Heroes Infinity: RPG
Heroes Infinity: RPG

Heroes Infinity v1.36.09 APK (Sınırsız Para) indir 2022


Geçmişte dünyadaki ünlü kişiler hakkında geniş bilgiye sahip bir kişi misiniz? Bu kapsamlı bilgiden, şimdi tüm bu karakterleri belirli bir mekan ve zamanda bir araya getirmek istiyorsunuz. Ve sonra, birçok insanın bildiği tarihin ünlü isimleri, efsan

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 461 puan )
Fiyat: $0
İsim Heroes Infinity: RPG
Yapımcı DIVMOB
Tür Strateji Oyunları
Boyut 225MB
Versiyon 1.36.09
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Heroes Infinity: RPG is the most famous version in the Heroes Infinity: RPG series of publisher DIVMOB
Mod Version 1.36.09

İndir (225MB)

Geçmişte dünyadaki ünlü kişiler hakkında geniş bilgiye sahip bir kişi misiniz? Bu kapsamlı bilgiden, şimdi tüm bu karakterleri belirli bir mekan ve zamanda bir araya getirmek istiyorsunuz. Ve sonra, birçok insanın bildiği tarihin ünlü isimleri, efsaneler, romanlar bir savaş alanında birlikte savaşacak ve rakiplerle karşı karşıya gelecek.

heroes infinity apk indir modkiwi com 1

Konu bu olunca, bu karakterlerin yeteneklerini kullanmak için birlikte çalıştıkları zamanlardaki nefes kesici aksiyon sahnelerini kuşkusuz herkes hayal etmeye başladı. Ancak hayal etmek için çok fazla çaba harcamanıza gerek olmadığında, bunu deneyimlemek için Heroes Infinity APK hızla eriştiğinizde artık herkes için basit .

Oyun oyuncularını tatmin ediyor

Yukarıdaki oyunla ilgili ilk tanıtımı okuduktan sonra, birçok oyuncunun oyun hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyacağından emin. Yapımcının oyuncuya verdiği bilgilere göre Heroes Infinity heyecan verici bir rol yapma oyunudur. Bu oyuna girerken oyuncular, daha önce duymuş olabileceğiniz kahramanların ve ünlü karakterlerin olacağı destansı bir dünyada rahatlayacak.

heroes infinity apk indir modkiwi com 2

Dahası, oyuncu sadece kahramanlık atmosferini hissetmekle kalmayacak, aynı zamanda karşınızdaki güç de heyecan verici olacaktır. Kahramanları yeni bir dünyaya getirmek ve kötü yaratıklar ve canavarlarla savaşabilmek için kendilerini onların içine sokmak gerçekten büyüleyici bir duygu olacak. Öyleyse, oyunun ortaya koyduğu zorlukların ve zorlukların üstesinden gelmek için kahramanlarla benzersiz, yeni bir dünyaya girmeye hazır mısınız?

Kanla savaşma oyunu

Oyun geliştirme ekibinin saatlerce süren dikkatli araştırmasından sonra, Heroes Infinity artık gerçekten kanlı bir oyuna sahip oldu. Bunun için, üreticinin ilk fikri, oyunculara gerçekten benzersiz bir aksiyon oyunu vermektir. Sıra dışı oynanışı başarılı bir şekilde geliştirdikten sonra, işte o zaman oyun devreye giriyor.

heroes infinity apk indir modkiwi com 3

Yukarıdaki yoğun dövüş oyunu, oyunun zaten sahip olduğu özel karakter kadrosuyla birleştiğinde, birlikte çok iyi çalıştıklarını söylemek zorundayız. Yumruklama, tekmeleme veya doğru tutarlılığı kullanma hareketleri, doğru hedef, oyuncuya gerçekten harika bir deneyim verecektir. Oyunun koleksiyonundaki kahraman karakterler sizin için hazır. Savaşçılarımızın kilidini açmak için gerçek savaşlara girin!

Çeşitli Oyun Modları

Oyun, oyuncularını oyun modları için farklı özel seçeneklere hazırlamak için çok düşünceli ve dikkatliydi. Her şeyden önce, anahtar oyun modudur: EPIC GODS WAR. Burada oyuncular gerçek zamanlı sayılan gerçek bir savaşta yer alabilecekler. Zamanın yanı sıra oyuncular, karakterlerinin her seferinde becerilerini kullandığı animasyonlar ve animasyonlar aracılığıyla gerçekçiliği de hissedecekler.

heroes infinity apk indir modkiwi com 4

Böylece savaş, elden göze gerçekten mükemmel bir deneyim yaşayanları gerçekten yapacak. Ancak bunun da ötesinde, karakter becerilerini kullanmakta iyi olan tüm oyuncular zaferleri hızlı bir şekilde kazanamayacaklar. Çünkü Heroes Infinity’de oyuncuların, rakiplerini hızlı bir şekilde boşluk bırakmadan boğmak için yeterince iyi, yeterince sıkı bir stratejik sistemden de yararlanmaları gerekiyor.

Diğer stratejistler ve savaşçılarla savaşın

Ya gerçekten yoğun savaşlarda tutkulu bir oyuncuysanız ancak mevcut modlar sizi heyecanlandırmaya yetmiyorsa? Ancak oyun çok fazla beklemenize izin vermeyecek çünkü stratejistler artık PVP maçlarına katılabilecek. Böylece oyuncu, kadrosunun oluşturduğu savaşçıları dünya çapındaki diğer oyuncularla savaşmak için başarıyla kullanabilecek.

heroes infinity apk indir modkiwi com 5

Savaşçı kullanma yeteneğinden taktik kullanma becerisine kadar tüm becerilerinizi savaşta kullanmanız gereken yer burası olacak. Sizi en iyi hale getirmek için her şeyin uygun şekilde ayarlanması gerekecektir. Benzersiz savaşlara katılmak için Heroes Infinity’ye geliyor.


İndir (225MB)

Artık indirmeye hazırsınız Heroes Infinity: RPG ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDIVMOB

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir