Hopeless Battleground Fight
Hopeless Battleground Fight

Hopeless Battleground Fight v1.0.11 APK indir (Ölümsüzlük) 2022

Hopeless Battleground Fight'ta hayatta kalma savaşı resmen başlıyor ve şimdi zorlu rakiplerden birisiniz. Bu dünya fetih macerası sizi geniş çaplı bir savaşa götürecek ve bu sayede birçok yeni ve tuhaf silah kazanacaksınız. Sen deneyimli bir nişancıs

Android Android Aksiyon
4 ( 668 puan )
Fiyat: $0
İsim Hopeless Battleground Fight
Yapımcı Battle Action
Tür Aksiyon
Boyut 71MB
Versiyon 1.0.11
MOD Ölümsüzlük
Orjinal Google Play
Hopeless Battleground Fight is the most famous version in the Hopeless Battleground Fight series of publisher Battle Action
Mod Version 1.0.11
Total installs 500,000+

Hopeless Battleground Fight’ta hayatta kalma savaşı resmen başlıyor ve şimdi zorlu rakiplerden birisiniz. Bu dünya fetih macerası sizi geniş çaplı bir savaşa götürecek ve bu sayede birçok yeni ve tuhaf silah kazanacaksınız. Sen deneyimli bir nişancısın ve keskin nişancı yeteneği rakipsiz. Bu dövüş senin için ve sen ve arkadaşların savaşmak için birbirinizi desteklemek için ortak bir zemin bulmanız gerekiyor.

Umutsuz Savaş Alanı Dövüşü

ANA HEDEFİ TANIMLAYIN

Bu Umutsuz Savaş Alanı Dövüşünde yapmanız gereken ilk şey, gerçekleştirmeniz gereken hedefleri ve görevleri belirlemektir. Bir dizi düşman ülkenizin topraklarına paraşütle atlıyor ve sizin ortaya çıkmanızın zamanı geldi. Tüm bu düşmanlarla kendi başınıza savaşacak kadar güçlü bir ordu oluşturmalısınız. Altın topraklarımızı ele geçirmeye çalışıyorlar ve bu fırsatı benim gibi birini ele geçirmek için kullanıyorlar.

Ama mantığın onları bırakmayı reddediyor ve sen tüm gücünle savaşmak için ayağa kalkmaya kararlısın. Daha spesifik olarak, bu savaşa liderlik etme ve doğru stratejiler geliştirme yeteneğine sahipsiniz. Arkadaşlarınızın bu savaşa katılmak için yeterli gereksinimleri olması, önce yeterli cesarete sahip olması, ardından kendilerini özel bir beceriyle donatması gerekir ve birinci sınıf bir atış yeteneğine sahip olmak kilit faktör olacaktır.

Umutsuz Savaş Alanı Dövüşü

BÜYÜK SAVAŞA KENDİNİZİ DALDIRIN

Desteklemek için yeterli güç ve birlik topladıktan sonra birlikte savaşa başladık. Buradaki zorlu araziden faydalanmanız gerekiyor ve düşman tepeden paraşütle atlıyor, bu yüzden yönü kontrol edemezsiniz. Yukarıda bahsedilenler istediğiniz sonuçlardır ve düşmanı vurmak için snipe yapmak için silah kullanmanız gerekir. Tabii ki mevcut durumla lider durumdayız.

Size birçok farklı yerde saldırıyorlar ve nerede olduklarını görmek için dürbün kullanmanız gerekiyor. Bir dizi rakibi yok edebilmek için insanları kilit konumlara yerleştirmeniz gerekiyor. Daha spesifik olarak, verimli bir şekilde savaşabilmek için atış yeteneğinizde ustalaşmanız gerekir. Bir kişiyi vurmak, sizin yararınıza olan değerli bir eşyayı almakla eşdeğerdir.

Umutsuz Savaş Alanı Dövüşü

YANITLANAN ZAFER

Sen ve takım arkadaşların birlikte iyi çalışıyorsunuz, yani bu savaşı kazandınız. Zafer, diğer birçok görevi yerine getirmeniz için bagaj olan bir dizi değerli eşya toplamanıza yardımcı oldu. Daha spesifik olarak, bir dizi değerli yükseltmeye sahipken atış yeteneğinizi artırabilir ve gücünüz de giderek daha sağlam hale gelir. Daha fazla kazanma şansına sahip olmak için tüm avantajlardan tam olarak yararlanmanız gerekir.

Bu sayede Hopeless Battleground Fight, oyuncuların gerçek rollerini anlamalarına yardımcı olur. Görüntü ve sesin iki unsuru arasındaki uyum ve oynanış şekli de oyuncuları heyecanlandıracak. Oyuncular ayrıca bu hikayenin özünü her zaman kendi başlarına bulur ve ustaca ele alırlar. Oyuncuların daha fazla kazanabilmek için yükseltmelerden yararlanmaları gerekir.

Umutsuz Savaş Alanı Dövüşü

ANA ÖZELLİKLER

– Güvenli paraşütle atlama yapın ve büyük göreve hazırlanmak için hızla inin.
– Her yerdeki kuvvetler bölgenize saldırmaya çalışıyor ve onları yok etmek için ortaya çıkmanız gerekiyor.
– Birlikleri yok etmek için benzersiz keskin nişancı ekranları yapabilmek için araziden yararlanın.
– Savaş sürecinde her zaman çeşitli benzersiz silahlar ve elbette vazgeçilmez silahlar ekleyin.
– Kökü yok etmek için onları son adıma götürmek için ekip üyeleri arasındaki gücü birleştirin.
– Daha güçlü dövüşebilmek için gücünüzü ve dövüş yeteneğinizi geliştirmelisiniz.


İndir (71MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hopeless Battleground Fight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir