Hero Park
Hero Park

Hero Park v1.14.1 APK indir (Sınırsız Altın, Hız) 2022

Hero Park Mod APK, ilgi çekici bir rol yapma simülasyon oyunudur. Kötü canavarlarla savaşmak için çetin bir sefere çıkan bir asker olacaksınız.

Android Android Simülasyon
4 ( 191 puan )
Fiyat: $0
İsim Hero Park
Yapımcı Fun Flavor Games
Tür Simülasyon
Boyut 87M
Versiyon 1.14.1
MOD Sınırsız Altın, Hız
Orjinal Google Play
Hero Park is the most famous version in the Hero Park series of publisher Fun Flavor Games
Mod Version 1.14.1
Total installs 500,000+

Hero Park, Fantezi dünyasına bir macera yolculuğunu simüle eden bir oyundur. Bu oyunda oyuncu, savaştan sonra anavatanına dönen ve herkesin kötü canavarlar tarafından ortadan kaybolduğunu bulan bir gazi olacak. Bu yüzden onları yenmek ve insanlar için huzurlu ve mutlu bir yaşam kazanmak için ayağa kalkmalısınız. Oyunun sizinle ilgili ilginç bir hikayesi var – heyecan verici bir macerada size eşlik eden bir savaşçı ve büyülü tek boynuzlu at.

Kahraman Parkı

PARSEL OYUNCULARI ÇEKİYOR

Büyük savaştan beş yıl sonra, kahraman ve sadık tek boynuzlu at anavatanlarına geri döner. Ancak kasabayı boş ve zindanları terk edilmiş buldukları için bu olaydan sorumlu düşmanı bulmaya karar verdiler. Kasabayı yeniden inşa etmeli ve size yardımcı olacak yeni canavarlar üretmelisiniz. Ayrıca, canavarları çekmek için sizin tarafınızdan yetiştirilen demirciler, tavernalar vb. ile hareketli bir kasabanın mükemmel fotoğraf çekimini oluşturun.

Kahraman Parkı

ALTIN ​​DOLU BİR HAZİNE KAZANMAK İÇİN SADAK TEKNİKORNA EŞLİK ET

Hero Park’ın oynanışı büyüleyici ve çekici, oyuncuların bundan zevk almasını sağlıyor. Özellikle şehrinizi inşa etme ve geliştirme süreci daha müreffeh hale gelir. Kasabanın genişlemesi sırasında akıllı tek boynuzlu atlar size eşlik edecek. Ayrıca, maceracıları çekmek için birçok farklı ev inşa etmeniz ve bölgeyi genişletmek için onları yükseltmeniz gerekecek.

Kahraman Parkı

100’DEN FAZLA ÇEŞİTLİ KARAKTER

Maceracılar tek boynuzlu atları sevecek ve güzelliklerinden etkilenecekleri için Kahraman Parkı’ndaki maceracılar için tek boynuzlu atlar ana gelir kaynağıdır. Oyuncular, canavarların yok edilmesine yardımcı olmak için kasabalarına gelmek için birçok avcı karakteri seçecekler. Ancak izin verilen sınırın ötesindeki karakterleri davet etmek, daha fazla maceracı çekmenizi engelleyecektir.

Kahraman Parkı

ZOR GÖREVLERİ ÇÖZÜN VE DEĞERLİ HAZİNELERİ YATIRIN

Daha önce de belirttiğimiz gibi zindan, uzun süredir terk edilmiş bir alandır, bu yüzden oyuncular, maceracıların dikkatini çekmek için kullanabilirler. Aynı zamanda maceracıları eğlendirmek için topladığınız canavarları eğitmeniz ve onları zindana bırakmanız gerekecek. Ancak, oyuncunun ayrıca maceracıların kasabanın gelirini artırması için bir miktar ganimet yaratması gerekiyor. Oradan, şehre kaliteli ürünler ekleyebilir ve yükseltebilirsiniz.

Kahraman Parkı

ANA ÖZELLİKLER

  • Kahraman, vampir, tek boynuzlu at, arasından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla unutulmaz karakter…
  • Zevkinize göre güzel kasabalar tasarlayın ve üretim sürecini otomatikleştirin.
  • Maceracıları çekmek için zindanlarda canavarlar yetiştirin.
  • Kahramanın ve sadık tek boynuzlu atın heyecan verici hikayesini deneyimleyin.
  • Görevleri çözme ve değerli hazineleri kazanma becerileri.


İndir (87M)

Artık indirmeye hazırsınız Hero Park ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFun Flavor Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir