Hero Siege
Hero Siege

Hero Siege: Pocket Edition v5.6.1 MOD APK + OBB (Sınırsız Elmas) indir 2022

Roguelike ve RPG özellikleri Hero Siege Mod APK'da birleşiyor. Yetenek ağacınızı güçlendirin, daha fazla hazine öğütün ve çarpıcı Pixel Art görselleriyle 7'ye kadar Perdeyi keşfedin!

Android Android Rol Oyunu
4 ( 809 puan )
Fiyat: $0
İsim Hero Siege
Yapımcı Panic Art Studios
Tür Rol Oyunu
Boyut 64M
Versiyon 5.6.2
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Hero Siege is the most famous version in the Hero Siege series of publisher Panic Art Studios
Mod Version 5.6.2
Total installs 100,000+
 • Ücretli sürüm ve çok sayıda elmas (Dili değiştirmek için ekranın sağ üst köşesindeki bayrak simgesine tıklayın.)

Hero Siege: Pocket Edition, oyuncunun piksel ortamında görüneceği ve kötülüklerle savaşmaya çalışacağı bir RPG oyunudur. Karakterin gücünü ve yeteneklerinin etkinliğini arttırması için farklı nadirlik ve güçlere sahip silahlar bulabileceksiniz. Aynı zamanda oyun, potansiyellerini keşfetmek için zaman harcayacağınız farklı özelliklere sahip birçok sınıfa da sahip. Kaçırmayacağınız bir oyundur.

Kahraman Kuşatması: Cep Sürümü

ŞEYTANA KARŞI YOLCULUK

Hero Siege: Pocket Edition’ın hikayesi, Tarethiel’deki şeytani bir kurtuluş ritüeline atıfta bulundu ve sihirbazlar bunu gerçekleştirdi. Tılsımları bir araya getirirler ve aynı zamanda Şeytan gibi kötü iblisler yavaş yavaş yükselirken dünyanın sonunun da habercisidir. Yani dünyanın bu iblisleri ait oldukları yere geri kovalayacak bir kahramana ihtiyacı var ve bunu başarmak için arzu ettiğiniz bir karakter seçeceksiniz.

Kolayca ulaşabileceğiniz iki kontrol butonu ile karakteri 2 boyutlu piksel ortamında kontrol edeceksiniz. Özellikle sol düğme, karakteri çevre içinde özgürce yönetmenize yardımcı olacaktır. Sağdaki düğme silah kontrolü olacak ve menzilli bir silah kullanırsanız hareket edebilir. Yani silahları topladıktan sonra, gözlerinizin önüne çıkan düşmanlarla anında yüzleşebilecek ve karakterinizin gücünü artırma sürecine başlayabileceksiniz.

Kahraman Kuşatması: Cep Sürümü

UYGUN BULUNDUĞUNUZ SINIFLARI SEÇİNİZ

Hero Siege: Pocket Edition’ı başlattığınızda, oyuncular birçok farklı karakter sınıfı bulacak ve seçim yapmak için onların bilgilerini görebileceksiniz. Bazı karakterler, oynatıcı tarafından kullanılamadığı için seçilemez; seçim tamamlandıktan sonra çevre ile etkileşime girerek silahı alacaksınız. Karşılaştığınız düşmanlar tamamen çeşitlidir ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı öğeler bırakabilirler.

Kahraman Kuşatması: Cep Sürümü

Karakterlerin, öğrenmek için zaman ayıracağınız benzersiz bir özelliği vardır. Yetenek ağacına ve silah sistemine sahip olmalarına dikkat etmeniz gerekecek. Başka bir deyişle, beceri ağacını büyütmenin ve gerekli yeni becerilerin doğru sırayla kilidini açmanın yollarını bulacaksınız. Elbette belli bir puana sahip olduğunuzda nihayetinde onları açabiliyorsunuz ve kontrol ettiğiniz karakterin potansiyelini nasıl kullanacağınıza danışmalısınız.

Kahraman Kuşatması: Cep Sürümü

ARKADAŞLARLA OYNA VE ZORLUKLA YÜZLE

Oyuncular, Hero Siege: Pocket Edition’ı tek başına deneyimlemeyecek, diğer oyuncularla oynayacak. Bir kooperatif partisi kurabilir ve onlarla çeşitli zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Aynı zamanda, deneyime yeni başladıysanız, diğer oyunculardan hızlı bir şekilde yardım alacaksınız, bu da göz ardı etmemeniz gereken bir avantaj. Deneyim boyunca, oyuncunun gücü, aldıkları beceri ağacı ve silah sistemi aracılığıyla nihayetinde geliştirilir.

Kahraman Kuşatması: Cep Sürümü

Oyunda birçok alandan geçecekler ve her alanın görmezden gelemeyeceğiniz farklı özellikleri var. Aynı zamanda, bazen her belirli konumda yüksek sağlığa sahip ve tamamen güçlü bir patronla karşılaşacaksınız. Ayrıca bu bossları yendikten sonra ödül alma şansına da sahip olacaksınız. Böylece gücünüz tamamen artacak ve dünyayı kurtarma görevi yavaş yavaş yerine getirilecek. Bu oyunun yeni unsurlarını güncellemeyi unutmayın.

ANA ÖZELLİKLER

 • Maksimum 4 oyuncu ile ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU!
 • Rastgele üretilen seviyeler, nesneler, zindanlar, patronlar, sırlar ve olaylar.
  Katıldığınız her oyun oturumu benzersizdir!
 • Şimdiye kadar, pasif, kullanışlı veya yörüngede dönen 170’in üzerinde ayrı ayrı üretilmiş kalıntı yaratıldı.
 • Yağma ve envanterler rastgele oluşturulur.
 • Artan sağlık, hasar ve yeteneklerle nadir veya elit olarak ortaya çıkma ve aynı zamanda daha iyi hazine düşürme ve daha fazla deneyim puanı kazanma seçeneğine sahip 80’den fazla farklı düşman!
 • Karakterinizi benzersiz kılmak için 150’den fazla farklı şapka mevcut!
 • Tamamlanması gereken 7 Eylem var!
 • Zenginlikleri ve rakipleri araştırmak ve temizlemek için öngörülemeyen zindanlar ve mahzenler!
 • Her biri kendine özgü yetenek ağacına sahip 16 farklı oynanabilir sınıf var!
 • Normal, Kabus, Cehennem ve Cehennem oynamaya hazır!
 • Bir sürü rastgelelik var! Mevcut tüm harika sürprizleri ve malzemeleri keşfetmeye başlayın!
 • Sıradandan meleklere kadar değişen nadirliklere sahip ganimet sistemi ve ayrıca kahramanınızın yeteneklerini geliştirmek için ortaya çıkarabileceğiniz ve üretebileceğiniz ödüller!


İndir (64M)

Artık indirmeye hazırsınız Hero Siege ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir