Hide And Seek
Hide And Seek

Hide and Seek v1.7.12 APK ( Sınırsız Para ) indir 2022


Aksiyon oyunu serisindeki GS Games Studio'nun yayıncısından bir oyun olan  Hide and Seek APK 'ye hoş geldiniz . Bu, benzersiz Minecraft grafikleri ile birlikte ateş etme, saklambaç oynamayı birleştiren bir oyundur. Oyundaki dünya, geleneksel saklamba

Android Android Aksiyon
5 ( 748 puan )
Fiyat: $0
İsim Hide and Seek
Yapımcı Supersonic Studios LTD
Tür Aksiyon
Boyut 95MB
Versiyon 1.7.12
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hide and Seek is the most famous version in the Hide and Seek series of publisher Supersonic Studios LTD
Mod Version 1.7.12
  • mod menüsü
  • Tüm öğelerin kilidi açıldı


İndir (95MB)

Aksiyon oyunu serisindeki GS Games Studio’nun yayıncısından bir oyun olan Hide and Seek APK ‘ye hoş geldiniz . Bu, benzersiz Minecraft grafikleri ile birlikte ateş etme, saklambaç oynamayı birleştiren bir oyundur. Oyundaki dünya, geleneksel saklambaç oyununu oynamak için birçok farklı oda ile evin içinde, oyunculara çok tanıdık bir oyun.

hide and seek apk indir apreis com 1

OYUNDA HANGİ KARAKTERLERİ TAKİP EDİYORSUNUZ?

HIDE oyunu basit ve tanıdık. Savaşa girer girmez önce bir avcı veya eşya olarak seçileceksiniz. Ancak, ilk kez seçildikten sonra, oyuncu bir sonraki aşamada yer değiştirecektir. Örneğin, ilk seviyede bir avcı olmayı seçerseniz, ikinci oyun auto, saklanma yerinin karakterini oynamanıza izin verecektir. Eğer bir avcıysanız, oyun, karakter şekilleri ve farklı silah türleri hakkında, kendilerine seçim yapmalarına ve karakterin takma adını belirlemelerine izin veren birkaç öneri sunar. Gerçek adın, sevgilinin adı ya da ilginç bulduğun bir isim olabilir…

hide and seek apk indir apreis com 2

Ateş edecek sahte nesneleri bulma görevi ile her iki tarafı yani avcı tarafını deneyimleyeceksiniz; diğer taraf ise aramayı gizlemek ve düşmanın atışının hedefi olmak için nesne tarafıdır. Oyun boyunca her iki taraf da birbirinden saklanacak ve birbirini bulacaktır; Hangisi hayatta kalırsa eninde sonunda kazanacaktır.

hide and seek apk indir apreis com 3

KARAKTERLER “ŞEYLER” GİZLİYOR

Eğer HIDE’de bir nesneyseniz, hangi öğeyi enkarne edeceğinizi bilmenize ve seçmenize izin vermez. Bu nedenle, oyun ekranına girerken oyuncular şaşkına dönecek. Nesne koka bardakları, oyun makineleri, tencereler, sandviçler olabilir… Müzik çalana kadar hareketsiz ve hareketsiz duracaksınız, koşmanıza ve kendinize saklanmak için uygun bir yer bulmanıza izin verilecek. Müzik bittiğinde, bir duraklama görmelisiniz. Bu nedenle, çoğu oyuncu bir fincan Coca-Cola veya bir sandviç olmak ister çünkü hareket ettirmek bir oyun makinesinden daha kolay olacaktır.

KARAKTERLER “HUNTER” BUL

Bu, saklanma görevini gerçekleştiren nesnelerin rolündeki oyuncudur, ancak göreviniz avcı olup olmadığınızı bulmaktır. O odadaki anormallikleri takip edebilmek için gözlerinizi, altıncı hissinizi ve deneyimlerinizi kullanacaksınız, böylece sahte nesneyi keşfedecek, silahla vurarak öldüreceksiniz. Ateş ederken dikkatli olun çünkü yanlışlıkla gerçek nesnelere ateş ederseniz karakteriniz kan kaybeder ve zayıflar. İki taraf da böyle sırayla devam ediyor; hareketsiz duran her ekran sonunda kazanacak.

hide and seek apk indir apreis com 4

NADİR OYUN İÇİ İPUÇLARI

Genel olarak, bir avcı karakter arayışı nesne karakterden daha karmaşık olacaktır çünkü o odada birçok benzerliği ayırt etmek zordur. Dolayısıyla, HIDE’ın sunduğu önerilerden biri, müzik çalarken nesnelerin üstünden kaçan nesnelerin hareketli simgelerin resimlerine sahip olacağıdır. Bu sayede oyuncu nesneleri algılayabilir ve onları kovalayabilir. Ancak nesne o kadar hızlı koşuyordu ki avcı onu göremedi ve hemen ateş edebildi. Oyuncular rengini kaybeden gerçek nesnelere ateş ederek karakterleri mutlu bir şekilde güldürdüğünde kötü ağlama ve komik durumlar gerçekleşir.

Parlak grafikler, nesnelerin ince ayrıntılarını betimleyen gerçekçi, canlı görüntüler, ses, silah sesleri, koşan ayak sesleri ile birlikte… Sadece bu değil, benzersiz oyun HIDE’ın başarısını yaratmalıdır.


İndir (95MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hide and Seek ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSupersonic Studios LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir