Hero Tycoon
Hero Tycoon

Hero Tycoon v1.8.1.2 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Hero Tycoon büyüleyici bir aksiyon oyunudur; oyuncular kaynaklar için rekabet etmek için savaşlara katılırlar.

Android Android Rol Oyunu
5 ( 882 puan )
Fiyat: $0
İsim Hero Tycoon
Yapımcı Sandbox Fun
Tür Rol Oyunu
Boyut 82MB
Versiyon 1.8.1.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hero Tycoon is the most famous version in the Hero Tycoon series of publisher Sandbox Fun
Mod Version 1.8.1.2
Total installs 10,000,000+

Aksiyon ve dövüş türleri konusunda tutkuluysanız, Hero Tycoon’u görmezden gelemezsiniz. Oyun size heyecan verici deneyimler ve rahatlama anları yaşatır ve hayatın baskılarını ve zorluklarını giderir. Oyuncular, diğer kaynaklarla birlikte arazi anlaşmazlıklarına dahil olacaklar. Bu oyunun oynanışı da basit, kolay ve tüm izleyiciler için uygundur, bu da oyun için daha fazla çekicilik yaratır ve oyuncu sayısını artırır.

kahraman kralı

FAVORİ KARAKTERİNİZİ SEÇİN

Hero Tycoon’a gelince, oyuncular istedikleri kadar istedikleri karakteri özgürce seçebilirler. Her karakterin kendine özgü bir gücü ve karakterleri oynama ve kontrol etmede zenginlik yaratan farklı dövüş becerileri olacak. Oyun, daha hızlı ve rahat bir şekilde seçebileceğiniz çeşitli karakterler sunuyor.

SEÇTİĞİNİZ KARAKTERİNİZ İÇİN TAM MODERN SİLAHLARLA DONANIMLI

Karakterinizin giderek daha güçlü hale gelmesi ve savaşlar kazanması için onları çok çeşitli silahlarla donatmanız gerekir. Bu tür silahların dikkatli ve eksiksiz hazırlanması, maçlarda size daha fazla esneklik sağlayacak ve beklenmedik durumlara uyacak şekilde silahları değiştirecektir. Oyuncuların her türden geniş bir cephanelikte modern ve gelişmiş silahları seçmelerine izin verilir. Ayrıca karakterinizi profesyonel dövüş becerileri ile donatmanız gerekiyor.

kahraman kralı

UYGUN SAVAŞ STRATEJİLERİ ÖNERİLEN

Hero Tycoon’daki savaşları kazanmak için oyuncuların makul taktiklere sahip olması gerekir. Uygun bir strateji, istenen sonucu getirecek ve en yüksek verimi elde edecektir. Oyuncular, oyunun bağlamına uygun olarak doğru savaş planlarını yapabilmek için doğru bilgileri araştırmalı ve yakalamalıdır.

KAYNAK YARIŞMALARINA KATILIN

Oyuncular, kendileri için ideal karakter modelini seçtikten ve silah ve becerilerle tam donanımlı olduktan sonra, son derece heyecanlı ve kanlı maçlara katılacaklar. Hero Tycoon’daki karakterler rakip olur ve birbirlerinin kaynakları için rekabet eder. Ayrıca, her maçtan sonra daha fazla arazi elde eder ve daha fazla kaynak toplarsınız. Etkili olabilmek için çok mücadele etmeli ve doğru stratejileri uygulamalısınız.

kahraman kralı

GÜZEL MİMARİYE YARATIN

Her maçtan sonra toplanan malzemelerle oyuncular, karakterleri için benzersiz ve modern bir mimari inşa edecekler. Oyuncular, belirlenen hedeflere uygun olarak çalışmalarını kademeli olarak inşa eder ve tamamlar. Projeyi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak ve Hero Tycoon’da kazanan olmak için topraklara, kaynaklara ve sıkı çalışmaya güvenin.

Oyuncular yeni, çekici ve çok çekici duyguların tadını çıkarabilirler. Oyun, dövüş ve inşa etme becerilerinize meydan okuyan zorlu görevler veriyor. Oyuncunun karakterini tam olarak donatması da maçlarda size avantaj sağlayacak umut vadeden stratejilerden biri. Oyun ayrıca herkes için eğlenceli bir ortam yaratmak için çok çeşitli dünya dilleri sunar. Oyuncular bu oyunda birçok yeni şey öğrenip keşfedecek ve kendileri için daha fazla deneyim biriktirecekler.

kahraman kralı

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu dramatik ama aynı derecede heyecan verici aksiyon oyununda yeni şeyler keşfetme macerasında size katılmaya uygun favori karakterlerinizi seçin.
  • Eksiksiz dövüş becerileri hazırlayın, karakterlerinizi profesyonelce savaşabilmeleri için doğaçlama yapın ve size muhteşem zaferler kazandırın.
  • Oyuncuların en coşkulu ve şiddetli savaşlara girmeleri için eksiksiz bir silah yelpazesi ve gerekli savaş ekipmanı sağlayan son derece zengin bir cephanelik.
  • Kaynakları toplayın ve çeşitli arazi parçalarını toplayın ve karakterinize modern ve lüks bir mimari inşa edin.
  • Arayüz basit ama aynı zamanda çok çekici, birçok insanın dikkatini çekiyor ve sizin için eğlenceli ve canlı bir eğlence alanı yaratıyor.


İndir (82MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hero Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir