Hero Wars
Hero Wars

Hero Wars v1.136.007 APK MOD (Sınırsız Enerji) indir 2022

En iyi oyun imparatorluğunun geliştiricisinden geliştirilen Hero Wars APK herkesin kaçırmaması gereken büyüleyici maceraları birleştiren bir kahraman rol yapma oyunudur. Bir bağlamda, dünya küçük kahramanlar ve dev canavarlar arasında şiddetli bir mü

Android Android Rol Oyunu
4 ( 309 puan )
Fiyat: $0
İsim Hero Wars
Yapımcı NEXTERS GLOBAL LTD
Tür Rol Oyunu
Boyut 98MB
Versiyon 1.136.007
MOD Sınırsız Enerji
Orjinal Google Play
Hero Wars is the most famous version in the Hero Wars series of publisher
Mod Version 1.136.007
  • Mod Menüsü
  • Bir düşman tarafından vurulduğunda enerji doluyor (Eğitimde kullanmaktan kaçının)

NOT : Görünüşe göre bazı düşmanlar da bundan faydalanıyor.

En iyi oyun imparatorluğunun geliştiricisinden geliştirilen Hero Wars APK herkesin kaçırmaması gereken büyüleyici maceraları birleştiren bir kahraman rol yapma oyunudur. Bir bağlamda, dünya küçük kahramanlar ve dev canavarlar arasında şiddetli bir mücadele içindedir. Burada mükemmel seviyelere sahip olacaklar ve dev canavarları başarıyla yendiler ve Dominion diyarına hızla barış getirdiler. Çok oyunculu oyun ve fantezi aksiyon RPG’nin özel kombinasyonu, korkunç patronu başarılı bir şekilde yenmek için avantajınız olacak.

hero wars apk indir modkiwi com 1

KURGUSAL KAHRAMAN SAVAŞ OYUNLARI

Savaş, muhteşem Dominion ülkesi istila etmek için şeytani orduların durumuna düştüğünde gerçekleşti. Toprağın barışçıl yaşamını korumak için, küçük kahramanlardan oluşan ordu, korkunç patronlarla saldırmak için yetersiz silahlarla yola çıktı. Hero Wars, oyuncuların kendilerini PvP seviyelerine kaptırmaları için zengin bir fantezi mücadelesi sunuyor. Sadece bu değil, aynı zamanda maceraya olan susuzluğunuzu gidermek için renkli bir fantezi-aksiyon RPG dövüş oyunudur. Oyun aynı zamanda taktiklerinizi geliştirmeniz ve oyun stratejinizi geliştirmeniz için iyi bir duraktır.

hero wars apk indir modkiwi com 2

MUHTEŞEM GÜÇ VE DÜNYA AŞAĞI İÇİN MÜCADELE

Fantastik macerayı birleştiren bir rol yapma oyunu olan Hero Wars, muhteşem bir oyun sistemi kurmuştur. Mükemmel 3D grafiklerin benzersiz bir kombinasyonu ile oyun, her maçta çok otantik bir atmosfer yarattı. Büyük bir savaşta nihai güç için savaşmak, küçük kahramanların gerçekleştirmesi gereken temel görevdir. Tüm küçük kahraman savaşçıları her an ezebilecek düzinelerce dev canavarla ortaya çıkan bir ordu olan Evil Lands’in kötü ordusunu alt edin. Ancak, oyuncular en uygun stratejileri geliştirmeye ve onları yenmek için birleşik bir güç oluşturmaya odaklanmalıdır. Kaosu evcilleştirin, bu topraklara barış getirmek için işgalcileri alt edin ve tüm dünyayı yönetmek için kendi kurallarınızı belirleyin.

hero wars apk indir modkiwi com 3

ONLARCA EŞSİZ, GÜÇLÜ KAHRAMANLAR

Minik kahramanlardan oluşan bir orduda zayıf ve güçlü bir kahraman olacak. Güçlüler genellikle güçlü silahlarla donatılır ve akıllı stratejiler konusunda sağlam bir kavrayışa sahiptir. Daha zayıf olanlar için, düşmanla savaşmanın moralini yükseltmek için ordunuzun daha fazla çalışmasına izin vermelisiniz. Kapasiteyi artırmak için sürekli olarak yoğun sıklıkta pratik yapın. Kahraman Savaşları benzersiz, güçlü kahramanlar getiriyor. Büyük patronlara göre bedenleri küçük olsa da mücadeleci ruhları çok yüksektir. Bu toprakları işgal eden orduyu yok etmemize yardım edecek olan bu güçtür.

hero wars apk indir modkiwi com 4

BENZERSİZ KAHRAMANLAR TOPLA VE İŞE AL

Hero Wars APK ayrıca oyuncuların yukarıda bahsedilen güçlü savaşçı kahramanlar tarafından güçlü bir ordu kurmak için daha güçlü kahramanlar toplamaya ve toplamaya devam etmelerini sağlar. Oyuncular, tüm kahramanlarını işe almak ve bazı güçlü yeteneklerini geliştirmek zorunda kalacaklar. Üstün bir gücü yükseltmek için tüm becerilerinin ve yeteneklerinin kilidini açın. Ayrıca, PvP savaş alanlarına girmek için mükemmel güce sahip kahramanlar gönderin. Oyuncular, kahraman ordumun gücünü artırmak için oyun sırasında topladığım altınlarla kahramanlarını güçlendirebilir. Ve savaşlarına hizmet etmek için daha güçlü silahlar oluşturabilirler. Ayrıca görevleri tamamladıktan sonra değerli kaynakları toplamayı da unutmayın.

hero wars apk indir modkiwi com 5

ARIZA SAATİ BÜYÜKTE OLDU

Oyun, çeşitli görevleri gerçekleştirerek, oyuncunun büyük ölçekli bir klan savaşına katılmasını da sağlıyor. Bu, patronlara karşı savaşmak ve diğer oyuncularla rekabet etmek için güçlü bir ordu oluşturmak için güçlü kahramanların benzersiz kombinasyonu nedeniyle iblislerin ve diğer ırkların bölgesini keşfetme fırsatınız. Sadece bu değil, gizemli bir kulenin her katını keşfederek, oyuncu aynı zamanda dünyanın en iyi kahramanı, bu küçük kahraman olabilir.

BİNLERCE DRAMATİK PVP ARENA MAÇI

Klan savaşlarının yanı sıra binlerce dramatik PvP Arena maçına da katılabilirsiniz. Bu, oyuncuların mücadeleye katılması için arenadır. Oyuncular bu özelliği on seviyeye ulaştıklarında kullanabilirler. Bu özellikte, seviyeleri arttığında elmas ve madeni para gibi değerli eşyalar elde edeceksiniz. Bu oyun modunda, meydan okumanı bekleyen yüzlerce farklı düşman türü var. Oyuncular, zindandan gelen patronları ve Baş İblisleri hızla yok etmek için güçlü silahlarla birleştirilmiş tüm becerileri kullanmalıdır.


İndir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hero Wars ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir