Hitman Sniper
Hitman Sniper

Hitman Sniper v1.7.193827 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Aksiyonla birleşen shooter türünün sadık bir hayranıysanız, son zamanlarda popüler bir oyun olan Hitman Sniper'ı da göz ardı etmemelisiniz. Oyunda düşmanı yok etmek için profesyonel bir keskin nişancıya dönüşeceksiniz. Oyunun birçok çekici özelliği v

Android Android Aksiyon
4 ( 902 puan )
Fiyat: $0
İsim Hitman Sniper
Yapımcı SQUARE ENIX LTD
Tür Aksiyon
Boyut 595MB
Versiyon 1.7.193827
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hitman Sniper is the most famous version in the Hitman Sniper series of publisher SQUARE ENIX LTD
Mod Version 1.7.193827
  • Harcandığında para artar!
  • Tüm silahların kilidini aç


İndir (595MB)

Aksiyonla birleşen shooter türünün sadık bir hayranıysanız, son zamanlarda popüler bir oyun olan Hitman Sniper’ı da göz ardı etmemelisiniz. Oyunda düşmanı yok etmek için profesyonel bir keskin nişancıya dönüşeceksiniz. Oyunun birçok çekici özelliği var ve düzenli olarak yükseltiliyor, oyunculara yeni ve heyecan verici deneyimler sunmayı vaat ediyor. Bu oyunun oynanışının yanı sıra olağanüstü avantajlarını keşfetmeme izin verin!

Hitman Sniper (MOD, Sınırsız Para)

HITMAN SNIPER OYUNUNA GİRİŞ

Hitman Sniper APK SQUARE ENIX tarafından dünya çapında üretilen ve piyasaya sürülen aksiyon dolu bir nişancı türüdür. Bu, ilginç bir bulmaca oyunu olan Hitman Go oyununu çıkaran çok ünlü bir oyun şirketidir ve bu başarı ile geliştirici, dövüş ve zeka ile başka bir oyun daha yayınladı. Bu Hitman Snipe. Sadece 9k ile oyunu indirebilir ve rahatça kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz oynamak istiyorsanız Modu indirebilirsiniz.

Oyunda, görevi casusluk yapmak, düşmanları gizlice öldürmek olan profesyonel bir suikastçı olan bir casus 47’ye dönüştürülüyorsunuz ve müşterilerinizi güvenli bir şekilde korumanız gerekiyor. Size farklı görevler verilecek, bu nedenle her görev için dikkatlice düşünmeniz ve gerekli silahları seçmeniz ve yok edilmemek için her zaman düşmanın tüm hareketlerine dikkat etmeniz gerekiyor.

Hitman Sniper (MOD, Sınırsız Para)

OYUN HITMAN SNIPER’IN BAZI ÖZELLİKLERİ

Oyunda, oyuncuların çok fazla deneyime sahip olmalarına yardımcı olmak için 150’den fazla büyük ve küçük görev ve farklı sözleşmeler sağlanacak ve tüm bu görevleri fethetmek için kendilerine meydan okumalar yaratabileceksiniz. Savaşırken suikast görevlerini yerine getirmeli, süjeler tarafından algılanmamak için sessizce takip etmelisiniz. Özellikle size sorulmayan hedefleri yok etmenize gerek yok çünkü onları öldürmenin bir faydası olmayacak, sadece daha fazla zaman alacaktır.

Atanan görevleri tamamladığınızda, daha modern savaş ekipmanı ve silahlarını yükseltmek ve satın almak için birçok değerli hediye ve ikramiye alacaksınız. Ayrıca, tüm görevleri iyi bir şekilde yerine getirir ve tüm suçluları yok ederseniz, dünya çapındaki sıralamalarda da rütbeniz yükselecektir. Oyun grafikleri, hedefi en doğru şekilde görebilmek ve en doğru şekilde nişan alabilmek için son derece titizlikle tasarlanmıştır.

Hitman Sniper (MOD, Sınırsız Para)

HITMAN SNIPER OYUNUNDA OYNAMA MODU’NUN ÖZELLİKLERİ

Oyuna katıldığınızda, müşterileri korumak için sadece bir suikast ve düşmanları öldürmek görevi vardır ve oyun ayrıca size doğru modu ve deneyimi seçebilmeniz için üç farklı oyun modu sunar. Birincisi, atıcılar için oyun modudur. Acemi iseniz, en kolay mod olan Karadağ modunu seçmelisiniz. Daha yüksek bir seviyeye ulaşırsanız, Ölüm Vadisi ve Hedeflerin kilidini açacaksınız. Bunlar, skor tablosunda yüksek bir puan elde etmek istiyorsanız, oyunda üstesinden gelmeniz gereken iki zorluk seviyesidir.

İkinci mod Armory’dir. Bu, büyük hasarı artırmak için silahları yükseltmenize ve silahları daha güzel hale getirmek için birçok yeni görünüm satın almanıza izin veren bir oyun modudur. Oyundaki her silah bir keskin nişancı silahıdır ancak Jackal, Adagio, Aria gibi farklı özelliklere ve işlevlere sahip olacaktır. Görevinize uygun herhangi bir silahı seçebilirsiniz.

Hitman Sniper (MOD, Sınırsız Para)

HITMAN SPINER OYUNLARI NASIL OYNANIR

Düşmanı başarılı bir şekilde yok etmek için, düşmanlar çok aktif olduğu için takip etmek ve suikast düzenlemek için uygun şekilde planlamanız ve strateji oluşturmanız gerekir; görmezden gelir ve kontrolü kaybederseniz, düşmana yem olurlar. Hedef bulurken göreviniz nişan alıp tetiği çekmek ama ateş etmeden önce savaş başlığı yönü, rüzgar hızı, dünyanın yerçekimi gibi dış etkenleri de hesaplamanız gerekiyor. Düşmanı hızlı bir şekilde alt edebilirsiniz.

Oyunu oynarken düşmanın algılaması için ses çıkarmadan sorunsuz hareket edebilmeniz için ideal bir yer seçmelisiniz çünkü doğru hareket ederseniz görev giderek artıyor ve zorlaşıyor. Keskin bir gözlem yeteneğine sahip olmanın zafer şansı son derece yüksektir.

Genel olarak, bu keskin nişancı atışını sevenler için ilginç bir oyun. Keskin 3D arayüz, canlı ses, oyun oynarken heyecanlanmanızı sağlar. Ayrıca, oyun, oyun oynarken daha fazla harika deneyime sahip olmanıza yardımcı olmak için birçok üstün özellik ile giderek daha fazla güncellenmekte ve oyunun içeriğini sürekli olarak iyileştirmektedir.


İndir (595MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hitman Sniper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSQUARE ENIX LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir