Hit & Knock Down
Hit & Knock Down

Hit & Knock Down v1.3.8 MOD APK (Tüm Kaplamaların Kilidi Açık) indir 2022


Hit & Knockdown, gizemli bir fetih yolculuğu yaşamanıza izin verecek. Bu oyunda size verilen süre içerisinde toplarınızı diğer hedeflere atmakla sorumlu olacaksınız.

Android Android Spor
5 ( 960 puan )
Fiyat: $0
İsim Hit & Knock down
Yapımcı mobirix
Tür Spor
Boyut 67M
Versiyon 1.3.8
MOD Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Hit & Knock down is the most famous version in the Hit & Knock down series of publisher mobirix
Mod Version 1.3.8
Total installs 10,000,000+
  • Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı
  • ADS Yok


İndir (67M)

Hiç efsanevi bir top oyununu fethettin mi? Hit & Knockdown, aradığınız şey ve bu, bugün en çok aranan süper ürün. Bu en sıcak spor oyunudur ve oyuncular her turdan geçecek ve farklı zorluklarla karşılaşacaktır. Her turda gerçekleştirmeniz için önceden belirlenmiş bir görev olacak ve sonuçlar doğruysa turu geçeceksiniz. Meydan okuma giderek daha karmaşık hale gelecek ve topunuzu kontrol etmeye de dikkat etmelisiniz.

Vur ve Düşür

TURA GİRİN VE GÖREVİ ALIN

Hit & Knockdown, tüm yeteneklerinizi gösterdiğiniz yer olacak. Daha spesifik olarak, topları doğru yönde kontrol etmeniz ve oyunun gerektirdiği nesnelerle çarpışmanız gerekiyor. Her zorluğun farklı zorlukları olacak ve bu da oyunu heyecanlı kılan kilit nokta. Seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar büyük olacak ve bununla yüzleşmemiz gerekiyor.

Özel olan şu ki, tura girdiğinizde sizin için belirlenmiş bir görev olacak. Belki de mükemmel skoru elde etmek için tenis topunu dizilmiş kutulara atmanız, hepsini devirmeniz gerekecek. Ya da belki yüksek puan almak için kırmızı kutuyu vurmak için bowling topunu perdenin üzerindeki tahtalara atmak için kullanırsınız. Bu oyunda birçok zorluk ve aynı zamanda çok fazla eğlence geliyor.

Vur ve Düşür

ATIŞIN YENİ YOLLARINI KEŞFEDİN

Çalışkan bir öğrenicisiniz ve bu aynı zamanda bir avantaj elde etmeniz için de bir avantaj. Bu oyunda ne tür bir atışa ihtiyacınız olduğuna dair bir kural yok, bu yüzden gol atmak için tüm fırsatları kullanın. Ancak her atışta kaybolmamak için hedefi belirlemek ve doğru nişan almak gerekir. Zaman ve top her zaman sınırlı şeylerdir, bu yüzden bunlara dikkat edin.

Ana özelliği, yeni atış yöntemleri keşfettiğinizde normal atışlardan daha yüksek puan kazanmanızdır. Ancak riskler de gelecektir ve yeterli zaman yoksa onlarla da yüzleşmeniz gerekir. Ama tam tersine, Hit & Knockdown’da hakimleri de etkileyeceksiniz ve devam etmenizi isteyecekler. Bitiş çizgisine ulaşırken topunuzu sağlam tutmak için bombalardan veya sivri uçlardan kaçınmanız gerekir.

Vur ve Düşür

SEZON ŞAMPİYONU OLUN

Şimdi büyük bir hedef belirlemelisiniz, o da sezonun şampiyonu olmak ve adınızı altın şeref masasına koymak. Elbette bu mücadeleye katılan çok sayıda insan olacak ve onlar da muhteşem bir şekilde kazanmak istiyor. Zaman, üstesinden gelmeniz ve gol atma şansını kazanmanız için en önemli baskı olacaktır. Puan, başarı puan tablosunda sürekli olarak görüntülenir ve ayrıca en muhteşem şekilde ötesine geçmelisiniz.

Buradan Hit & Knockdown, oyuncuları tüm bu önemli zorluklardan memnun ediyor. Oyuncuların her top boyunca tüm yeteneklerini göstermeleri gerekir. Her meydan okuma, kendi savaşan gücünüze karşı isyan etmeniz için bir öncüldür. Daha sıra dışı olan, tüm arkadaşlarınızla rekabet etmek ve değerli dersler toplamaktır ve bu ders, üstesinden gelmeniz ve kazanmanız için bagajdır.

Vur ve Düşür Vur ve Düşür

ÖZELLİKLERİ

– Oyunun size sunduğu zorlukları üstlenin ve maçlarda daima formda kalın.
– Her zaman saati izleyin çünkü bizi tedirgin edecek ve önerilen nesnelere çarpmamamıza neden olacak.
– Zaman kaybını sınırlamak ve maça devam etmek için bombalardan kaçın.
– Yürütme süresini uzatarak veya istenirse daha fazla dönüş ekleyerek oyundan yardıma ihtiyacınız var.
– Skor tablosuna liderlik edin ve kendinize bu savaşta istediğiniz değerli eşyaları bulun.
– Sezonun şampiyonu olun ve verilen oyunun tüm turlarını fethedin.


İndir (67M)

Artık indirmeye hazırsınız Hit & Knock down ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir