Hopeless
Hopeless

Hopeless: The Dark Cave v2.2.0 MOD APK (Kilitsiz Öğeler) indir 2022


Umutsuz: Karanlık Mağara, karanlık bir alanda bir karakteri kontrol ederken ve sürekli canavarlara yaklaşırken oyunculara şaşkınlık ve korku hissi verir. Takım arkadaşlarını kurtaracak, düşman dalgalarından kurtulacak ve değerli destek öğelerinin kil

Android Android Aksiyon
5 ( 618 puan )
Fiyat: $0
İsim Hopeless
Yapımcı Upopa Games
Tür Aksiyon
Boyut 44MB
Versiyon 2.2.0
MOD Kilidi Açılmış Öğeler
Orjinal Google Play
Hopeless is the most famous version in the Hopeless series of publisher Upopa Games
Mod Version 2.2.0
Total installs 5,000,000+

İndir (44MB)

Hopeless: The Dark Cave, silahlarınızı kullanacağınız ve karşınıza çıkan düşmanlara saldıracağınız beklenmedik bir oyun deneyimi sunan bir oyundur. Yaklaşan düşmanlara karşı oyunda çok sayıda takım arkadaşını kurtarmaya ve çok puan kazanmaya çalışacaksınız. Ayrıca performansınıza bağlı olarak, görevi tamamlamanıza yardımcı olacak değerli eşyaların kilidini açacaksınız.

CANAVARLARLA DOLU KARANLIK BOŞLUKTA HAYATTA KAL

Hopeless: The Dark Cave’i deneyimlediğinizde, oyuncuya, etrafındaki siyah boşluk nedeniyle sürekli titreyen sarı bir karakter eşlik edecek. Ortaya çıkan düşmanları öldürmek için kullanılan bir silahla donatılmıştır ve dikkatli olmazsa arkadaşlarına da saldırabilir. Amaç basit: mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve karanlıkta saklanan arkadaşlarınızı bulmak.

Bu oyunun getirdiği ilginç ama ürkütücü bir nokta, karakterin etrafındaki karanlık ortam, karaktere yaklaşan nesnelerden başka bir şey görememenizi sağlıyor. Sınırlı görüş nedeniyle, oyuncunun dikkatli olması ve karakteri ele geçirmek isteyen düşmanlara saldırmak için mükemmel derecede hızlı bir reflekse sahip olması gerekir. Ayrıca gördüğünüz düşmana ateş etmek için ekrandaki konuma dokunmanız ve oyunun ilk deneyimi ile başlamanız gerekiyor.

Umutsuz: Karanlık Mağara Umutsuz: Karanlık Mağara

AŞACAĞINIZ ÇOKLU MÜCADELE MODLARI

Hopeless: The Dark Cave’de oyuncu ilk mod olan Hopeless’a gidecek ve ortam yukarıda açıklanana benzer. Tek bir parlak alanda yalnızca bir karakter belirir ve düşmanlarla savaşmaya çalışır. Aynı zamanda ilginç olan nokta, karakterin düşmanlarının ve arkadaşlarının herhangi bir yere gidebilmesi ve bazen kendinizi şaşırmış hissedip müttefiklerinize saldırmanızdır. Ayrıca her karakterin birbirine yakın durması oyuncunun hayatta kalma seviyesini yükseltiyor.

Yeni karakterler ortaya çıktığında ve sizinle bir grupta kaldığında hayatta kalmanız daha kolay olacaktır çünkü seviye ancak düşman kontrol ettiğiniz tüm karakterleri kaçırdığında durur. Aynı zamanda sıklıkları artacak ve etkileyici kombinasyonlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca planlarını gerçekleştirmeleri için bir fırsattır. Ekranın sağ tarafında belirtilen sakin sayısı dolduğunda, çoğu karakterden kaçınılır ve diğer müttefikleri kurtarmaya devam etmek için bir karakter bırakılır.

Bu oyunda belli bir seviyeye geldiğinizde hayatta kalma gibi bir kaç mod daha açabileceksiniz. Arkadaşlarınızı karanlıktan kurtarmak yerine, bir kulede duran ve düşmanın dikkatini odaklayan üç karakteri kontrol edeceksiniz. Kimsenin kaybolmasına izin vermemeye çalışacaksınız ve bu modda ek takım arkadaşı olmayacak.

Umutsuz: Karanlık Mağara Umutsuz: Karanlık Mağara

KİLİDİNİ AÇMANIZ GEREKEN ETKİLEYİCİ DESTEK ÖĞELERİ

Hopeless: The Dark Cave’in sizi ne kadar zorladığını zaten biliyorsunuzdur, bu yüzden zamanla size yardımcı olacak eşyalar çıkacaktır. Performansınıza bağlı olarak kilidini açabileceğiniz kilometre taşları olacak ve her öğe ateş gücü, görüş ve diğer faktörler açısından iyi bir şekilde destekliyor. Aynı zamanda, bazı zorlu seviyelerde, düşman dalgalarıyla karşılaşmadan önce güçlendiriciler de satın alabilirsiniz.

Sürprizlerle dolu oyun, aşağıdaki gibi unsurlarla deneyimlemenizi bekliyor:

  • Canavarların kurtarmak için her zaman size veya takım arkadaşlarınıza saldırmak istediği karanlıkla kaplı bir ortam.
  • Sınırlı vizyona sahip oyuncular, takım arkadaşlarına saldırmak yerine gözlemlemeye ve gördüklerine tepki vermeye çalışacaklar.
  • Düşman dalgaları sürekli olarak ortaya çıkıyor ve arkadaşlarınızı yakalamaya çalışmak için yumurtlama oranı da gün geçtikçe artacak.
  • Oyunu belirli bir seviyeye kadar tamamladığınızda zorlu yeni oyun modlarının kilidini açmaya devam edeceksiniz.
  • Zorlu oyun ile oyuncular, düşmanları gözlemlemenize ve onlara saldırmanıza yardımcı olacak bazı gerekli öğelere de erişebilir.


İndir (44MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hopeless ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUpopa Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir