Homesteads
Homesteads

Homesteads v30000716 APK (Sınırsız Para) indir


Homesteads MOD APK'da ürün alışverişinde bulunmak için yeşil sebze bahçelerinin, yemeklerin, hayvan ilgisinin sahibi olun. MOD varyasyonunda, oyuncular bir şeyler almak ve köylerini büyütmek için büyük para alacaklar.Homesteads MOD APKBirkaç yıldır,

Android Android Oyun
4 ( 421 puan )
Fiyat: $0
İsim Homesteads
Yapımcı Enixan Limited
Tür Oyun
Boyut 168.05 M
Versiyon 30000716
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Homesteads is the most famous version in the Homesteads series of publisher Enixan Limited
Mod Version 30000716

İndir (168.05 M)

Homesteads MOD APK‘da ürün alışverişinde bulunmak için yeşil sebze bahçelerinin, yemeklerin, hayvan ilgisinin sahibi olun. MOD varyasyonunda, oyuncular bir şeyler almak ve köylerini büyütmek için büyük para alacaklar.

homesteads 3

Homesteads MOD APK

Birkaç yıldır, meyve ağaçları yetiştirmek ve sığırları idare etmek ana konusu, birçok insanın zamanları için seçtiği bir oyun başlığı olmaya devam ediyor. Bir bahçe satın alabilir, her gün kendi diktiğiniz meyve ağaçlarının gelişip gelişmesini seyrederek heyecanlanacaksınız. Beslemek, evcil hayvanlara bakmak ve simülasyon oyunlarıyla nasıl çalışılacağını öğrenmek için hatırı sayılır zamanı olan biriyseniz, Homesteads asla kaçırılmaması gereken bir alternatif olabilir. Enixan Limited tarafından dağıtılan ve geliştirilen bu oyunda yer alan insanlar, açık Batı’daki yaşam bağlamında bir kasabanın sahibi olacaklar. Zengin bir tüccar olmak için ekin ve toplayın, hayvanlara bakın, satın alın, satın ve ticaret yapın. Sadece tarım ve üreme değil, aynı zamanda aileniz için eğlence parklarını genişletebilir ve geliştirebilirsiniz. Homesteads deneyimlerinin yardımıyla hemen şimdi özel köyünüzü yaratın.

homesteads 4

Oynanış

Bir şehrin sahibi olmak, makalemizi incelediğinizde kesinlikle birçok kişinin hayali olmuştur ve siz de dahil olmak üzere. Kasabada pek çok kişinin ilgisini çeken eğlence mekanları ile büyüleyici bir ortam yaratın, hizmetler geliştirin, kadın ve erkeklere iş üretecek endüstriyel tesisler. Aktivitenin yanı sıra kesinlikle erkek ve kadınlarınızın da gün içinde herkes gibi elleri ve ayakları ile meşgul olması gerekiyor, sadece çalışıp yemek için para kazanabiliyor, belki de hiç paranızın olmaması eğlenceli değil. İş, sığır yetiştirerek, sığırlara bakarak ve ekim ve hayvancılık için gerekli malzemeleri yaparak herkes için temel gelir kaynağını kazanır. Ürün satışı, ticaret ve kasabanızı geliştirin, sakinler için iş yaratın, mesai saatleri dışında stresi azaltmak için aktivite yerleri.

Diğer çiftlik oyunlarında olduğu gibi, insanların mevcut fonlarla market ürünleri satın almaları gerekir. Tohum ekmeye başlayın ve toplama dönemine kadar hepsini yönetin ve bu topraklardan yararlanın, örneğin süt için süt ineği, hayvan eti için domuz gibi daha fazla hayvan satın alabilirsiniz… ve bir kez dinlenebilmek için bahçenizi geliştirmeyi unutmayın. çiftliğe başladınız. Oyuncular, atanan görevlerden önemli şeyler veya büyük miktarda gelir elde etmek için Homesteads günlük görevlerini tamamlayabilirler. Çılgın batıdan heyecan verici görevler ve hikayeler sizi bekliyor!

homesteads 5

Ürünlerin etkileşimi ve değişimi

Oyun içinde oyuncular yeni arkadaşlarla tanışabilir ve size yardımcı olmak için el sıkışabilir. Ferah ve benzersiz olmak için kendi şehrinizi yaratın, hayallerinizdeki bir şehir yaratmak için birlikte büyüyün. Hediye veya ürün alışverişi yaparak kesinlikle çok daha değerli eşyalar iade edeceksiniz. Ayrıca, bu çevrimiçi oyunda oyuncular, tamamlanması ve araştırılması gereken birçok görev sağlar. Suçlular kasabada her zaman öfkeleniyor, insanların şehirde sürtüşen suçluları insanlara endişe yaymalarını engellemek için yakalamaları gerekecek. Ayrıca oyuncular Salon’da da servetlerini alabilirler; mevcut madenler ve yeraltı kaynaklarından yararlanmak; Yurtdışına özel lezzetler gönderin.

Diğer çiftlik oyunlarında olduğu gibi Homesteads, insanların şehri tercihlerine göre kolayca dekore etmelerini sağlar. Klasik bir Vahşi batı metropolü yaratır. Epic’teki karakterlerle tanışın ve onların özel durumlarından yararlanın; bunlar, oyunun tamamında gezinmenize yardımcı olacak ve ürünlerin yaratılmasına yönelik kendi özel çözümlerini sunacaktır.

homesteads 6

Grafik

Homesteads, Hay time gibi diğer çiftlik oyunlarının tanıdık 3D görsellerini kullanır. Homesteads bir çiftlik simülatörüdür. Oyun, son derece değerli evler, ormanlar ve hayvanlarla parlak, göz alıcı renklere sahiptir ve oyuncuya nazik bir eğlence duygusu getirir. Ayrıca, film müziği sistemi nazik ve derin, Homesteads oynanışına çok uygun. Çiftlik simülasyon oyunlarının hayranıysanız, Homesteads sizin için kesinlikle bir zevk olacaktır.

homesteads 7

Genel bakış

Homesteads, orijinal mekaniği, fotoğrafları ve figürleri olan bir kumarhane oyunudur. Çılgın western için uçsuz bucaksız mekanlarda yepyeni arkadaşlarla tanışacak ve heyecanlı aktivitelere girişeceksiniz! Kurulum web sitesi bağlantımızı seçerek bugün deneyimleyin.

Homesteads MOD APK yükle

Android işletim sistemi için Homesteads MOD APK‘sını koymak için burada bazı işlemler yapmanız gerekir.

  1. Homesteads MOD APK dosyamızı indirin.
  2. Ürününüzde az önce indirdiğiniz ve yüklediğiniz APK dosyasını arayın.
  3. Kurulum önlemlerine ve toplamına uyun.

Android işletim sistemi için Homesteads MOD APK’sını indirin


İndir (168.05 M)

Artık indirmeye hazırsınız Homesteads ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEnixan Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir