Hidden Hotel
Hidden Hotel

Hidden Hotel v1.1.79 APK MOD (Sınırsız Para/Enerji) indir 2022


Hidden Hotel: Miami Mystery, oyuncuların oyunda ilerlemek için gizli öğeleri bulacağı bulmaca odaklı bir oyundur. Her seviye hayati bir kaynak sağlar ve karakterinizin büyükbabasının otelini yenilemenize yardımcı olur. Dolayısıyla bu, oyuncular için

Android Android Macera Oyunları
4 ( 538 puan )
Fiyat: $0
İsim Hidden Hotel
Yapımcı Tilting Point
Tür Macera Oyunları
Boyut 117MB
Versiyon 1.1.72
MOD Sınırsız Para/Enerji
Orjinal Google Play
Hidden Hotel is the most famous version in the Hidden Hotel series of publisher Tilting Point
Mod Version 1.1.72
  •  Sınırsız Para
  •  Sınırsız Yıldız
  •  Sınırsız Fırça
  •  Sınırsız Enerji
  •  Sınırsız Bilet (Düşüş yerine artır)


İndir (117MB)

Hidden Hotel: Miami Mystery, oyuncuların oyunda ilerlemek için gizli öğeleri bulacağı bulmaca odaklı bir oyundur. Her seviye hayati bir kaynak sağlar ve karakterinizin büyükbabasının otelini yenilemenize yardımcı olur. Dolayısıyla bu, oyuncular için uzun ve tamamen zorlu bir süreç. Ancak, gerekli nesneleri tespit etmenize yardımcı olacak öğeler de olduğunda oyuncuların endişelenmesine gerek kalmayacak.

hidden hotel 2

Dedenizin OTELİNİ YENİDEN AÇIN

Saklı Otel’de oyuncu, dedesinin oteline geri dönecek ve tekrar işletmeye başlayacak. Ancak uzun süredir terk edilmiş durumda, bu nedenle otel genelinde dağınık bir sürü mobilya göreceksiniz. Bu oyunda yapmanız gereken işin otelin tüm yönlerini yenilemek olduğunu tahmin ettiniz ve oynanış birçok oyuncu için tamamen anlaşılır. Görevler sayesinde önünüze çıkan işleri bulacaksınız.

hidden hotel 5

Bu görevleri seçtiğinizde, oyuncu sırayla dışarıdan içeriye doğru temizlik yapacak. Bir şeyi temizlemek istiyorsanız, bir altın yıldız kaynağına sahip olmanız gerekir. Bu altın yıldızı temizleme isteğinde göreceksiniz. Bazı öğeler temizlenecek ve yeni görünümler verilecek. Ek olarak, bazı öğeler birkaç farklı seçenek arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Neyin doğru olduğuna karar vermelisiniz ve bundan sonra nesne anında değişecektir.

hidden hotel 3

DAHA FAZLA YILDIZ KAZAN

Hidden Hotel’de oyuncuların mümkün olduğunca çok altın yıldız kazanmak için basit bir iş yapmaları gerekecek. Elbette bu işlem Homescape’e benzer başka bir oyun ekranı ile entegre olacak. Temizleme aşağıdaki gibi yapılır. Oyunda yapmanız gereken çalışmaları göreceksiniz ve üzerine tıklayın. Bundan sonra sarı yıldızın harcandığını göreceksiniz ve yeterli kaynağınız yoksa arama seviyesine katılmanız gerekecek.

hidden hotel 4

Arama ekranının işi basittir, belirli bir oda göreceksiniz. İçinde, odanın birçok yerinde birçok farklı ve mükemmel şekilde ayrıntılı nesneler bulacaksınız. Bu nedenle, çevrenizi gözlemlemeniz ve tam olarak hangi öğelerin gerekli olduğunu seçmeniz gerekecektir. İstenen öğeler ekranın alt kısmında görünecek ve bulunan her öğe hemen listeden kaybolacaktır.

OYUNCULARA MÜCADELE İÇİN BİRÇOK FARKLI SEVİYE

İşiniz basit ve elbette Hidden Hotel’de bölümleri tamamlamanız zaman alacak. Zamanla, tamamen farklı zorluklarla birçok seviye yaşayacaksınız. Herhangi bir alanda öğeler bulunur ve bunları tam ayrıntılı olarak bulmak için ortamı yakınlaştırabilirsiniz. Ek olarak, nesnelere dokunamazsanız, oyuncular yine de yardım özelliğinden yararlanabilir.

hidden hotel 6

Kullanıcılar ekranın sağ tarafında gaz lambası tutan bir karakter görecekler. Dokunmanız gerekir ve öğenin yerini önerecektir. Ancak sadece belirli bir dönüş için kullanılabilir. Yani oyun hala oyuncuların arama sürecine odaklanıyor ve çevreyi gözlemlemeleri gerekecek. Gerçekten de oteliniz dilediğiniz gibi yenilendiğinde ve eskisinden tamamen farklı bir görünüme kavuştuğunda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.


İndir (117MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hidden Hotel ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTilting Point

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir