Heroes Adventure
Heroes Adventure

Heroes Adventure v0.23.1.1506 APK indir (Sınırsız Para, Ücretsiz Sandık) 2022


Heroes Adventure, her detayı özenle işlenmiş kılıçlar, mızraklar ve baltalarla sizi nostaljik bir ortaçağ dünyasına götürüyor. Harita, tüm dünyayı kapsayan geniş bir dünya ile açılır; bu fantezi dünyasında ülkeye gelmek; krallığın için barışı yeniden

Android Android Macera Oyunları
5 ( 92 puan )
Fiyat: $0
İsim Heroes Adventure
Yapımcı 1C-Publishing LLC
Tür Macera Oyunları
Boyut 179M
Versiyon 0.23.1.1506
MOD Sınırsız Para, Bedava Sandık
Orjinal Google Play
Heroes Adventure is the most famous version in the Heroes Adventure series of publisher 1C-Publishing LLC
Mod Version 0.23.1.1506
 • Bir zamanlayıcı beklemeden sonsuza kadar ücretsiz bir sandık açabilirsiniz.
 • Sınırsız para
 1. Eğitimi tamamlayın
 2. Bir madeni para veya sandık mağazasına gidin
 3. Elmaslar için madeni para veya sandık satın alabilirsiniz
 4. Eğlence


İndir (179M)

Heroes Adventure, her detayı özenle işlenmiş kılıçlar, mızraklar ve baltalarla sizi nostaljik bir ortaçağ dünyasına götürüyor. Harita, tüm dünyayı kapsayan geniş bir dünya ile açılır; bu fantezi dünyasında ülkeye gelmek; krallığın için barışı yeniden kazanmak için birçok sorumluluğu omuzlarında taşıyorsun. Savaşa katılmak, koşma, zıplama, düşmanla kötülüğe karşı savaşma ve adaleti koruma görevlerini tamamlamak zorunda kalacak.

Kahramanlar Macerası: Aksiyon RPG

KAHRAMANLARINIZI YÜKSELTİN

Klasik platform oyun türlerine karşı güçlü bir tutkusu olan biriyseniz, bu oyunu kesinlikle kaçırmamalısınız. Oyun, sizi heyecan verici bir fantezi macerasına çıkaran her yaş için uygundur. Krallığınızı işgal eden barbar düşmanlarla destansı savaşlara girerken ülkenizi savunma ve kötülükle savaşma sorumluluğunu üstleniyorsunuz.

Yapmanız gereken ilk şey basit bir savaş açmak ve seviyeleri kazanmak; Her seviyeden sonra, kahramanınızı yükseltme sürecinde sizi desteklemek için ödüller alacak ve birçok kaynak toplayacaksınız. Önünüzdeki yol, düşmanı yok edebilmek için zorluklarla dolu ve savaşa katılmak için kahramanınızı hızla yükseltmeniz ve daha zorlu seviyelerin kilidini açmanız gerekiyor. Bu savaşı kendi savaşın yap – sen en güçlü kahramansın.

Kahramanlar Macerası: Aksiyon RPG

KENDİ EFSANE YARATIN

Oyun, zindandaki düşmanları yenmeyi kolaylaştıran sihir ve iksirler gibi fantezi unsurlarını birleştirir. Savaşa başlayarak, kötülükle savaşmaktan sorumlu bir kahramanın rolünü oynayarak, onları yok etmek için stratejik düşünmeniz gerektiğinde sayısız zorluk yaşayacaksınız. Lütfen hepsini yenmek için ejderhanızın gücünden en iyi şekilde yararlanın, kahramanınızın destansı silahlarını saldıran kılıçlarla donatın ve yükseltin ve gerçek bir savaşçı gibi savaşın. Oyunu bir oyun alanına çevirin, krallığınızı geri alın, kötülüğü kovun, adaleti sağlayın ve kendi efsanenizi yaratın.

Kahramanlar Macerası: Aksiyon RPG

DÜNYAYI KEŞFET

Gizemlerle dolu bir fantezi dünyasına maceraya atıl, yer altı mezarları, deniz dibi, orman gibi garip yerlere seyahat et… Yere yayılan karanlık, yavaş yavaş vahşi zombiler, vahşi iskeletler ve diğer düşmanlar gibi görünüyor. Bu heyecan verici macera ile görevi tamamlamak için her savaşta Patronları yenerek dünyayı onlara karşı keşfedin ve kazanın. Oyun sürekli olarak yeni yerleri günceller ve keşfetmeniz için daha fazla seviye geliştirir. Kötü düşmanları alt et ve hiçbir şey senin için zorlaştıramaz çünkü sen gerçek bir savaşçısın ve destanı kazan, bir efsane olacaksın.

Kahramanlar Macerası: Aksiyon RPG

HAZİNE BUL

Oyun grafikleri, gerçekçi sahneler ve platformlar arasında sorunsuzca koşmanıza ve zıplamanıza olanak tanıyan bir arcade modu ile 2D olarak geliştirildi; haritadaki büyüleyici noktalardan geçiyor; farklı görevlerle birçok tuzak ve engelden geçmelisiniz. Kötülükle savaşmanın yanı sıra, haritada bir yerde gizli bir hazineyi ortaya çıkarmalı, çok para kazanmalı ve görevi değiştirip verimli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak sihirli iksirler satın almalısınız; bu aynı zamanda dünyayı onarmak için kullanılan şeydir. Hazineleri avlamak ve çiftliğinizi ve kahramanlarınızı geliştirmek için çok sayıda seviyeyi fethetmeniz avantajlı olacaktır. Rakibi yenin, hepsini öldürmek için kılıcı sallayın ve kazanacaksınız.

Kahramanlar Macerası: Aksiyon RPG

ANA ÖZELLİKLER

 • Parlak ve renkli 2D grafik tasarımı, gerçekçi sahneler ve herkese uygun heyecan verici bir rol yapma türü getiriyor.
 • Arcade modu, platformlar arasında sorunsuz koşmaya ve zıplamaya, savaş sırasında aynı anda birden fazla düşmana saldırmaya izin verir.
 • Birçok heyecan verici etkinlikle, katılın ve özel görevler alın, heyecan verici hikayeler keşfedin ve ödüller kazanın.
 • İlerlemenizi kaydettiğiniz oyunu kopyalayın ve başarılarınızı senkronize edin; İnternet olmadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.
 • Harita geniş bir dünyaya açılıyor, birçok yeri keşfet, düşman savaş becerilerini öğren ve kahramanını geliştir


İndir (179M)

Artık indirmeye hazırsınız Heroes Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir