Hitman Sniper
Hitman Sniper

Hitman Sniper v1.8.193827 APK + OBB (MOD, Sınırsız Para) indir 2022


Keskin nişancı suikastçılarının işi ve görevleri her zaman streslidir ve çeşitli ortamlarda çok fazla beceri veya dayanıklılık gerektirir. Bu hissi yaşamak istiyorsanız, Square Enix'in mobil platformdaki Hitman Sniper'ı mükemmel bir seçimdir. Diğer p

Android Android Aksiyon
5 ( 858 puan )
Fiyat: $0
İsim Hitman Sniper
Yapımcı SQUARE ENIX LTD
Tür Aksiyon
Boyut 597MB
Versiyon 1.8.193827
MOD Sınırsız Para/Kilidi Açılmış Silahlar
Orjinal Google Play
Hitman Sniper is the most famous version in the Hitman Sniper series of publisher SQUARE ENIX LTD
Mod Version 1.8.193827
Total installs 10,000,000+
  • Oyunda para harcadığınız zaman paranız azalmaz, hep artar.
  • Oyunda gerçek parayla satılan silahların kilidi açılır.


İndir (597MB)

Keskin nişancı suikastçılarının işi ve görevleri her zaman streslidir ve çeşitli ortamlarda çok fazla beceri veya dayanıklılık gerektirir. Bu hissi yaşamak istiyorsanız, Square Enix’in mobil platformdaki Hitman Sniper’ı mükemmel bir seçimdir. Diğer platformlarda aynı ismin orijinal versiyonuna dayanan bir oyundur. Yine de, deneyimi ve oynanışı çok daha iyi, oyunculara profesyonel bir keskin nişancı olurken en canlandırıcı duyguyu vaat ediyor.

tetikçi keskin nişancı

ÜST DÜZEY SABİT ATIŞ OYNANIŞI

Hitman Sniper, ünlü bir karakter ve suikastçı olan Ajan 47’nin yanı sıra tonlarca modern ekipmana ve her durumda mükemmel suikast yapma yeteneğine sahip olacak. Ancak bu oyunda, tüm görevler sabit atış tarzında yapılır, oyuncuların bir suikastçının gerçek baskısını hissetmeleri için mükemmel bir seçim. Bu nedenle, bu oyundaki ana silahlar keskin nişancı tüfekleridir, ancak her birinin oyuncuların birçok farklı görevde yararlanabileceği veya yararlanabileceği sürprizleri vardır. Dahası, oynanış basittir, ancak yalnızca büyük bir harita kullanır ve en büyük fark, yaratıcı veya çeşitli görevlerdir ve oyuncu her meydan okumada maksimum puanı elde etmelidir.

tetikçi keskin nişancı

YARATICI VE İNTERAKTİF ORTAM

Oyunda göze çarpan şey, oyuncunun hedefleri öldürmek ve görevleri mükemmel bir şekilde ilerletmek için birçok olasılığı kullanmasına izin veren sürükleyici ve gerçekçi bir ortamdır. Bir cesedi kırmak, yok etmek, ortadan kaldırmak ve gizlemek için mermilerin gücünü kullanabildikleri için, haritanın etrafındaki ortam ve arazi oyuncunun en iyi arkadaşı ve avantajıdır. Sadece bu değil, oyuncular hedefin dikkatini dağıtabilir ve daha fazla puan almak için “kaza” ölümleri yaratabilir. Her konumdaki her şey, oyunculara yüksek değerli hedefleri ortadan kaldırmak için araştırma yaparken veya sayısız fırsat yaratırken düşmanlarla oynamak için her zaman yeni fikirler verir.

tetikçi keskin nişancı

DAHA YÜKSEK PERFORMANS İÇİN BECERİLERİ ETKİNLEŞTİRİN

Profesyonel bir nişancının birçok özel becerisi, oyuncuların daha iyi performans göstermesine veya hedefleri hızla yok etmesine yardımcı olmak için Hitman Sniper’a getirilecek. Kullanıcıların duvarların arkasına gizlenmiş hedefleri ortadan kaldırması veya zamanı önemli ölçüde yavaşlatması için modern cihazlar bile var. Bununla birlikte, beceriler kalıcıdır, ancak oyun boyunca önemli bir etkiye sahiptirler ve her şey, her bir silahla donatılmış ekstra yeteneklere bağlıdır. Aksine, duvara çarpma veya hızlı yeniden yükleme gibi birçok özel mekanik eklenecek ve oyuncunun her küçük eylemde profesyonel bir suikastçı olmasına izin verecek.

tetikçi keskin nişancı

BENZERSİZ VE GÜÇLÜ KESKİN NİŞANCILARI TOPLA

Silah çeşitliliği, özellikle keskin nişancı tüfekleri, oyuncuların keşfetmesi ve tam olarak kullanması için en önemli ve mükemmel mekanizmadır. Ancak, oyuncuların bireysel parçaları alabilmek için tüm kriterleri karşılarken görevleri mükemmel bir şekilde tamamlamaları gerekir. Ayrıca, sadece yeterli parça topladıklarında zanaat yapmaları gerektiğinde oyuncuların paradan tasarruf etmeleri için mükemmel bir mekanizmadır. Her birimin farkı hasarı, cephane kapasitesi ve benzersiz yetenekleridir ve oyunculara ana hedefleri yok ederken birçok farklı fikir ve taktik verir. Ayrıca oyuncular, önceki faktörler ve daha fazlası dahil olmak üzere performanslarını artırmak için her bir silahı yükseltebilirler.

EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Hitman Sniper sadece çevreye veya görevlere odaklanmakla kalmayacak, aynı zamanda oyuncuların rahatlaması veya özel ödüller toplaması için daha fazla oyun modu sunacak. Her oyun modunun farklı görevleri vardır, ancak eğlenceleri veya rastgele öğeleri, oyuncuya genişletmek veya işleri daha canlı hale getirmek için birçok yenilik verir. Bununla kalmayıp, oyuncular diğer oyunculara özel modlarda meydan okuyabilir, böylece inandıkları tüm yetenekler veya silahlarla maksimum puanlar elde edebilirler.

tetikçi keskin nişancı

OTANTİK VE GÖRSEL GRAFİKLER

Square Enix, birçok oyunda her zaman oluşturma yetenekleriyle ünlü olmuştur ve bu küçük oyunda oyuncuları hayal kırıklığına uğratmaz. Ortamlardaki ve haritalardaki her şey gerçekçi bir şekilde oluşturulmuştur ve hepsi oyuncu deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için gerçekçi fizik özelliklerine sahiptir. Bununla birlikte, görseller ve grafiklerle ilgili her şey sorunsuz ve mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir, orta veya daha düşük konfigürasyonlu cihazlarda kullanımı kolaydır. Tabii ki, oyuncular arkalarına yaslanıp derin bir gecenin altında tüm güzel, gösterişli, lüks ve muhteşem manzaraların tadını çıkarabilirler.

Hitman Sniper’da gerçek bir keskin nişancı olma hissi her zaman birinci sınıftır ve oyuncuların toplaması için özel silahlar ve daha fazlası dahil olmak üzere sürekli olarak yeni içerik ekler. Bunun da ötesinde, etkileyici ve olağanüstü 3D grafiklere sahip, oyuncuları nişancının birçok mükemmel açısından sahnelere kolayca çekiyor.


İndir (597MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hitman Sniper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSQUARE ENIX LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir