Hiya - Call Blocker
Hiya - Call Blocker

Hiya v3.38.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Şu anda, telefon veya sosyal ağ siteleri aracılığıyla çok sayıda dolandırıcılık ve kimliğe bürünme biçimi olduğu için ağ güvenliği konusu en üst sıralarda yer alıyor. Hiya – Çağrı Engelleyici, Dolandırıcılık Tespiti ve Arayan Kimliği güvenlik sağlar

Android Android İletişim
4 ( 219 puan )
Fiyat: $0
İsim Hiya - Call Blocker
Yapımcı Hiya
Tür İletişim
Boyut 22MB
Versiyon 3.38.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Hiya - Call Blocker is the most famous version in the Hiya - Call Blocker series of publisher Hiya
Mod Version 3.38.2
Total installs 10,000,000+

İndir (22MB)

Şu anda, telefon veya sosyal ağ siteleri aracılığıyla çok sayıda dolandırıcılık ve kimliğe bürünme biçimi olduğu için ağ güvenliği konusu en üst sıralarda yer alıyor. Hiya – Çağrı Engelleyici, Dolandırıcılık Tespiti ve Arayan Kimliği güvenlik sağlar ve garip telefon numaraları, dolandırıcılık numaraları tarafından rahatsız edilmemenize yardımcı olur. Bu uygulamanın mobil cihazınızda olması size gelen aramalardan tamamen emin olacaktır.

SPAM UYARISI

Bazen her gün herhangi bir yararlı içerik olmadan can sıkıcı mesajlar veya aramalar almanız gerekebilir. Sadece size zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda kendinizi rahatsız hissetmenize de neden olurlar. Bu uygulama, istenmeyen telefon numaralarını tespit etmenize ve o telefon numarasına daha fazla dikkat etmeniz için hatırlatma uyarıları vermenize yardımcı olacaktır.

SPAM ÇAĞRI SEÇ

Uyarıya ek olarak, gerekli durumlarda veya eller serbest olmadığınızda, uygulama sizi çok rahatsız eden telefon numaralarını otomatik olarak engellemenize de yardımcı olur.

Hiya – Çağrı Engelleyici, Dolandırıcılık Tespiti ve Arayan Kimliği Hiya – Çağrı Engelleyici, Dolandırıcılık Tespiti ve Arayan Kimliği

TELEFON NUMARASI ARANIYOR

Arama kutusuna bir telefon numarası girin ve Hiya, arama geçmişiniz ve arama süresi, arama süresi, arama sayısı ve arama dahil olmak üzere bu telefon numarası ile ilgili tüm bilgileri getirmenize yardımcı olacaktır.

PAZARLAMA ÇAĞRILARI UYARI

Çevrimiçi danışmanlık ve pazarlama giderek daha popüler hale geliyor. Avantajlarının yanı sıra, ihtiyacı olmayanlar için de çok fazla rahatsızlığa neden olur. Bu uygulama, pazarlama, satış, danışmanlık vb. için düzenli olarak arayan telefon numaralarını analiz etmenize yardımcı olur ve sizi uyarır.

TELEFON KORUMA

Sadece can sıkıcı aramalardan kaçınmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Hiya, mobil cihazları sanal mesajlar veya garip telefon aramaları yoluyla saldıran virüslerden koruma yeteneğine de sahiptir.

Hiya – Çağrı Engelleyici, Dolandırıcılık Tespiti ve Arayan Kimliği Hiya – Çağrı Engelleyici, Dolandırıcılık Tespiti ve Arayan Kimliği Hiya – Çağrı Engelleyici, Dolandırıcılık Tespiti ve Arayan Kimliği

TEDARİK NUMARASI TANIMLAYICILARI

Bilinmeyen numaralar araması, uygulama bilgileri aramanıza ve adını daha önce görmemiş olsanız bile veya telefon numarasını telefonunuza kaydetmiş olsanız bile bilmeniz için görüntülemenize yardımcı olur. İster bir işletmenin, bir satış elemanının veya hatta bir arkadaşınızın numarası olsun, uygulama açıkça tanımlanabilir ve görülebilir.

GÜNCELLEME BİLGİLERİ

Uygulamanın sağladığı gelen aramalarla ilgili bilgiler oldukça doğru olsa da, telefon numarasının adını kişisel tercihlerinize göre manuel olarak da ayarlayabilir ve kişilerinize kaydedebilirsiniz.


İndir (22MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hiya - Call Blocker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir