Hitmasters
Hitmasters

Hitmasters v1.15.18 APK indir (Sınırsız Para/Kilitsiz) 2022


Mobil cihazlarda oyun oynayarak eğlenmeyi seçen biriyseniz Playgendary tanıdık bir isim olacaktır. Bu üreticinin daha önce yayınladığı Kick the Buddy, Polysphere ve Bouncemasters gibi oyunların hepsinde belirli başarılar elde edildi. Artık mobil ciha

Android Android Aksiyon
4 ( 527 puan )
Fiyat: $0
İsim Hitmasters
Yapımcı Playgendary Limited
Tür Aksiyon
Boyut 116M
Versiyon 1.15.18
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Hitmasters is the most famous version in the Hitmasters series of publisher Playgendary Limited
Mod Version 1.15.18
  • MENÜ MODU
  • Sınırsız para
  • Tüm modun kilidi açıldı
  • Tüm silahların kilidi açıldı
  • Kilidi açık kıyafet
  • Reklamlar kaldırıldı


İndir (116M)

Mobil cihazlarda oyun oynayarak eğlenmeyi seçen biriyseniz Playgendary tanıdık bir isim olacaktır. Bu üreticinin daha önce yayınladığı Kick the Buddy, Polysphere ve Bouncemasters gibi oyunların hepsinde belirli başarılar elde edildi. Artık mobil cihazlarda oyuncular için eğlence deneyimini çeşitlendirebilmek için Hitmasters, üreticinin yayınladığı en son isim olacak.

Hitmaster'lar Hitmaster'lar

YÜKSEK EĞLENCE OYUNU

Bu oyun için planlanan ilk fikirlerden itibaren, istenen her şey oyunculara mümkün olan en yüksek eğlence deneyimini sunabilir. Bu nedenle, bu oyunun ana oynanışı, oyuncularına son derece yüksek eğlence sağlayacaktır. Oyuna başlarken, oyuncular çalışma mekanizması boyunca yönlendirilecek ve oyuncunun bu oyundaki ana işlemi ekrana hafifçe dokunmak ve kaydırmak olacaktır.

Oyuncuya duvarlar, engeller ve kötü adamlar dahil aynı mekaniklere sahip bir seviye getirilecek. Oyuncunun görevi, duvarları ve engelleri aşmak ve kötü adamları yok etmek için silahlarını kullanmak zorunda kalacakları belirlenecek. Oyuncunun başlangıç ​​noktasından itibaren ekrana dokunduğunuzda başlangıç ​​yeri olacak, daha sonra tokatlamak oyuncunun istediği merminin yolu olacaktır.

BİRÇOK SEVİYE VE OYUN MODU

Oyuncularınıza en iyi eğlence deneyimini yaşatmak için can sıkıntısı imkansız şeylerden biridir. Bu yüzden oyun geliştiricileri, oyuncuları için oyunda birçok istisnai seviyeden oluşan bir sistem hazırladılar. Oyuncular bir önceki ekranı geçerken art arda farklı ilginç seviyeler yaşayacaklar ve tabii ki zorluk giderek artacak.

Hitmaster'lar Hitmaster'lar Hitmaster'lar

Ayrıca oyun modu da oyuncuların bu oyuna gelirken seveceği bir şey. Üreticiler, oyuncuları için Shotgun, Gravity, Ricochet ve Toxic olmak üzere dört farklı oyun modu hazırladı. Her oyun modunda, oyun aynı zamanda, yeni başlarken oyuncuların sonuna kadar hissedebilecekleri heyecan verici farklılıklara sahip olacak. Ancak genel olarak, modların çalışma mekanizması hala aynıdır; Bir oyun ekranında belirli miktarda mühimmat bulunacaktır, oyuncular düşmanı yok etmenin yollarını bulmalıdır.

SON DERECE EĞLENCE, BENZERSİZ GRAFİKLER

Bunun da ötesinde, grafikler de eğlenceli bir oyunun yatırım yapması gereken temel özelliklerden biri olacaktır çünkü grafikler, oyunun istediği tüm içeriği oyuncularına en iyi şekilde ilettiği yer olacaktır. Bu yüzden Hitmasters, nispeten komik, esprili ve son derece eğlenceli bir grafik tasarımı da beraberinde getiriyor.

Bu oyunun getirdiği görüntülerin bu üreticinin yaptığı önceki isimlere benzediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yine de basit çizimlere sahip, ancak bu oyundaki karakterler, belirgin duygusal ifadelerin yanı sıra görünüş açısından da önemli ölçüde geliştirildi. Ancak iyileştirmelerin yanı sıra oyun, oyuncuların düşük performanslı cihazlarla deneyimlemesi için basit çizgi grafikleri sunmaya devam edecek.

Telefonunuzun ekranında yapacağınız basit işlemlerle kendinizi rahatlatabileceğinizi hiç düşündünüz mü? O zaman Hitmaster’lar bunu birçok istisnai özellik sayesinde kolayca yapabilecekler. Eğlenceli oynanıştan çoklu ekran sistemine kadar, grafik stiliyle birleştirilen oyun modu, oyunun size harika bir deneyim yaşatma şekli olacaktır.

Ana Özellikler

– Oyun son derece eğlenceli.
– Basit oyun, yaklaşması ve uygulaması kolay.
– Deneyimleyebileceğiniz dört farklı oyun modu vardır.
– Artan zorluk derecesinde çok sayıda ardışık seviye.
– Karakteriniz için birçok benzersiz Görünüm.
– Güzel grafikler, eğlenceli ve basit doğa.


İndir (116M)

Artık indirmeye hazırsınız Hitmasters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlaygendary Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir