Hero Tower Wars
Hero Tower Wars

Hero Tower Wars v7.2 MOD APK (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022

Hero Tower Wars, güç istatistikleri canavarlarıyla dolu bir kuleyle karşılaştığında prensesi kurtarmak için yapılan bir yolculuktur. Yeni güç kaynaklarına ulaştığınızda ve kaynakları krallığınızı inşa etmek için kullandığınızda bunların üstesinden ge

Android Android Klasik
5 ( 311 puan )
Fiyat: $0
İsim Hero Tower Wars
Yapımcı GAMEE
Tür Klasik
Boyut 103MB
Versiyon 7.2
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Hero Tower Wars is the most famous version in the Hero Tower Wars series of publisher GAMEE
Mod Version 7.2
Total installs 1,000,000+
 • Sınırsız para
 • Tüm kahramanların kilidi açıldı
 • Tüm kalelerin kilidi açıldı
 • Reklamlar kaldırıldı

Hero Tower Wars, oyuncunun yakalanan prensesi kurtarmak için canavarların saflarını kırmaya çalışan bir kahraman rolünü oynadığı bir oyundur. Gücünüzü bu canavarlara saldırmak için kullanacaksınız ve güçlendirme eşyaları alacaksınız. Aynı zamanda krallığınızı kurabileceğiniz boş bir arazi de buluyorsunuz.

Hero Tower Wars – Birleştirme Bulmacası Hero Tower Wars – Birleştirme Bulmacası

KAHRAMANIN ZORLU YOLCULUĞUNA DEVAM ET

Oyuncular, Kahraman Kule Savaşları’ndaki çeşitli kulelerde kahramanlarının yolculuğuna devam edecekler çünkü yeni sürüm, üstesinden gelmeleri gereken birçok zorluğu beraberinde getiriyor. Özellikle Noel etkinliği, üstesinden gelmeleri gereken etkileyici seviyelerde gerçekleşir. Karakterleri için etkileyici görünümler toplamak kesinlikle gereklidir. Ayrıca, bu tatilin atmosferini diğer oyunculara getirmek için bazı seviyeler de dekore edilmiştir.

Oyuncuların tamamlaması için bu oyuna yeni seviyeler eklendiğinde işler burada bitmiyor. Farklı görünümlere sahip birçok güçlü düşmanı alt etmeye devam edecekler ve bunları aşmak için özel stratejiler düşünecekler ve güçlerini artırmak için gerekli silahları toplayacaklar.

ŞÖVALYE’NİN PRENSESİ KURTARMA YOLCULUĞU

Hikaye, gizemli bir ejderha prensesi yakaladığında başlar ve kahraman, Hero Tower Wars’ta prensesi kurtarmaya çalışmak için hala bacaklarına yapışır. Ancak talihsiz bir şey, ejderha tarafından devrildiği ve en üst katta hüküm sürdüğü ve teste gelmesini beklerken en alt kule katına düştüğünde talihsiz bir şey oldu. Aynı zamanda en üst kata ulaşmak için birçok farklı düşmanı yenmeniz gerekiyor ve tabii ki stratejiniz onları yok etmek için güç elde etmek.

Maç kuralı, karakteri ve düşmanı gördüğünüzde anlaşılır; Karakteri, saldırıya öncelik vermek istediğiniz düşmanın konumuna doğru sürükleyeceksiniz. Aynı zamanda, kahramanın ve canavarın kafasının tepesinde şu anda sahip oldukları güç birimine karşılık gelen sayılar olacaktır. Yani eğer kahraman ve canavar karşılaşırsa, güç statüsü diğer taraftan daha düşükse bir taraf otomatik olarak devreden çıkar. Bu oyunda belirleyici olanın güç olduğu söylenebilir.

Hero Tower Wars – Birleştirme Bulmacası Hero Tower Wars – Birleştirme Bulmacası

BİRÇOK ZORLUĞUN AŞININ VE KRALLIĞINIZI KURUN

Hero Tower Wars’ta kahramanlar canavarlara saldırdığında bir güç düşünürseniz yardımcı olur, böylece gücü artırabilecek veya azaltabilecek birçok şey bulacaksınız. Canavarın güç numarasını görebilirsin ve onu yenersen senin olacak. Aynı zamanda, bazı öğelerin güç artı ve eksi etkileri vardır, bu nedenle onu almak için sırayı seçeceksiniz. Güçlü görünümlerin kilidini açmanıza yardımcı olan bir ödül çubuğu olacak ve bir seviyeyi tamamladığınızda enerjisi artacak.

Düşmanları yenmenin ve prensesi kurtarmanın yanı sıra senin işin bir krallık inşa etmek. Halihazırda inşa edilmiş bazı binalarla kendinize boş bir arsaya sahip olacaksınız ve bunlardan biri tamamen perişan. Böylece, yeni binalar yapmak için elde ettiğiniz kaynakları kullanacak ve eski şeyler yeni bir görünüm alacak şekilde yükseltilirken arazinin yavaş yavaş büyümesine yardımcı olacaksınız.

Canavarlarla dolu bir kule, kahramanın fethetmesini bekliyor:

 • Oyuncular, prensesi canavarın esaretinden kurtarmaya çalışmak ve yeni güçler kazanmak için kuleyi geçecekler.
 • Canavarların sayısı tamamen çeşitlidir ve seviyeyi tamamlamak için öncelikli saldırı hedefine karar veren sizsiniz.
 • Bir düşmanı yendiğinizde veya güçlü canavarlarla başa çıkmak için bir destek öğesi aldığınızda gücünüz zamanla artacaktır.
 • Boş arazilerde birçok farklı tesisi inşa ederek ve yükselterek kendinize bir krallığa sahip olacaksınız.
 • Noel etkinliği çekici hediyeler ve zorluklarla gerçekleşiyor; yeni düşmanlar meydan okumanı bekliyor.


İndir (103MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hero Tower Wars ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir