Hide Online - Hunters Vs Props
Hide Online - Hunters Vs Props

Hide Online v4.9.1 APK indir (Sınırsız Ekipman) indir 2022

Oyun endüstrisi bir yaratıcılık kaynağıdır ve aynı zamanda sayısız mükemmel oyuna dönüşmek için günlük yaşam unsurlarını kullanır. Özellikle saklambaç herkes tarafından en popüler ve tanıdık olanıdır ve hemen hemen herkesin çocukluğu bu halk oyununu

Android Android Aksiyon
4 ( 110 puan )
Fiyat: $0
İsim Hide Online - Hunters vs Props
Yapımcı HitRock Games
Tür Aksiyon
Boyut 51MB
Versiyon 4.9.1
MOD Sınırsız Ekipman
Orjinal Google Play
Hide Online - Hunters vs Props is the most famous version in the Hide Online - Hunters vs Props series of publisher HitRock Games
Mod Version 4.9.1

Oyun endüstrisi bir yaratıcılık kaynağıdır ve aynı zamanda sayısız mükemmel oyuna dönüşmek için günlük yaşam unsurlarını kullanır. Özellikle saklambaç herkes tarafından en popüler ve tanıdık olanıdır ve hemen hemen herkesin çocukluğu bu halk oyununu sürekli olarak yaşar. Ancak çok az insan bunun günümüzün saklambaç oyunlarının çoğunun kaynağı olduğunu biliyor, ancak önemli iyileştirmeler ve yeniliklerle oyunculara en komik anları getiriyor. Bu makale , bir saklambaç çeşidi olan ancak dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından çok sevilen Hide Online – Hunters vs. Props’ı tanıtacak . Bu oyun en canlı ve arkadaş canlısı oyun alanıdır ve her seansta aynı anda yüzlerce insanı barındırabilir.

hide online apk indir modkiwi com 1

HAREKETLİ VE CANLILIK DOLU ÇEVRİMİÇİ OYUN

Hide Online, herkes için en cana yakın ve en canlı oyun alanını oluşturmak için başarılı bir saklambaç varyasyonu yarattı. Bu nedenle oyunun birçok basit kuralı olacak ve oyunu daha heyecanlı hale getirecek. Ayrıca, oyuncu insansı yaratıklar olmak yerine, avcılardan saklanmak için çevredeki nesneleri alarak sahne olabilir. Bu, saklambaç oyununda yeni bir unsur ve oyuncular istedikleri gibi olup farklı yerlerde saklandıklarında işler daha eğlenceli hale geliyor. Pek çok başarılı sahne bile avcıların tamamen gözden uzak olduğu küçük ve dar köşelere girer. Aynen böyle, oyun sürekli olarak yeni oyun modları sunar ve oyunculara en eğlenceli içeriği getirmek için varyasyon unsurunu kullanır.

hide online apk indir modkiwi com 2

AVCILARA KATILIN VE SAHNELERİ KALDIRIN

Oyunun içeriği anlaşılabilir, tüm oyuncular Avcılar ve Sahne olmak üzere iki ana takıma ayrılacak ve iki takımın hedefleri farklı. İçinde Avcılar, sınırlı bir süre içinde tüm Donanımları yok etme görevine sahipler ve eğlence için çok çeşitli silahlara erişebilecekler. Ancak, Avcıların bir özelliği vardır ve Props’un avantajı, çevredeki nesnelere her saldırdıklarında, Props değilse sağlıklarını kaybetme şanslarıdır. Bu nedenle, Avcılar, Ses aracılığıyla Props’u bulmalı ve körü körüne kontrol ederlerse kendilerini öldürmelidir. Tıpkı bunun gibi, sonraki her maçta oyuncunun pozisyonları, Avcılar ve Props arasında değiştirilir ve değiştirilir.

hide online apk indir modkiwi com 3

AVCILARDAN SAHNE OLARAK GİZLE

Avcılar, takip için uzun menzilli silahları kullanabilirken, Props çevrede gördükleri herhangi bir nesneye dönüşebilir. Başka bir deyişle, görünümü çoğaltma yeteneğidir ve ortamdaki herhangi bir şeye, istedikleri boyutta uygulanabilir. Bununla birlikte, oyun, Props’un konumu belirtmek için her 15 saniyede bir ping atmasını sağladı ve bu, Props’un çok iyi saklanmasına karşı en iyi dengeydi. Konumu açığa çıkarmak, Props’u aktif hale getirir ve sürekli pozisyon değiştirerek her oyunu eğlenceli ve eğlenceli hale getirir. Avcıların aksine, Props becerileri birkaç saniyeliğine kullanabilir, ancak oyuncuların tükenirse mağazadan daha fazlasını satın alması gerekir. Yetenekler, Props’un bölgedeki Avcıları 5 saniyeliğine sersemlemesine veya haritada rastgele bir konuma ışınlanmalarına izin verecek.

hide online apk indir modkiwi com 4

ÇEŞİTLİ DENEYİM İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Hide Online’ın oynanışı, her hafta tanıtılan ekstra oyun modları sayesinde sürekli olarak dönüştürülür ve çeşitlendirilir. Sınırlı olmalarına rağmen, eğlenceleri orijinal oyun modundan daha yüksek ve gürültülüdür ve Avcılar bile birbirlerini yok edebilir veya Props, Avcıları kovalamak için silah kullanabilir. Oyun moduna bağlı olarak her şey gerçekleşebilir, bu da oyunu daha canlı ve oyuncuların zevk alması için daha zengin hale getirir. Ayrıca, ekstra modlara katılırken, oyuncu birçok ek ödül alma fırsatına sahip olacak, bu da özel eşyaları ücretsiz olarak toplamak için iyi bir fırsat.

hide online apk indir modkiwi com 5

GÜZEL KOSTÜMLERİ TOPLA

Avcılar için kostümler her zaman seansları daha eğlenceli hale getirir ve aynı zamanda geliştiricilerin yaratıcılıklarını oyunculara göstermeleri için bir fırsattır. Kıyafetler hakkında etkileyici olan, etkileri ve farklı durumlara göre oldukça reaktif olmalarıdır. Oradan, oyuncular bir sürü özel kıyafet toplamak için bir teşvike sahip olacaklar ve çoğu ekstra modlardan veya etkinliklerden gelen hepsini toplamak bile kolay. Oyun ayrıca kişiselleştirme ve kostüm özelleştirmeyi de sunacak ve oyuncuların en sevdikleri özel kıyafeti tasarlamalarına olanak tanıyacak.

Çevrimiçi Gizle, mükemmel bir oyuna dönüşmek için mevcut öğeleri kullanmadaki sonsuz yaratıcılığın bir örneğidir. Oyuncuların nesnelere dönüşebilecekleri ve Avcıların arayışından panik içinde kaçabilecekleri konusunda çok az şüphe var, hatta onları çok zorluyor. Aksine, oyuncular nesneleri yok etmek veya arkadaşlarıyla etkileşimli ve canlı bir ortamda eğlendirmek için rahat silahlar kullanırken kendilerini yenilenmiş hissedecekler. Eğlencesi yüksek gündelik oyunları seviyorsanız, bu oyun gelip eğleneceğiniz yer olacak.


İndir (51MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hide Online - Hunters vs Props ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir