Shin Megami Tensei
Shin Megami Tensei

Dx2 Shin Megami Tensei: Liberation v5.2.00 MOD APK (Menü/Tanrı Modu/Mana) indir 2022


Shin Megami Tensei: Liberation Dx2 sizi süper kahraman olduğunuz bir dünyaya götürür. Oyunun istediği şey, şeytanla güçlü bir şekilde savaşmak ve kendinizi geliştirmek.

Android Android Rol Oyunu
5 ( 560 puan )
Fiyat: $0
İsim Shin Megami Tensei
Yapımcı SEGA CORPORATION
Tür Rol Oyunu
Boyut 125MB
Versiyon 5.2.00
MOD Menü/Tanrı Modu, Mana
Orjinal Google Play
Shin Megami Tensei is the most famous version in the Shin Megami Tensei series of publisher SEGA CORPORATION
Mod Version 5.2.00
Total installs 500,000+
Mod Menüsü:
 • Tanrı modu
 • Sınırsız Mana
Mod Menüsü Genel
 • MOD Menüsü
 • Tek atışta öldürmek
 • Tanrı modu
 • Sınırsız Beceri
 • REKLAMSIZ
 • PvE – PvP

Shin Megami Tensei: Liberation Dx2, burada da birçok heyecan verici şeyi görebileceğiniz etkileyici rol yapma ürünlerinden biridir. Rol yapma oyunu, kendiniz için özgürce cesur bir savaşçı seçmenize izin verir. Bu savaşçı, aksiyon sırasında eşlik edecek ve yakından takip edecek ve artık o kahraman da sizsiniz. Oyuncular, iblislerin bulunduğu bölgeye gitmeli ve temel ipuçlarını kazanmaya devam etmelidir. Daha spesifik olarak, oyuncular değerli yükseltmeler elde etmek için birinci sınıf maçlar oluşturmalıdır.

Dx2 Shin Megami Tensei Kurtuluş

ESKİ FEUD’U GERİ YÜKLEMEYE DEVAM EDİN

Daha önce kimse iblislerin yükseldiğini ve yetenekli şövalyelere karşı şiddetle savaştığını bilmiyordu. Farklı cephelerde kazandılar ve arkalarında bir güç var. Ancak, şimdi bu anılar ortadan kaybolmuş gibi görünüyor ve kan davasını geri kazanmamıza yardımcı olmak zor. Ancak kaybedilenleri geri almak ve kardeşlerin intikamını almak için bu savaşı yürütme yeteneğine yalnızca siz sahipsiniz.

Shin Megami Tensei: Liberation Dx2, güvenle eğlence yaratmak için tüm bu düşmanlarla savaşabilmenizi istiyor. İki grup arasındaki büyük savaş resmen patlak verdi ve mükemmel bir lider olma hakkınız var. İblisler yavaş yavaş kötü kokular almaya başlamışlardı, bu yüzden bu savaş için bir dizi gerekli şeyi hazırladılar. Her iki taraf da güçlü rakipler ve kazanması ya da kaybetmesi uzun zaman alacak gibi görünüyor.

Dx2 Shin Megami Tensei Kurtuluş

GÜÇLÜ BİR İTTİFAK ÇAĞRISI

Böylesine mükemmel bir planı ana hatlarıyla belirledikten sonra yapmanız gereken, aynı amaç ve ideallere sahip kahramanlardan oluşan bir ittifaktır. Bu ittifak, daha fazla güç kazanmayı ve iblislerle savaşmak için bir dizi benzersiz destek becerisi eklemeyi amaçlıyor. Tabii ki, her kahramanın özel bir yeteneği olacak ve kendi büyük gücünü geliştirmek için dönüşebilecek.

Shin Megami Tensei: Liberation Dx2 her zaman tüm yönleri güvenle göstermenizi ister. Muhafızları yenmek için hemen durdurmanız ve iblislerin bulunduğu alanın daha derinlerine inmeniz gerekiyor. Bu iblisler güçlüdür ve güçlü bir şekilde saldırmak için her zaman zayıflıklarımızdan yararlanmak isterler. Ancak bu onlar için kolay değil çünkü mücadelede herkesi desteklemek için mükemmel bir kombinasyona sahibiz.

Dx2 Shin Megami Tensei Kurtuluş

İblislerle GÜÇLÜ MÜCADELE

Shin Megami Tensei: Liberation Dx2’de büyük şeytanlarla tek tek savaşmaya başlayın ve onları hızlı bir şekilde keskin ahşap çerçeveye yerleştirin. Bu iblisler gayri meşru gücü temsil ediyor ve çok geç olmadan harekete geçmemiz gerekiyor. Esas olarak, oyun aynı zamanda sizi yeni başarılara götürecek ve asil toprakları talep edecek süper savaşlar yaratmanız için çeşitli silahlar da sağlıyor.

Bu oyunda yavaş yavaş bir dizi ipucu ortaya çıktı. Bu, kardeşlerinizin intikam almasına yardımcı olmak için en etkili şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Bu savaş, kesin olarak çözmemiz gereken iyi ve kötü gruplar ve düşmanlıklar arasındadır. Beyni ve arkasındaki gücü bulmak için bir dizi belirli kanıt hakkında daha fazla şey öğrenmiş olmanız size yardımcı olacaktır. Bu derin kan davasından intikam almak için ipleri elinde tutan herkesi öldürün. Bu oyunda tüm gerçek cesaretinizi gösterin.

Bu sayede Shin Megami Tensei: Liberation Dx2, istediğiniz tüm niyetleri süper üründe gösterir. Dikkat çekici olan şey, yıldırım hızındaki yeteneklerinizi sergileyebilmeniz ve daha üstün beceriler toplayabilmenizdir. Harika bir kahraman kadrosu savaşa katıldı ve harika bir savaş yaratmak için sizinle birleşti. İblisler, karanlık güçlerin gerçeğini ortaya çıkardı ve şimdi onları hemen bulmak için bir maceraya çıkmanız gerekiyor.

Dx2 Shin Megami Tensei Kurtuluş Dx2 Shin Megami Tensei Kurtuluş

ANA ÖZELLİKLER

 • Kalk ve büyük savaşı başlatmak için yetenek ve sanatları kazanmış kahramanlardan biri ol.
 • Birlikte, ana görevi yerine getirmek için bir dizi plan yaparlar ve oradan ayrıcalıklarını şiddetle geliştirirler.
 • Önemli bilgiler elde edebilmek ve eski bir kan davasının intikamını alabilmek için her zaman kendinizi tehlikeye atın.
 • Oyunu bir rekabete dönüştürün ve benzersiz aksiyon deneyimlerini paylaşmak için yetenekli insanlarla tanışın.
 • Büyük iblislerle savaş yapın ve dünyayı eski haline döndürmek için tüm bu kötü iblisleri yok edin.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Shin Megami Tensei ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanSEGA CORPORATION

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir