvanları kontrol edecekler. Orada, farklı zorluklar gerçekleştirecekler ve tamamlandıktan sonra ödüller alacaklar. Bu bonusla, kendi tarzınızı evinizi inşa edeceksiniz.

HAYVANLAR SİZE EŞLİK EDER

Hoppia Tale’de arkadaşlarınız kedi, tilki, tavşan, kurt vb. küçük hayvanlardır. Her turda istediğiniz hayvanı seçebilirsiniz. Dikkat çeken şey ise bu seçimi karakterle sınırlı değil, istediğiniz zaman değiştirebilmeniz. Oynanabilir karakterlerin çeşitliliği, oyunu canlı ve sıkıcı yapmaz.

Hoppia Masalı – Aksiyon Macera Hoppia Masalı – Aksiyon Macera

BÜYÜK CANAVARLAR VE PATRONLARLA SAVAŞ

Her dünyada, gerçekleştirmeniz için farklı görevler olacak. Çoğu, altın almak için küçük canavarlara saldırır. Bu işlem zahmetsizdir: küçük korkulara dokunmak için hayvanınızı hareket ettirmeniz yeterlidir. Hayvanınız otomatik olarak canavarın ölmesine neden olan bir hamle yapacaktır. Küçük canavarı öldürdüğünüzde etrafa düşen paraları almayı unutmayın!

Rakibiniz son turda süper büyük ve güçlü bir patron olacak. Hayvanınızdan kat kat daha büyüktür ve saldırılar da ciddi hasar taşır. Tek elle kullanımla, akıllıca hareket edin ve onu atlatmak ve karşı saldırıya geçmek için hareketleri birleştirin. Belki birkaç kez başarısız olacaksınız, ancak savaşmaya devam edin çünkü büyük patronu yenmek çok fazla altın kazandıracak.

EVİNİZİ İNŞA EDİN

Macera dünyaları ve canavarlarla savaşmanın yanı sıra oyuncular bu oyunda kendi evlerini de inşa edebilirler. Küflü duvarları ve çirkin zeminleri ile eviniz ilk başta basittir. Oyuncular, her dünyadaki canavarlarla savaşarak kazandıkları parayı yeni ekipman satın almak ve evin görünümünü değiştirmek için kullanacaklar. Tarzınızda yenileyin!

Hoppia Masalı – Aksiyon Macera Hoppia Masalı – Aksiyon Macera

ANA ÖZELLİKLER

  • Her macerada size eşlik edecek hayvanları seçin. onları istediğin gibi değiştir
  • Tek elle basit bir işlemle küçük canavarları ve dev patronları hareket ettirin ve onlara saldırın. Çok sayıda bonus, devasa patronlar toplamak için çok sayıda canavarı yen
  • Çeşitli yeni dünyalar. Her dünyada sınırsız sayıda macera. Yapabiliyorken hepsini keşfedin
  • Evinizi inşa etmek için canavarlarla savaşarak kazandığınız parayı kullanın. Aralarından seçim yapabileceğiniz ve fikirlerinizi tasarlayabileceğiniz birçok stil
  • Tüm oyuncular için uygun güzel grafikler ve eğlenceli ses efektleri.


İndir (61M)

Artık indirmeye hazırsınız Hoppia Tale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir