Hoosegow
Hoosegow

Hoosegow: Prison Survival v1.4.64 APK indir (Sınırsız Para Birimi) 2022


Hoosegow, oyuncuların kahramanın kaderine hapishanedeyken karar verdiği hikaye odaklı bir oyundur. Doğru kararlar vermek için temele sahip olmak için oyunda elde ettiklerinizi görmezden gelemeyeceksiniz. Aynı zamanda oyunda kendi başınıza keşfedebile

Android Android Simülasyon
4 ( 101 puan )
Fiyat: $0
İsim Hoosegow
Yapımcı D Dream games
Tür Simülasyon
Boyut 122M
Versiyon 1.4.64
MOD Sınırsız Para Birimi
Orjinal Google Play
Hoosegow is the most famous version in the Hoosegow series of publisher D Dream games
Mod Version 1.4.64
Total installs 1,000,000+
  • Reklamları görüntülemeden ücretsiz para birimi alabilirsiniz.
  • Reklamları görüntülemek için verilen para birimi miktarı artırıldı.


İndir (122M)

Hoosegow, oyuncuların kahramanın kaderine hapishanedeyken karar verdiği hikaye odaklı bir oyundur. Doğru kararlar vermek için temele sahip olmak için oyunda elde ettiklerinizi görmezden gelemeyeceksiniz. Aynı zamanda oyunda kendi başınıza keşfedebileceğiniz birçok olasılık olacak.

Hoosegow: Hapishanede Hayatta Kalma Hoosegow: Hapishanede Hayatta Kalma

CEZAEVİNDE HAYATI SÜRDÜRMEK

Hoosegow’da yaşadığınız hikaye, bir karakterin bilgilerini gördüğünüzde başlar. Dönüştüreceğiniz karakterdir ve hapis cezası almıştır. Yani bir hücreye girmeye ve hücre arkadaşınızla tanışmaya başladığınızda her şey resmen başlar. Hapis cezanızı sorunsuz bir şekilde atlatmaya çalışacaksınız ve elbette sizi tercih etmeye iten faktörler her zaman olacaktır.

Oyuncunun, ana karakterin seçimler ve oyunun başında aldığı bir miktar para ile yaşadığı sorunları çözdüğü hikayelere ve bulmacalara odaklanan bir oyundur. Böylece yola kendiniz karar verecek ve birçok farklı son yaşayacaksınız.

DİĞER KARAKTERLERLE ETKİLEŞİM

Kahraman, Hoosegow’daki hapis cezasına başladığında, hücre arkadaşını tanımaya başlarken faaliyetlerine başlayacaktır. Etkinlikler, aldığınız kağıt parçaları aracılığıyla gösterilir. Tabii ki, neler olup bittiğine dair bir fikir edinmek için onları okumak sizin işiniz ve bu, hikaye odaklı bir oyunun önemli kısımlarından biri. Önemli bilgileri görmezden gelemezsiniz.

Oyundaki seçimlerinize bağlı olarak, aksiyonlar kolayca okuyabileceğiniz farklı olaylara sahip olacak. Elbette, genellikle sizi etkileyen önemli bir olayı duyuracağı için bir fokla karşılaşmak istemezsiniz. Örneğin düşerseniz hastaneye yatırılırsınız, hastaneye gönderin yazan bir pul görürsünüz ya da alabileceğiniz en kötü sonuç ölümdür.

Hoosegow: Hapishanede Hayatta Kalma Hoosegow: Hapishanede Hayatta Kalma Hoosegow: Hapishanede Hayatta Kalma

KARAR VERİN VE GEREKLİ EŞYALARI SATIN ALIN

Yukarıda belirtildiği gibi, Hoosegow’daki yolunuzu seçimlerle belirleyeceksiniz. Bu seçeneklerin ortaya çıkması tamamen beklenmedik bir durumdur ve genellikle bulabileceğiniz birçok farklı seçenek olacaktır. Aynı zamanda doğru kararı vermek için durumunuzu bileceksiniz. Ayrıca seçimin yanı sıra satın aldığınız eşyalar da bu oyunda size destek oluyor.

Bazı karakterlerle etkileşime girdiğinizde, bazen bir paket gibi belirli bir öğeye atıfta bulunacaklarını göreceksiniz. Elbette, gittiğiniz sonucu etkileyebilecek kritik durumlarda kullanmak için de satın alabilirsiniz. Sınırlı bir miktar para ile karakterin hayatını sürdürmek için sigaradan antibiyotiklere hangi maddeleri seçmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Böylece kalan süreyi kontrol edecek ve doğru taktiklerle karşılaşacaksınız.

Hapishanede mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak, ilginizi çekebilecek birçok şey sunar:

  • Size ne olacağı hakkında hiçbir fikriniz olmayan bir yere götürüleceksiniz ve belirli bir süre hayatta kalmaya çalışacaksınız.
  • Önemli bilgiler gözlerinizin önünde belirecek ve her zaman anlayışınızı test etmek için zorluklarla gelecek.
  • Seçim yaparken sizi dikkatli yapan mühürler aracılığıyla gösterilen önemli olaylar olacaktır.
  • Bir sorunu çözmek için önünüze çıkan seçeneklerin sayısı, göz önünde bulundurmanız gereken farklı olasılıklara yol açar.
  • Sahip olduğunuz sınırlı miktarda parayla, aşırı koşullarda hayatta kalmanıza neyin yardımcı olacağına karar vermek size kalmış.


İndir (122M)

Artık indirmeye hazırsınız Hoosegow ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir