High Heels
High Heels

High Heels! v3.4.6 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Bu, birçok yüksek topuklu engelleri aşma oyunudur. Oyuncular yüksek topuklu ayakkabılar üzerinde koşacak ve önlerindeki farklı arazilerin üstesinden gelecekler. Bitiş çizgisine giden yolda mümkün olduğunca çok eşya alacaklar.

Android Android Aksiyon
5 ( 861 puan )
Fiyat: $0
İsim High Heels
Yapımcı Zynga
Tür Aksiyon
Boyut 168MB
Versiyon 3.4.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
High Heels is the most famous version in the High Heels series of publisher Zynga
Mod Version 3.4.6
Total installs 50,000,000+

High Heels, yüksek topuklu ayakkabılarla son podyuma koşma oyunudur. Ne kadar çok topuklu toplarsanız, o kadar uzun olursunuz ve yüksek duvarların üzerinden atlamak o kadar kolay olur. Her seviye, oyuncuların keşfetmesini bekleyen farklı engellere sahip olacak. Paletli arazide ayaklarınızı kaydırmanız ve yaymanız gerekir. Yüksek duvarlar için karakter tırmanacaktır. Bir ip üzerinde, oyuncu dengeyi korumanın bir yolunu bulmalı ve yolun sonunda birçok insanın sizi beklediği yüksek platforma doğru hızla koşmalıdır.

BU KUTULARIN KİLİDİNİ AÇMAK İÇİN EN İYİ ÖDÜL

High Heels, diğer şeylerin yanı sıra elmaslar, mücevherler ve altın anahtarlar kazanmak için oyuncuların kutuları açmasına izin verir. Diğer insanların oturduğu yere koşacaksınız ve başarınız için sizi alkışlayacaklar. Yüksek topuklu ayakkabılar, çeşitli tasarım ve renklerde mevcut olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Sonuç olarak, kendi tarzınızı tamamlayan ürünleri arayıp seçebileceksiniz.

Yüksek topuklu! Yüksek topuklu!

GEÇİLECEK ÖZEL ARAZİLER

Oyuncular hızla ilerlemeli ve dik duvar merdivenlerini tırmanmalıdır. Sulu araziyi geçmek için figürün bacaklarını genişçe uzatması gerekir. Daha sonra yüksek ayakkabı giyerken bir ip üzerinde dengede kalmanız gerekecek. Kalabalığın her iki tarafta oturduğu ve size baktığı sahnede şeyinizi çalacaksınız. Figür yüksek topuklu ayakkabılarla bulutların arasından cesurca yürüdü.

ÖZEL ÖĞELERİN KİLİDİNİ AÇMAK İÇİN DAHA FAZLA SEVİYE OYNA

High Heels’de kullanıcılar karakterlerinin kıyafetlerini özelleştirebilirler. Üç reklam görüntüleyebilirsiniz: sevimli, yıldız ve kraliçe. Yüzünüzü değiştirebilir, topuklu ayakkabı ve diğer aksesuarları giyebilirsiniz ve karakteriniz bir yıldız gibi parıldayacaktır. Oyunda oyuncular, çok renkli topuklu ayakkabılar, çizme topuklu ayakkabılar, ışıltılı topuklu ayakkabılar ve gökkuşağı topuklu ayakkabılar dahil olmak üzere çeşitli ayakkabılar arasından seçim yapabilir.

Yüksek topuklu! Yüksek topuklu!

SON EN YÜKSEK Podyuma HIZLI KOŞ

High Heels ile yolunuza çıkan altın anahtarları ve elmasları toplamanız gerekiyor. Ancak üst üste dizilmiş kutular arasında zorlu pozisyonlardalar. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Seni pistten itecekler. Üst üste yığmak için bir sürü topuklu ayakkabı alacaksın ve gökyüzüne doğru adım atabileceksin. Koşu sonunda bir podyum olacak, her platforma adım atacaksınız ve herkes sizi bir kraliçe gibi alkışlayacak.

High Heels, karakterin yüksek topuklu ayakkabılarını artırarak bölümün sonuna ulaşmaya yönelik bir oyundur. Topuklarınızı alçak yapmak için zorluklar olacak, bu nedenle oyuncunun çok sayıda topuklu alması ve yüksek duvarları atlaması gerekiyor. Zamanında kaçmazsanız, her engel karakterin topuklu ayakkabılarını düşürür. Herkes bu oyunu oynamaktan zevk alır. Her pistin önünde büyük boşluklar olacaktır; oyuncunun toplaması gereken öğeleri ve yolunuza çıkan engelleri içerir. Oyuncuların, podyumun zirvesine çıkmak için zorluklarla karşılaştıklarında hızlarını kontrol etmeleri ve doğru şekilde kullanmaları gerekir.

Yüksek topuklu! Yüksek topuklu!

OYUNUN TEMEL ÖZELLİKLERİ

  • Basit oyun sadece engellerden kaçınmak ve değerli eşyaları toplamak için koşar
  • Grafik arayüz net görüntüler ve pürüzsüz ayrıntılar
  • Oynarken uyarıcı etkiyi artırmak için sesler ve müzik ekleyin
  • Hızlı koşmaya başlamak için sağa veya sola kaydırın
  • Mağazadan melek kanatları, tokalar ve kolyeler gibi çeşitli aksesuarlar satın alın


İndir (168MB)

Artık indirmeye hazırsınız High Heels ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZynga

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir