Highlight Cover Maker
Highlight Cover Maker

Highlight Cover Maker v2.6.6 APK indir (VIP Kilidi Açık) 2022


Instagram Story için Highlight Cover & Logo Maker, en güzel Instagram profiline sahip olmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir uygulama olacaktır. Güzelliği, sanatı seven biriyseniz ve bunları sosyal ağlarda kişisel sayfanıza koymak istiyorsa

Android Android Araçlar
5 ( 193 puan )
Fiyat: $0
İsim Highlight Cover Maker
Yapımcı ryzenrise
Tür Araçlar
Boyut 17MB
Versiyon 2.6.6
MOD Vip Kilitsiz
Orjinal Google Play
Highlight Cover Maker is the most famous version in the Highlight Cover Maker series of publisher ryzenrise
Mod Version 2.6.6
Total installs 10,000,000+

İndir (17MB)

Instagram Story için Highlight Cover & Logo Maker, en güzel Instagram profiline sahip olmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir uygulama olacaktır. Güzelliği, sanatı seven biriyseniz ve bunları sosyal ağlarda kişisel sayfanıza koymak istiyorsanız bu uygun bir uygulama olacaktır. Uygulama, kişisel sayfanızı mükemmel bir şekilde dekore etmeniz için size muhteşem Hikaye kapakları sağlayacaktır.

Instagram Hikayesi için Öne Çıkan Kapak ve Logo Oluşturucu Instagram Hikayesi için Öne Çıkan Kapak ve Logo Oluşturucu Instagram Hikayesi için Öne Çıkan Kapak ve Logo Oluşturucu

HİKAYİNİZİN BENZERSİZ OLMASI İÇİN BİRÇOK KAPAK FOTOĞRAFI

Kendine ait bir geçmişe ve etkileyici biyografilere sahip olmasının yanı sıra, hikaye öğeleri de dikkate değer bir noktadır. Instagram platformundaki kişisel sayfanızı benzersiz bir sanat eserine dönüştürmek istiyorsanız, onu süslemek zorunludur. Ardından hikayelerinizi kategorilere ayırın ve kategorilere ayırın; uygun bir kapak görseli ile süslemek yapılacak en doğru şey olacaktır. Bu uygulama ile kullanıcılara bu konuda yardımcı olabilecek 500’den fazla türde kapak görseli sunulacaktır.

MÜKEMMEL KULLANICI FİYATI, BOYUT

Ancak, bir uygulamadan görsel indirmenin ve bunları bir sosyal paylaşım sitesine eklemenin neden uygunsuz olduğunu merak ediyor musunuz? Üretici, Instagram Story için Highlight Cover & Logo Maker içindeki tüm resimlerin 9:16 oranına göre özelleştirildiğini duyurdu. Bu, günümüzde çoğu telefon ekranı modelinde kullanılan yaygın bir görüntü oranı türüdür ve aynı zamanda hikaye bölümü için kapak görüntüsünü ayarlamanız için standart orandır.

Instagram Hikayesi için Öne Çıkan Kapak ve Logo Oluşturucu Instagram Hikayesi için Öne Çıkan Kapak ve Logo Oluşturucu Instagram Hikayesi için Öne Çıkan Kapak ve Logo Oluşturucu

GÖRÜNTÜLERİN FARKLI ÖZELLEŞTİRİLMESİ

Ayrıca uygulama size güzel sanatsal görüntüler sunacak ve birçok kullanıcı bunları başka amaçlar için kullanabilmek istiyor. Ve kullanıcı desteğini en üst düzeye çıkarmak için uygulama, temel düzenleme ihtiyaçları için ücretsiz bir Araç Kutusu özelliği ekledi. Ayrıca uygulamada bulunan araç kutusu ile yeniden boyutlandırabilir, kırpabilir veya istediğiniz boyuta yakınlaştırabilirsiniz.

KENDİ ÖZEL TEMA GÖRSELİNİZİ OLUŞTURUN

Instagram Story için Highlight Cover & Logo Maker’da bulunan özellik kitleri, işleri çok basit ve kolay hale getirmenize izin verecek. Ayrıca, kendi benzersiz kapak resimlerinize sahip olmak istiyorsanız uygulama size yardımcı olacaktır. İşiniz sadece kendi benzersiz görüntülerinizi oluşturabilmek için kendi fikirlerinizi, temalarınızı ve yaratıcılığınızı uygulamaktır. Ayrıca istenirse diğer birçok kullanıcı ile tamamen paylaşılabilir.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Highlight Cover Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanryzenrise

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir