Hide From Zombies
Hide From Zombies

Hide from Zombies v1.02 APK + OBB indir (Tanrı Modu, Cephane) 2022


Canlı ve benzersiz bir eğlence alanının tadını çıkarmak ister misiniz? İsterseniz, bu oyunu bulmaktan çekinmeyin. Burada zombiler her zaman insanlara zarar vermenin ve onları öldürmenin yollarını arıyor, bu yüzden her zaman tetikte ve tetikte olmanız

Android Android Aksiyon
5 ( 824 puan )
Fiyat: $0
İsim Hide from Zombies
Yapımcı NOBODYSHOT LTD
Tür Aksiyon
Boyut 205M
Versiyon 1.02
MOD Tanrı Modu, Cephane
Orjinal Google Play
Hide from Zombies is the most famous version in the Hide from Zombies series of publisher NOBODYSHOT LTD
Mod Version 1.02
 • GodMode
 • Sonsuz Cephane
 • Yeniden Yükleme Yok
 • Karakter Yükseltme Fiyatı 0
 • Kart Yükseltme Fiyatı 0
 • Reklam Yok
 • AntiBan


İndir (205M)

Canlı ve benzersiz bir eğlence alanının tadını çıkarmak ister misiniz? İsterseniz, bu oyunu bulmaktan çekinmeyin. Burada zombiler her zaman insanlara zarar vermenin ve onları öldürmenin yollarını arıyor, bu yüzden her zaman tetikte ve tetikte olmanız gerekiyor.

Zombilerden saklan: ÇEVRİMİÇİ

BENZERSİZ YETENEKLERE SAHİP 10 KAHRAMANI KEŞFEDİN VE KEYFİNİ ÇIKARIN

Hide from Zombies’e gelen oyuncular, bu oyunda ortaya çıkan kahraman karakterleri keşfetme ve daha iyi anlama fırsatına sahip olacaklar. Burada, öğrenmen için farklı kişiliklere ve yeteneklere sahip ondan fazla kahraman var. Her karakterin farklı dövüş yetenekleri olacak ve hepsi güçlü zombilere karşı savaşma azmi ve iradesi olan insanlar. Şekil ve kostümlerdeki her benzersiz stille, oyuncular bu güzellik ve ihtişam karşısında büyülenecek ve büyülenecek.

Zombilerden saklan: ÇEVRİMİÇİ

ÇOK YÜZLÜ BİR KAHRAMAN OLUN

Bu oyunda acımasız zombilerin acil durumlarında oyuncular yetkin ve sıra dışı kahramanlar olma şansına sahip olacaklar. Savaş planınızı nasıl yapacağınızı ve zombi sayısını yok etmek için çok keskin bir oyun geliştirmeyi biliyorsunuz. Düşünceliliğiniz ve insan sevginiz ile hiç tereddüt etmediniz ve hayatınızdan pişmanlık duymadınız, takım arkadaşlarınızla birlikte birçok hayat kurtarmak için savaş alanına koştunuz.

Zombilerden saklan: ÇEVRİMİÇİ

GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 7’DEN FAZLA BÜYÜK HARİTA VAR

Hide from Zombies, ordunuzu bulmanızı ve kontrol etmenizi kolaylaştırmak için size yediden fazla harita verecek. Bu haritalarda birçok kısayol ve birkaç gizli geçit olacak ve insanlara burada saklanma ve kaçma fırsatı verecek. Ayrıca, zombilerin nerede öfkelendiğini belirlemek için haritaya da güvenebilirsiniz. Bundan nasıl yararlanacağınızı bilin ve meşru amaçlar için kullanın.

Zombilerden saklan: ÇEVRİMİÇİ

ÇOK FAZLA EL EL MİMARİ VE ATEŞ VAR

Düşmanı yenmek için, onları tamamen bombalamayı ve yok etmeyi amaçlayan bazı silahları ve el bombalarını nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Ayrıca, onları yakalamayı kolaylaştırmak ve bizim ateş etmemiz için daha erişilebilir hale getirmek için farklı konumlarda birkaç tuzak da oluşturuyorsunuz. Ayrıca, her zaman gizlenen ve size beklenmedik riskler ve tehditler getiren zorlayıcı bir güçtürler. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve her durumda her zaman hızlı tepki vermelisiniz.

Bazı özellikler:

 • Zevk alın ve kahramanların olağanüstü özelliklerini öğrenin.
 • Hem yoğun hem de eğlenceli çatışmalara katılın.
 • Savaş sırasında harika bir harita sistemini kendi avantajınıza kullanabilirsiniz.
 • Etkinliği en üst düzeye çıkarmak için tuzakları ve patlayıcıları nereye yerleştireceğinizi öğrenin.


İndir (205M)

Artık indirmeye hazırsınız Hide from Zombies ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir