Homesteads
Homesteads

Homesteads v30000653 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Homesteads APK oyuncuların Batı'da bir kasabayı ele geçirip, diğer birçok binayı açarken geliştireceği bir oyundur. Oyundaki birçok aktivite ile ekonomiyi verimli bir şekilde geliştirecek ve kasabadaki insanların diğer yönleriyle ilgilenmeye devam ed

Android Android Simülasyon
4 ( 133 puan )
Fiyat: $0
İsim Homesteads
Yapımcı Enixan Limited
Tür Simülasyon
Boyut 140MB
Versiyon 30000653
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Homesteads is the most famous version in the Homesteads series of publisher Enixan Limited
Mod Version 30000653
Total installs 500,000+

Homesteads APK oyuncuların Batı’da bir kasabayı ele geçirip, diğer birçok binayı açarken geliştireceği bir oyundur. Oyundaki birçok aktivite ile ekonomiyi verimli bir şekilde geliştirecek ve kasabadaki insanların diğer yönleriyle ilgilenmeye devam edeceksiniz. Aynı zamanda, birçok farklı şekilde çok para kazanabilirsiniz ve yavaş yavaş kasabanızın zaman içinde değiştiğini göreceksiniz.

Çiftlikler

BATI’DA ŞEHİR İNŞA ETMEK

Homesteads’da birçok insanın yaşadığı Vahşi Batı’ya seyahat edeceksiniz. Daha önce yapılmış birçok bina göreceksiniz ve oraya taşınan insanlar olacak. Yani, bu oyunda deneyimlediğiniz iş, gerekli şeyleri üreterek ve binaların daha çeşitli hale gelmesine yardımcı olarak kasabayı geliştirmek. Bu kasabanın birçok ilginç yönünü kesinlikle bulabileceksiniz.

Çiftlikler

Kapsamlı bir görünüme sahip olacak ve şehrin geliştirdiğiniz bölgelerini özgürce gözlemleyebileceksiniz. Aynı zamanda, kasabanın mantıklı bir şekilde düzenlenmiş binalarla tamamen etkileyici bir şekilde tasarlandığından kesinlikle etkileneceksiniz. Bu nedenle, her alanın kendine özgü bir alanı vardır ve burası, sakinlerin ihtiyaçlarına hizmet etmek için yeni tesisler inşa edebileceğiniz yerdir.

ŞEHRİN EKONOMİK GELİŞİMİ

Homesteads’ta kasaba değişimini görmek istiyorsanız, ekonomik bir unsur geliştirmeniz gerekecek. Bu yönü büyütebilecek birçok bina bulacaksınız. Daha önce ekilmiş bir tarla göreceksiniz ve bunları hızla hasat edebilir ve yeni mahsuller ekmeye devam edebilirsiniz. Aynı zamanda tarım ürünleri, insanlar için yiyecek ve yetiştirdiğiniz kümes hayvanları için yem oluşturmak için faydalı olacaktır.

Çiftlikler

2. seviyeye ulaştığınızda, bir fırın binasının kilidini açacaksınız ve herkes bunun ne için olduğunu bilecek. Gerekli ürünleri oluşturmaya devam etmek ve yeni ürünlerin yaratılmasının yavaş yavaş kilidini açmak için hasat ettiğiniz tarım ürünlerinden yararlanabileceksiniz. Aynı zamanda, yetiştirdiğiniz bazı hayvanların hasadı bitirdikten sonra çiftlikten kaybolacağına ve onlardan ürün toplamaya devam etmek için onları büyütmeye devam edeceğine dikkat etmeniz gerekecektir.

Çiftlikler

İlk aşamada, belirli bir miktar para alacaksınız ve bunu yeni binalar inşa etmek ve belirli bir ölçüde büyümek için özgürce kullanacaksınız. Topladığınız ürünleri satmanın yollarına erişebileceksiniz. Tabii ki, mevcut ürün stoğunu tutmanız ve anlaşma yapmaya başlamanız gerekecek. Ayrıc level atladığınızda belli bir miktar para da alıyorsunuz.

Çiftlikler

OYUNUN DİĞER ÖZELLİKLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ

Çiftlik Evlerinde ekonomik büyüme için belirli bir miktar paraya ve bazı önemli binalara sahip olduğunuzda, diğer şehir geliştirme yönlerini de bulacaksınız. Ekranın sol tarafında, görebileceğiniz sakinlerden gelen bazı talepler var. Bu istekleri yerine getirmek, daha fazla deneyim kazanmanıza yardımcı olacak ve kasabanın eskisinden daha gelişmiş ve etkileyici olmasına yardımcı olabilir. Böylece gelişimini günden güne görebileceksiniz.


İndir (140MB)

Artık indirmeye hazırsınız Homesteads ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEnixan Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir