Hopeless: The Dark Cave
Hopeless: The Dark Cave

Hopeless: The Dark Cave APK indir v2.2.0 (SINIRSIZ PARA) 2022


Oyuncuların artan eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için üreticiler her zaman oyuncuların stresi azaltmasına yardımcı olacak heyecan verici oyunlar yaratmak için araştırma ve araştırma yapmak zorundadır. Aksiyon, mizah, bilgi yarışması, animasyon, yar

Android Android Aksiyon
5 ( 766 puan )
Fiyat: $0
İsim Hopeless: The Dark Cave
Yapımcı Upopa Games
Tür Aksiyon
Boyut 40MB
Versiyon 2.2.0
MOD Sınırsız Para/Silah
Orjinal Google Play
Hopeless: The Dark Cave is the most famous version in the Hopeless: The Dark Cave series of publisher Upopa Games
Mod Version 2.2.0

İndir (40MB)

Oyuncuların artan eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için üreticiler her zaman oyuncuların stresi azaltmasına yardımcı olacak heyecan verici oyunlar yaratmak için araştırma ve araştırma yapmak zorundadır. Aksiyon, mizah, bilgi yarışması, animasyon, yarış gibi piyasaya sürülen birçok oyun türü var… Ama bu, aksiyon oyunları birçok insan tarafından sevilen ve takdir edilen oyunların türüdür – benzersiz içeriğin yanı sıra oyun. Evet, aksiyon oyunları oyuncuların çok düşünmesini gerektiren akıllı bulmaca oyunlarından daha fazla rahatlamasına yardımcı olur. Hopeless The Dark Cave APK , korku ve sevimlilikten ilham alan bir aksiyon oyunudur. Bu, karanlıkta hapsolmuş sevimli sarı ışık noktalarından oluşan sonsuz bir hayatta kalma oyunudur ve etraflarında onları toplamaya korkan tüylü canavarlar vardır. Oyuna katılın ve ışık noktalarının o zindandan kaçmasına yardım edin.

hopeless the dark cave apk indir modkiwi com 1 hopeless the dark cave apk indir modkiwi com 2

İLGİNÇ EYLEM OYUNU

Aksiyon oyunu türünde de birçok farklı oyun türü bulunmaktadır. Aksiyon oyunu dövüşü, hırsızlık, aksiyon rol yapma veya macera gibi… Ama Hopeless, canavarları öldürmek için büyüleyici bir aksiyon oyunudur ve kendine has farklılıkları vardır. Bu oyun, son derece kötü canavarlarla hayatta kalma korkusu hakkında benzersiz bir film gibidir. Bu oyun, o korkunç canavarların aniden ortaya çıkmasıyla sizi gerginleştirecek ve şaşırtacak.

O karanlıkta bir grup parlak nokta toplandı, izledi ve gölgelerin onları öldürmek için yaklaşmasını bekledi. Bu oyun, hafifçe ateş etmek için ekrana dokunmak için parmağınızı kullanıyor; Canavarları vururken, oyuncu karşılık gelen bonus puanlarını alacak ve oyuncunun bu oyundaki temel amacı, mümkün olduğunca çok puan kazanmaktır. Diğer parlak noktalar kurtarmaya girebilir ve arkadaşlarını koruyabilir ve size saldırmak için karanlıktan çıktıklarında tüylü canavar düşmanları öldürebilir.

OYUNUN OYNANIŞI

Oyunun oynanışı kolay gibi görünse de aslında o kadar da kolay değil. Her şey başlar başlamaz, parlak noktalar ve canavarlar, baş döndürücü bir hızla ve düşmanı ayırt ederek kolayca kaotik bir isyana dönüşebilir. Zorlaşırsınız ve atış hareketine hızlı ve aniden karar vermeniz gerekir. Lütfen gözün göz hareketlerini algılama yeteneğine ve beynin düşman mı yoksa arkadaş mı olduğunu belirlemek için hızlı karar verme yeteneğine güvenin.

Belki iyi tanımlanmadıkları için arkadaşlarınızı vuracaksınız. Oynanabilirlik açısından düşmanları hızlı bir şekilde vuracaksınız çünkü bazen çok sayıda düşman olacak ve hiçbir ismi kaçırmamalısınız. Uygulama içi satın alımlar yapabilir, böylece oyunu herhangi bir engel veya engel olmadan en uzun süre oynamanıza yardımcı olacak birçok harika yola sahip olabilirsiniz. Ayrıca, daha güçlü olmak için oyunun ilk saatinde güç artırıcı hediyelerin kilidini açabilirsiniz.

hopeless the dark cave apk indir modkiwi com 3 hopeless the dark cave apk indir modkiwi com 4 hopeless the dark cave apk indir modkiwi com 5

ÇEKİCİ OYUN ÖZELLİKLERİ

Bir canavarı vurursanız, 300 puan kazanırsınız ve bu kötü canavarları vurmanıza yardımcı olacak bir arkadaşınızla savaşa katılabilirsiniz. Sahip olabileceğiniz maksimum benekli arkadaş sayısı ekranın sağ alt köşesinde gösterilir ve bu maksimum arkadaş sayısına ulaştığınızda canavarlar ekrandan kaybolur ve bir çanta güzel bonus puan alırsınız.

Bu oyunu oynadıkça ve ilerledikçe çevrelerinize daha fazla parlak nokta ekleyebilirsiniz ve bu size daha uzun canavarların saldırısını durdurma şansı verecektir. Arkadaşların seni korumak ve o canavarları öldürmene yardım etmek için her zaman yanında olacaklar. Canavarları öldürmek oldukça kolay olsa da, her santim hızla ve sürekli olarak üzerinize atıldıkları ve sizin ve takım arkadaşlarınızın zamanında başarısız olmasına neden oldukları için zor olacaktır. Ve tüm canavar orduları ekranın her köşesinden dışarı döküldüğünde karmaşık hale gelebilir.

ÇEKİCİ BONUS PUANLARI ELDE EDİN

Bir canavarı vurduktan sonra oyundan 100 veya 300 bonus puan alacaksınız. Ne kadar puan topladığınıza bağlı olarak, ışık çemberinizi genişletmek için kabarcıklar veya canavarları yok etmek için daha yüksek seviyeli yeni bir silah gibi farklı güç türlerinde güçler alacaksınız. Her seviyede kademeli olarak ilerleyeceksiniz veya düşmanla savaşmak için yeterince sabırlı olmayacaksınız; gelişmiş öğeleri uygulama içi satın alma olarak satın alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, düşmanlarınızın sizden daha fazla olduğunu ve size çok sert saldırdığını görürseniz yardım etmek için bir sürü acil durum bloğu satın alabilirsiniz. Hopeless sonsuz bir hayatta kalma oyunu olduğu için o canavarlara yenilmemek için dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer ölürsen, oyun baştan başlar, ancak tüm kilitlenmemiş güçlerin kalır.

Bu, özellikle heyecan verici ama büyüleyici bir hayatta kalma nişancı oyunudur ve oyuncuların reflekslerini artırmalarına yardımcı olur. Çok sayıda parlak noktayı kurtarın ve birçok canavarı yok edin, daha fazla bonus puan alacaksınız ve canavarları yenmek zor olacak.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hopeless: The Dark Cave ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUpopa Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir