Home Design Makeover
Home Design Makeover

Home Design Makeover v4.6.8g APK indir (Sınırsız Para) 2022


Maç 3 oyunları artık birçok oyuncu için garip bir tür değil ve öncelikle birçok insanın çocukluğuyla ilişkilendirildi. Bu oyunun başlangıç ​​noktası, aynı türden üç veya daha fazla mücevherden oluşan gruplar oluşturarak bulmacaları çözecekleri Elmas

Android Android Simülasyon
4 ( 659 puan )
Fiyat: $0
İsim Home Design Makeover
Yapımcı Storm8 Studios
Tür Simülasyon
Boyut 135M
Versiyon 4.6.8g
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Home Design Makeover is the most famous version in the Home Design Makeover series of publisher Storm8 Studios
Mod Version 4.6.8g
  • Anti Ban
  • Sınırsız Mücevher
  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Bilet
  • Sonsuz Hayatlar


İndir (135M)

Maç 3 oyunları artık birçok oyuncu için garip bir tür değil ve öncelikle birçok insanın çocukluğuyla ilişkilendirildi. Bu oyunun başlangıç ​​noktası, aynı türden üç veya daha fazla mücevherden oluşan gruplar oluşturarak bulmacaları çözecekleri Elmas oyunlarıdır. Oynanış basit olmasına rağmen, yine de her oyun seviyesinde belirli bir çekiciliğe sahiptir. Yavaş yavaş, maç-3, orijinal oyunlardan daha yeni oyun yolları da içerir. Farkı yaşamak istiyorsanız Home Design Makeover’ı görmezden gelemezsiniz .

home design makeover apk indir modkiwi com 1

GÜZEL GRAFİKLER OYUNCULAR ÜZERİNDE ETKİ YARATIYOR

Home Design Makeover APK size etkileyici bir grafik sunar ve oyuncular için bir rahatlık hissi yaratır. Çizgi filme benzer şekilde tasarlanmış karakterlerle rengarenk yeni bir dünya yaşayacaklar. Aynı zamanda, hikayeler yavaş yavaş gözlerinin önüne gelir ve onları en uygun şekilde çözmekten sorumlu olurlar. Bunlardan biri belirli bir alana yeni mobilyalar getirmektir.

Deneyim sırasında oyuncular, kendinizi rahatsız hissedeceğiniz ve tamir etmek isteyeceğiniz birçok yeri ve eskilerini görecek. Aynı zamanda, oyuncuların yeniden modelleme yoluyla keyifli bir deneyim yaşamalarına yardımcı olan bu oyunun temel amacı da budur. Bu işi oyuncuların kolayca göreceği kadar keyifli kılan özelliklerden biri de bu düzeltmenin yarattığı fark. Bu nedenle herkes güzel şeyler ister.

home design makeover apk indir modkiwi com 2

SAHNEYİ KENDİ YOLUNUZLA YENİDEN YAPIN

Home Design Makeover size oyun boyunca yapmanız gereken bir görev verir, oyuna yeni yerler getirmek için yeni unsurlar bulmaktır. Bu nedenle, farklı renkli iç mekanlar veya sahneler sunarken yaratıcılıklarını serbest bırakabilirler. Yukarıda belirtildiği gibi, sadece küçük bir etki, tamir ettiğiniz yerin güzelliğini değiştirebilir. Yani bu, herkes için mükemmel bir şekilde uygun bir oyundur.

Yenilik getirmek, iç mekan, son sahne gibi bazı yeni unsurlar ekleyerek onu yenilemek etrafında döner. Aynı zamanda oyun size tamir etmeye başladığınızda ne eklemeniz gerektiğini göreceğiniz bir harita da veriyor. Ancak bu bir gereklilik değildir ve tüm esasları hatırlamanızı gerektirir. Bazı semboller her alanı işaretleyecektir ve oraya karşılık gelen bir tane yerleştirilmelidir.

home design makeover apk indir modkiwi com 3

Üzerine tıkladığınızda, bu şey için birçok seçenek göreceksiniz ve maksimum sayı üçtür. Örneğin, kanepeler için tasarımlar seçip ortaya çıkarken, beğendiğinizi seçmeniz gerekiyor. Herkes kendini neyin iyi hissettiğini seçmek ister ve bu da çevresiyle uyum içindedir. Bu nedenle, herhangi bir oyuncu ürünlerine mevcut olanlar aracılığıyla sahip olacaktır. Ancak bu seçenekler hiç de ücretsiz değil.

MAÇ-3 MAÇLARINA KATILIN

Home Design Makeover, size anlaşılması kolay bir oyun şekli sunar, ancak yalnızca tek bir iş için değil. Belirli iyileştirmeler getirmek için, bu değişiklikler için ödeme yapmak için de biraz paraya ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, satın almanız gereken bir öğeye karşılık gelen para kazanmak için çok zaman harcarsınız. Bunların bu oyunda ulaşmanız gereken varış noktası olacağı ve sizi 3’lü eşleştirme maçlarına katılmaya motive edeceği söylenebilir.

home design makeover apk indir modkiwi com 4

3’lü eşleştirme söz konusu olduğunda, herhangi bir oyuncu getirebileceği cazibeden heyecan duyacaktır. Aynı türden üç veya daha fazla öğeyi yatay veya dikey bir satırda eşleştirmek, karşılık gelen noktaları ve yeni işlevleri alacaktır. Ancak oyunun hala oyuncular için belirli zorlukları var. Oyunda belirli kısıtlamalara sahip olduklarında gereksinimleri karşılamaları gerekecek.

Oyun, 3. maçtaki öğelerin hareketine karşılık gelen bir hamle sınırına sahip olacak. Belirli sayıda hamle sırasında, belirli sayıda Tasarım Parçası toplamak için kombolar oluşturmaya çalışacaksınız. Bu faktörlerin sayısı ekranın sol tarafında görünür ve Hedef bölümünde bulunur. Aynı türdeki öğeleri gruplayabiliyorsanız, bu sayı giderek azalacaktır.

home design makeover apk indir modkiwi com 5

BİRÇOK FARKLI SEVİYE DENEYİMİ

Basit oynanışa rağmen, seviye giderek daha karmaşık hale geliyor ve bu da üstesinden gelmenizi gerektirecek. Oyuncular, her aşamadan sonra belirli miktarda para toplamak için birçok farklı maçla zaman geçirecekler. Gerekli sayıyı gördüğünüzde, maç-3 maçlarına devam etmek için ekranın sağ alt köşesindeki daire butonunu seçmeniz gerekiyor. Bu oyuna ne zaman takılıp kalacağınız söylenebilir.


İndir (135M)

Artık indirmeye hazırsınız Home Design Makeover ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStorm8 Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir