Heroes Legend
Heroes Legend

Heroes Legend v2.6.2 APK indir (Menü/Otomatik Kazanma) 2022

Heroes Legend, sıra tabanlı ancak hızlı tempolu savaşlara katılırken herkese en eğlenceli ve heyecan verici anları yaşatacak. Buna ek olarak, oyuncuları hikayelere ve ana karakterlerin etkileyici gelişimine kaptırmak için devasa bir hikayeye sahip bü

Android Android Rol Oyunu
5 ( 515 puan )
Fiyat: $0
İsim Heroes Legend
Yapımcı Mgif Studio
Tür Rol Oyunu
Boyut 122M
Versiyon 2.6.2
MOD MENÜ/Otomatik Kazanma
Orjinal Google Play
Heroes Legend is the most famous version in the Heroes Legend series of publisher Mgif Studio
Mod Version 2.6.2
Total installs 100,000+
  • MENÜ MODU
  • Otomatik Kazanma

Heroes Legend, sıra tabanlı ancak hızlı tempolu savaşlara katılırken herkese en eğlenceli ve heyecan verici anları yaşatacak. Buna ek olarak, oyuncuları hikayelere ve ana karakterlerin etkileyici gelişimine kaptırmak için devasa bir hikayeye sahip büyük bir dünyaya sahiptir. Bu arada, kayıp hazineleri bulmak veya efsanevi kahramanları ana savaş dizisine almak için birçok fırsatı olacak.

İLGİLENDİRİCİ AKTİVİTELERLE GENİŞ DÜNYA

Heroes Legend’in içindeki dünya çok geniştir ve oyuncu için eksiksiz bir yolculuk yaratmak için birçok farklı alanı kapsar. Yolculukları ayrıca ayrı seviyelere ayrılmıştır ve belirli rotaları veya alanları tamamladıkça oyun, dövüş patronları da dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici aktiviteler içerecektir. Bununla birlikte, oyuncular çok hızlı ilerlerlerse, çok fazla sorun yaşarlar, bu nedenle ilerlemeyi ana seviye ve diğer faktörlerle dengelemeleri gerekir.

Kahramanlar Efsanesi – Epik Fantezi Kahramanlar Efsanesi – Epik Fantezi

GÜÇLÜ BİR SAVAŞ FORMASYONU OLUŞTURUN

Ana savaş mekanizması sıra tabanlı taktiklerdir, bu nedenle oyuncuların uzun süre savaşmak için birçok güçlü kahramana sahip seçkin bir kadroya ihtiyacı olacaktır. Ayrıca, kahraman yetiştirme mekaniği zamanla kademeli olarak açılacak ve onlara çeşitli ve üstün bir manga oluşturmak için en iyi fırsatları verecek. Birçok kahraman, oyuncuların tehlikeli düşmanlarla savaşlarda daha yaratıcı ve esnek olmaları için özel efektler de içerir.

YENİLİKÇİ SIRA BAZLI STRATEJİ MEKANİZMASI

Sıra tabanlı taktik savaş stili sayesinde, oyuncuların kadrodaki tüm kahramanların yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmaları gerekir. Heroes Legend ayrıca, verilen hasar, isabet oranı ve kullanım yeteneği gibi her birimin her yeteneği veya eylemi üzerinde büyük etkisi olan bir RNG sistemi uygular. Maçlarda oyuncular, her bir beceri içindeki gizli efektleri etkinleştirmek için becerileri veya kombinasyonları da birleştirmelidir.

Kahramanlar Efsanesi – Epik Fantezi Kahramanlar Efsanesi – Epik Fantezi

MUHTEŞEM KARAKTER YÜKSELTME SİSTEMLERİ

Yükseltme sistemleri derindir ve oyuncuların kadroda benzersiz yetenekler ortaya çıkarması için farklı dallara dönüşebilir. Her karakter, seviye atlama sırasında oyuncunun yönüne göre görünüşünü veya varsayılan becerilerini otomatik olarak değiştirir. Elbette, karakterleri yükseltmek, oyuncunun farklı durumlardan yararlanma yeteneğini teşvik etmek için kadroyu büyük ölçüde etkileyecektir.

KEŞFETMEK İÇİN İLGİNÇ ZİNDAN

Heroes Legend’deki en cömert ve çekici yerler, dünyaya dağılmış görünen zindanlardır. Hepsi çeşitli habitatlarla ve tamamlandığında ödüllerle gelir ve oyunculara öğeler veya özel karakterler gibi en nadir ödülleri bile verebilirler. Gelecekte, zindanın ilerlemesinin genel eğlencesini geliştirmek için bu yerlerde düzenli olarak daha fazla etkinlik ve etkinlik gerçekleşecek.

Kahramanlar Efsanesi – Epik Fantezi

GERÇEK OYUNCULARLA YOĞUN SAVAŞLARDA MÜCADELE

Oyuncular temel oyundan sıkıldıysa veya yeteneklerini test etmek istiyorsa, PvP arenaları idealdir. Bu yer, benzer güçteki rakiplere sahip oyuncuları otomatik olarak ayarlayacak ve potansiyel rakiplere karşı art arda kazanılan zaferlerden birçok güzel ödül alacaklar. Arenada ayrıca oyuncular özel jetonlarla ticaret yaparken veya görevleri tamamladıklarında birçok çekici öğeye sahiptir.

Heroes Legend, oyunculara unutulmaz ve keyifli anlar yaşatmak için sıra tabanlı strateji türü için sonsuz eğlence içerir. Ayrıca sürekli olarak yeni içerik ekleyecek ve oyunculara etkinlikler veya özel etkinlikler aracılığıyla sınırsız olanaklardan yararlanma olanağı sağlayacaktır.


İndir (122M)

Artık indirmeye hazırsınız Heroes Legend ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMgif Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir