Home Redecoration
Home Redecoration

Home Redecor v2.2.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Home Redecoration: makeover, hayallerinizdeki evi yapboz düzenlemesi ile birlikte tasarlama oyunudur. Yorgun günlerde sizin için rahat, dinlendirici bir oyun. Bu oyun ile kendi tarzınızı, hayalinizdeki evi yaratmakta özgür olacaksınız.

Android Android Bulmaca
5 ( 399 puan )
Fiyat: $0
İsim Home Redecoration
Yapımcı Triwin Games
Tür Bulmaca
Boyut 192M
Versiyon 2.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Home Redecoration is the most famous version in the Home Redecoration series of publisher Triwin Games
Mod Version 2.2.0
Total installs 1,000,000+

İndir (192M)

Home Redecor, bu yıl yaşamanız için tamamen yeni bir tasarım oyunudur. Sadece odanın tarzını seçmekle kalmaz, eğlenceyi bulmaca oyunlarıyla da birleştirebilirsiniz.

Ev Dekorasyonu : makyaj

YAPBOZ OYUNU

Tasarım kısmına girmeden önce oyuncu, ev eşyalarını satın almak için para kazanmalıdır. Bulmacaları tamamlayarak para kazanabilir ve iç mekanların kilidini açabilirsiniz. Çok basit, birçok bloktan oluşan bir tabloda iki benzer blok seçmeniz yeterli. Merak etme; Ev Tadilatı’nın sistemi size nasıl oynanacağını modelleyecek ve öğretecek. Oyunun zorluğuna bağlı olarak, bonus miktarı değişecektir.

Ev Dekorasyonu : makyaj

İSTEĞİNİZE GÖRE DÜZENLEYİN

Hiç kendinize ait bir eviniz olsun istediniz mi? Tercihlerinize göre benzersiz bir stil oluşturalım ve tasarlayalım. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli nesneler ve mobilyalar var. Bu kategorilerin her biri için ayrıca birçok stil vardır. Klasik, şık, tatlı veya minimalizmi sever misiniz? Bu oyun için her şey var.

Ev Dekorasyonu : makyaj

HER ŞEYİ KÜÇÜKTEN KENDİNİZ YAPIN

Ev Dekorasyonu ile odanızın tüm dekorasyonuna dahil olacaksınız. Birincisi temizlik. Yeniden dekore etme aşamasına geçmeden önce fareyi hareket ettirerek odayı temizlemek için tıklayın. Ardından, istediğiniz mobilyayı seçin, tüm zemini seçebilecek ve duvarları boyayabileceksiniz. Her şey bittikten sonra birlikte evinize bir göz atalım.

Ev Dekorasyonu : makyaj

BÜYÜK EKİPMAN VE TASARIM

Tasarım oyun türü elbette grafik kısmına her zaman büyük önem verir. Bu oyun bir istisna değildir, ancak öne çıkan özelliği, diğer oyunlara kıyasla son derece keskin grafikler ve harici nesnelere benzerliğidir. Bu, oyunculara gerçekten gerçek bir ev dekore ediyormuş gibi hissettiriyor. Zemin taşından buzdolabına ve TV’ye kadar her şey çok güzel tasarlanmış. Ayrıca oyunun yumuşak sesi de konfor ve eğlencenin artmasına katkıda bulunuyor.

Fikirlerinize göre bir ev inşa etme hayalinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız? Kişiliğini göster ve yaratıcı zihnini kullan!

Ev Dekorasyonu : makyaj

ANA ÖZELLİKLER

– Dekoratif mobilya satın almak ve kilidini açmak için altın toplamak için bulmacaları tamamlayın.
– Odayı yeniden dekore etmeden önce odayı temizleyin.
– Odayı istediğiniz gibi tasarlayın
– Keskin grafikler ve rahat, rahatlatıcı ses
– Hayallerinizdeki evi tasarlamaya çalışmak için yaratıcı zihninizi kullanın


İndir (192M)

Artık indirmeye hazırsınız Home Redecoration ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir