Hero Factory
Hero Factory

Hero Factory v3.1.28 MOD APK (MENU MOD) indir 2022


Kahraman Fabrikası, anında üretim ve sonsuz yükseltme sistemleri ile canavarlar ve kahramanlar arasındaki her savaşı eğlenceli ve kaotik hale getirecek. Oyuncular ayrıca ordularıyla uçsuz bucaksız bir dünyayı keşfedebilir ve her kahraman üretimini en

Android Android Simülasyon
5 ( 109 puan )
Fiyat: $0
İsim Hero Factory
Yapımcı PlayHard Lab
Tür Simülasyon
Boyut 90M
Versiyon 3.1.28
MOD Menü MODU
Orjinal Google Play
Hero Factory is the most famous version in the Hero Factory series of publisher PlayHard Lab
Mod Version 3.1.28
Total installs 5,000,000+
MOD 1
 • sınırsız para

MOD 2
 • MOD Menüsü
 • Tanrı modu

MOD 3
 • Mega Menü
 • Reklam Yok ve Reklamları Atla
 • Altın Damla (canavardan)
 • Exp Drop (canavardan)
 • Booster Rate (fabrika hızı veya turbo)
 • Beceri Hack (beceri gücü ve ücretsiz çizim becerisi)
 • Günlük Fırsatlar Mağaza Hack (0 fiyat)
 • Ekipman Mağazası Hilesi (Çizim KUTUSU mücevherleri azaltmaz, ancak yeterli mücevheriniz olmalıdır)
 • Eğitim Hack (0 yükseltme maliyeti)
 • Artifact Hack (0 tesviye maliyeti ve eser dükkanı saldırıya uğramaz, bu nedenle mücevherlerinizi azaltır)
 • Enchant Hack (0 otomatik birleştirme yükseltme maliyeti)
 • Helmet Enhance Hack (0 geliştirme maliyeti, yönetime gidin ve bilgileri tıklayın)
 • Weapon Enhance Hack (0 geliştirme maliyeti, yönetime gidin ve bilgileri tıklayın)
 • vb Deneysel


İndir (90M)

Kahramanlar her zaman tüm canavarları yok etmede öncü olmuştur ve Hero Factory bu hissi yeni ve eğlenceli bir deneyimle yeniden yaratacaktır. Artık oyuncular sürekli olarak pasif ve otomatik olarak kahraman birimleri üretmeli ve böylece krallıklarını tehdit eden her türlü canavarla savaşmalıdır. Ayrıca, yükseltme ve geliştirme sistemi, kahramanlar ordusunu birçok yeni silah veya güçle çeşitlendirmek için sonsuz ve derinlemesine.

Kahraman Fabrikası – Boş iş adamı

HER ŞEYİ FETHETMEK İÇİN BİR KAHRAMAN FABRİKASI İNŞA ET

Bir kahraman yaratmak, otomatikleştirilmiş bir fabrikada gerçekleşir ve oyuncuların bir birimi tamamlamak için yalnızca yeni ekipman örnekleri veya kaynakları sağlaması gerekir. Hero Factory, tüm prosedürlerin zengin ve çeşitli sistemlere sahip olmasını sağlayacak ve yükseltmeden sonraki her aşamada birçok yeni potansiyel açacak. Bu arada, kahraman birimleri, DPS’yi artırmak ve canavarları veya patronları savuşturmak için sürekli olarak lejyonlara katılacak.

SONSUZ CANAVAR VE PATRON DALGALARI

Oyuncunun seferi sonsuzdur ve yol boyunca çeşitli canavarlara ve düşmanlara yol açacak birçok farklı ülkeye yayılacaktır. Arazi çeşitliliğinden etkileyici olan nokta, cesur bir karaktere veya saldırı tarzına sahip olacakları için buradaki canavarlar üzerindeki etkisidir. Bu nedenle, oyuncular canavarlara etkili bir şekilde saldırmak için temel sistemleri kullanabilir, böylece belirli yerlerde sayısız patron veya efsanevi düşmanla karşı karşıya kalabilirler.

Kahraman Fabrikası – Boş iş adamı

FABRİKA İÇİN DETAYLI YÜKSELTME SİSTEMİ

Hero Factory’deki tüm üretim tesisi, karmaşık ancak derinlemesine yükseltme sistemlerine sahiptir ve birçok farklı şubeye ayrılmıştır. Üretim süreci, birkaç süreç veya koşul yerine getirildikten sonra otomatik ve basittir ve oyuncuların savaş etkinliğini artırmak için ekipman ödemesi veya değiştirmesi gerekir. Buna ek olarak fabrikalarda, oyuncunun ordu için çok sayıda yeni öğe veya savaş birimi oluşturmak isteyip istemediğini araştırmak için öğe listeleri de olacak.

YENİ KALİTELER VEYA YAPILAR TOPLA

Kalıntılar ve eserler, birçok yeni üretim sürecinin kilidini açmak için temel anahtarlardır ve böylece ekip oluşturmada yeni potansiyeller açar. Oyuncular ayrıca birkaç gerekli öğeyi yükseltme sürecini hızlandırabilir, böylece birçok yeni birim ile savaşmak için kahraman ordusunu çeşitlendirebilir. Ayrıca, bu nadir öğeler, oyuncunun şansını ve gelecekte kazanma oranını artırmak için günlük etkinliklerde görünebilir.

Kahraman Fabrikası – Boş iş adamı Kahraman Fabrikası – Boş iş adamı

ÇEŞİTLİ HARİTALAR VE ZORLUKLAR

Kahraman Fabrikası, savaş alanını veya düşmanları çeşitlendirerek seferi daha karmaşık ve zorlu hale getirecek. Belirli patron türlerinin hepsinin benzersiz haritaları olacak ve kahraman orduların hareketi, düşmana saldırmaya odaklanırken rastgele. Ayrıca oyuncular, her çatışmada zafer oranını artırmak için taktikleri değiştirmek için birçok arazi faktöründen yararlanabilir.

BECERİLERİ STRATEJİK OLARAK ETKİNLEŞTİRİN

Oyuncular, kahramanca birimler oluşturmanın yanı sıra, hedeflere etkili bir şekilde saldırmak için esnek destek becerilerini de kullanmalıdır. Bununla birlikte, bekleme süresi uzundur ve önemli bir MP tüketir, bu nedenle kuşatma silahları veya ciddi hasara sahip stratejik beceriler olarak kabul edilirler. Zamanla, birçok yeni beceri açılacak ve oyuncu orduyu desteklemek için yalnızca üç tür geniş alan becerisi getirebilir.

Hero Factory, her şey mizahi ve arkadaş canlısı iş adamı sistemi etrafında döndüğünde basit bir içeriğe sahiptir. Bu arada, oyuncu güçlü, çeşitli bir ordu kurmalı ve zafer ve şanlı zafer talep etmek için her boyuttaki düşmana saldırmaya hazır olmalıdır.

 • İlgi çekici tycoon sistemi, komik kahramanlar üretme etrafında döner.
 • Kendine özgü ortamları, düşmanları ve bekleyen zorlukları olan geniş bir araziyi keşfedin.
 • Fethin mutlak hakimiyeti için yeni kahraman birimleri yaratın, öğrenin ve kullanın.
 • Kahraman ekibi için yeni ekipmanların kilidini açmak için nadir kalıntılar ve eserler toplayın.
 • Çeşitli fabrika geliştirmeleri, beceriler ve savaş birimleri için sonsuz yükseltme sistemi.


İndir (90M)

Artık indirmeye hazırsınız Hero Factory ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir