Home Design
Home Design

Home Design v1.3.3 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022

Home Design, onları daha etkileyici hale getirmek için ekleyeceğiniz mobilyalardan yoksun odalar açar. Bunu yapmak için çok paraya ihtiyacınız olacak ve kazanılan miktar tamamen sizin becerilerinize bağlı.

Android Android Bulmaca
5 ( 878 puan )
Fiyat: $0
İsim Home Design
Yapımcı Jewels Match Games
Tür Bulmaca
Boyut 270MB
Versiyon 1.3.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Home Design is the most famous version in the Home Design series of publisher Jewels Match Games
Mod Version 1.3.3
Total installs 1,000,000+

Home Design, mobilya eksikliği nedeniyle çok özel olmayan odaları yenileyeceğiniz üç eşleştirme seviyelerini birleştiren bir yenileme oyunudur. Aynı zamanda geçmeniz gereken birçok seviyeyi de kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca bölümü ne kadar iyi tamamladığınıza bağlı olarak alacağınız para miktarı da değişecektir.

Ev Tasarımı – Dream House Makeover

YENİ ZOR ODALARI GÜNCELLE

Ev Tasarımı alanındaki bir odayı yenileme yolculuğu, yeni seviyeler ortaya çıktığında devam eder. Bu seviyeler, bulabileceğiniz yedi yeni odada kapsüllenmiştir ve kazanmaya devam edecek ve onları eskisinden daha iyi hale getireceksiniz.

İSTEDİĞİNİZ ODAYI YENİLEYİN

Ev Tasarımı’nda oyuncular, ilk deneyimde görebileceğiniz etkileyici görüntülere sahip birçok oda bulacaklar. Aynı zamanda bu odaların ortak noktası dikkat çekici mobilya eksikliğidir. Senin işin, sahip olduğun farklı seçeneklerle onları eklemek. Aynı zamanda farklı tasarımlar eklenen her bir ürün etkileyici değişiklikler yapacak ve elbette size çok pahalıya mal olacak.

Ev Tasarımı – Dream House Makeover

PARA KAZANMAK İÇİN ÜÇ DÜZEYİ GEÇİN

Home Design’a başlarken oyuncular belirli bir miktar para alacaklar ancak bu oyunda mobilyalara harcamak yeterli değil. Bu nedenle, maç-üç seviyesini geçmek bir zorunluluktur ve oynanışı, herhangi bir oyuncunun kolayca yaklaşabileceği yakındır. Herhangi bir üçlü eşleştirme seviyesinin, uymanız gereken belirli sayıda gereksinim ve hamle vardır. Bu, oyuncudan dikkatli bir hesaplama gerektirdiğinde bu oyun türü için benzersiz bir özellik yaratır.

Güçlendirici olan oyunda bölümü tamamlamada birçok unsur bulabilir ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilirsiniz. Farklı sayıdaki maçlar sayesinde oyuncular, herhangi bir öğeyi yok etme, belirli bir alanda patlama oluşturma ve diğer birçok öğe gibi efektler bulacaklar. Ayrıca oyunu belirli sayıda hamle ile tamamladığınızda daha etkileyici ödüllere de tam olarak erişebilirsiniz.

Ev Tasarımı – Dream House Makeover

Kaçırmayacağınız etkileyici odaların yenilenmesini deneyimleyin:

– Etkileyici tasarımlara sahip odalara gideceksiniz, ancak bütünün mükemmel görünmesi için belirli miktarda mobilya eklemeniz gerekecek.
– Bir odadaki mobilya sayısı çeşitlidir, tercihlerinize göre odayı seçebileceğiniz ve yenileyebileceğiniz birçok tasarım çeşidi vardır.
– Oyuncular, üç eşleştirme seviyesinden kazandıkları parayı, sevdikleri şeyleri satın almak için tamamen kullanabilirler.
– En iyi sonuçları elde etmek için yaratıcı bir şekilde güçlendiriciler kullanacaklar ve oyundaki bu performansın ödülleri bonuslardır.
– Oyunun yeni versiyonunda, oyuncular yedi farklı odada ortaya çıkan birçok yeni zorluk bulacaklar.


İndir (270MB)

Artık indirmeye hazırsınız Home Design ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir