Heroes Strike
Heroes Strike

Heroes Strike v522 APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz) indir 2022

Heroes Strike, bugün nihai ve en çok beklenen hayatta kalma savaşlarında size eşlik ediyor. Bu, oyuncuların ayrılması zor heyecan verici ve çekici bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmak için benzersiz MOBA öğelerinin ritmik bir kombinasyonuna sahip

Android Android Aksiyon
5 ( 775 puan )
Fiyat: $0
İsim Heroes Strike
Yapımcı WolfFun
Tür Aksiyon
Boyut 148M
Versiyon 522
MOD Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Heroes Strike is the most famous version in the Heroes Strike series of publisher WolfFun
Mod Version 522
  • Sınırsız para
  • Sınırsız değerli taş
  • Club Royale etkinleştirildi
  • Reklamlar kaldırıldı

Heroes Strike, bugün nihai ve en çok beklenen hayatta kalma savaşlarında size eşlik ediyor. Bu, oyuncuların ayrılması zor heyecan verici ve çekici bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmak için benzersiz MOBA öğelerinin ritmik bir kombinasyonuna sahip yeni bir aksiyon oyunu türüdür. Yeni üyelerin ve yeni becerilerin eklenmesiyle bu taze dönüş, yüksek beklentileri olan bir oyun yarattı. Haydi bu oyundaki tüm histerileri fethedip etkisiz hale getirelim.

Heroes Strike – Modern Moba ve Battle Royale

BENZERSİZ KOMBİNASYONLAR

Vay! Heroes Strike burada ve resmi olarak oyuncuların büyük savaşları kendileri için deneyimlemelerini sağlar. Aksiyon oyunlarının çekiciliği her zaman takdir edilir ve güçlü bir şekilde büyür. Ancak önemli olan nokta, oyunun sürekli olarak yenilikten ilham alması ve oyuncuların her zaman fethetmelerine ve kendilerini tarihi maçlara sokmalarına izin vermesidir. Şimdi aksiyon oyunu, oyunu daha çeşitli hale getiren hayatta kalma atışıyla ritmik bir kombinasyona sahip.

Tamamen yeni oynanışla, gevşek oyun biçimi, başka hiçbir oyunda olmayan bir özellik yarattı. Oyunun öne çıkan özelliği, benzersiz hayatta kalma çekimidir. En akılda kalıcı olanı, oyuncuların kendi gruplarında oynayabilecekleri ve bu grubun her bir yeteneğe ve oyunun benzersiz doğasına göre seçilecek olmasıdır. Canlı maç stili de oyuncuları heyecanlandırıyor ve her zaman bir sonraki maçları dört gözle bekliyor.

Heroes Strike – Modern Moba ve Battle Royale

EKİP ÜYELERİ ARASINDAKİ ÜYELİK

Her grup en fazla 4 kişiden oluşacaktır. Heroes Strike’da her kişinin tam bir bütün oluşturan sabit bir görevi olacak. Grubumuzdan 4 kişi sırayla düşman gruplarıyla savaşacak ve asıl görev, bize tekrar saldırmadan önce onları hızla ortadan kaldırmaktır. O raundu kazanırsak, tüm düşmanları yok etmek için başka bir grupla başka bir tura girmeye devam edeceğiz.

Heroes Strike – Modern Moba ve Battle Royale

Grupta her kişinin belirli bir görevi olacaktır. Bir kişi düşmanın hareketini engellemek için liderliği alırken, diğeri rakibin kulesini yok etme görevine sahiptir. Rakibin kulesini başarılı bir şekilde yok ederken, maç elbette galibiyetle bitecek. Bu nedenle, maça ve amacınıza hizmet etme yeteneğinizi geliştirmek için gruba uygun olan her oyuncuyu seçin.

Heroes Strike – Modern Moba ve Battle Royale

SALDIRI DIŞINDA

Heroes Strike, düşmanla savaşmak için size büyük deplasmanlı silahlar ve süper kurşun geçirmez kostümler sağlar. Oyunda sağlanan minyatür bir harita vardır, böylece oyuncu, gerektiğinde önlemek ve ortadan kaldırmak için düşmanın yönünü izleyebilir. Bu oyunda her aşama sırayla farklı boyut ve hedeflerle oynanacak. Yetenekli generaller de kendi savaşınızı desteklemek için yavaş yavaş oyunda ortaya çıkıyor.

Heroes Strike, oyuncularda ve ekrandan hoşlananlarda her zaman benzersiz bir izlenim yaratır. Özellikle benzersiz seslerin ve canlı görüntülerin birleşimi de karşı konulmaz bir çekicilik yaratır. Savaşlar oynanacak ve savaşlar sonsuza kadar sürecek, ayağa kalk ve acımasız düşmanları devirmek için tüm gücünle savaş. Birçok heyecan verici şey ilginizi çekecek, bu yüzden bu güzel şeylerin tadını çıkarın ve deneyimleyin.


İndir (148M)

Artık indirmeye hazırsınız Heroes Strike ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWolfFun

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir