Hero Cantare With WEBTOON
Hero Cantare With WEBTOON

Hero Cantare with WEBTOON v1.2.329 MOD APK (Menü/Tanrı Modu/Otomatik Kazanma) indir 2022


WEBTOON ile Hero Cantare, oyuncuları güçlü kahramanların dünyasına getiriyor ve bunlardan biri popüler çizgi romanlara sahip bir çapraz karakter. Yenilikçi taktik mekaniklerle birçok savaşın üstesinden gelmek için onları çağıracaksınız.

Android Android Rol Oyunu
4 ( 685 puan )
Fiyat: $0
İsim Hero Cantare with WEBTOON
Yapımcı NGELGAMES
Tür Rol Oyunu
Boyut 192MB
Versiyon 1.2.329
MOD Menü/Kadın,Tanrı Modu/Oto Kazanma
Orjinal Google Play
Hero Cantare with WEBTOON is the most famous version in the Hero Cantare with WEBTOON series of publisher NGELGAMES
Mod Version 1.2.329
Total installs 1,000,000+
 • MENÜ MODU
 • Hasar çarpanı
 • Tanrı modu
 • Otomatik kazanma

WEBTOON ile Hero Cantare, oyuncuların birçok farklı meydan okuma modunun üstesinden gelmek için güçlü kahramanlara sahip olacağı bir oyundur. Karakterlerin taktiklerine ve gücüne karşılık gelen karakterlerin saldırı sırasını kendiniz belirleyeceksiniz. Ayrıca çapraz karakterler de dahil olmak üzere etkileyici sayıda karakter, kaçırılmamasını sağlayacaktır.

WEBTOON™ ile Kahraman Cantare

YENİ KAHRAMANLARIN KİLİDİNİ AÇIN VE ZORLU DALGA BASKINLARINA KARŞILAŞIN

Yeni bir kahraman olan WEBTOON ile Hero Cantare’nin yeni versiyonunda heyecan verici bir nokta beliriyor. Bulacağınız kahraman, ejderha ile ilgili ve saldırgan becerilere sahip Evil Dragon Heart Heater. Spesifik olarak, 3 zincir halinde bir saldırı gerçekleştirdiğinizde, etkileyici bir becerinin başladığını göreceksiniz ve sonunda düşmanı bitirmek için bir ejderha beliriyor. Ayrıca Open Portal başta olmak üzere birçok yoldan bu karakteri çağırabileceksiniz.

Kesinlikle görmezden gelemeyeceğiniz yeni bir düşman, dalga baskınında Master Evil. Büyük boyutlu ve çekici bir görünüme sahip düşman, düşmanınız olacak ve istediğiniz rütbeye ulaşmak için mümkün olduğunca fazla hasar vermeye çalışacaksınız.

WEBTOON™ ile Kahraman Cantare

ZORLU SAVAŞLARA KATILIN

WEBTOON ile Hero Cantare’de oyuncular, karakterlerin saldırı sırasına karar vereceğiniz karakterler arasında sıra tabanlı bir savaşa girecekler. Spesifik olarak, her dönüşte bir saldırı düzeni ekseni göreceksiniz ve bunun altındaki karakterlerin resimlerini göreceksiniz. Önce ve sonra hangi karakterlere saldıracağınıza karar vermek size kalmış; bu görüntüleri o saldırı ekseninde görünen boş yuvalara koyarsınız.

Ayrıca fark ettiğiniz bir başka nokta da, bazı görüntülerin kopya olduğu ve bunları istediğiniz konuma getirmek için tamamen bir araya getirebileceğinizdir. Aynı zamanda, bir turda kullanabileceğiniz mana miktarına da dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bu, yerleşiminizi etkileyecek. Ayrıca, görüntüleri bir araya topladığınızda, daha güçlü bir saldırı zinciri oluşturmak için bazen normalden daha fazla enerji gerekir, örneğin bir görüntüyü iki zincirde birleştirerek üç zincir oluşturmak ve iki güç noktasını kaybetmek gibi.

WEBTOON™ ile Kahraman Cantare

GÜÇLÜ KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Oyuncular, WEBTOON ile Hero Cantare’de birçok zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacak güçlü karakterler bulacaklar. Aynı zamanda karakterlerin bilgilerine eriştiğinizde onlara ulaşmanın yollarını da buluyorsunuz. Ayrıca, birçok kişinin bildiği popüler mekanizma, gacha’yı çevireceğiniz Açık Portal’dır ve eğer şanslıysanız, o afişin karakterini alırsınız. Tower of God, God of High School ve daha birçok eser gibi bazı çizgi romanlardaki karakterleri görmezden gelemezsiniz.

Karakterin seviyesini yükselteceksiniz ve sınıra ulaştığınızda karakterin istatistiklerini artırmak için sınırın kilidini açmaya devam edeceksiniz. Aynı zamanda, her karakterin, karakterin istatistiklerini iyileştirmenize yardımcı olan birçok uyanış bonusu vardır. PVE ve baskın seviyelerinin yanı sıra PVP, sizin gibi yüksek kaliteli kahramanlara sahip etkileyici sayıda oyuncuyla karşılaşacağınız, kaçıramayacağınız bir mücadeledir.

WEBTOON™ ile Kahraman Cantare

Oyuncular, aşağıdaki unsurlarla heyecan verici sıra tabanlı savaşlar bulabilecekler:

 • Güçlü kahramanlardan oluşan bir dünya ve popüler çizgi romandan çağırabileceğiniz bazı karakterler.
 • Etkileyici sıra tabanlı savaşlarda bir kahraman ekibi oluşturacak ve farklı oyun modlarından düşmanlarla savaşacaksınız.
 • Sıra tabanlı savaşlarda, saldırı sırasına karar veren ve karakterin güçlü saldırılarını sentezleyen sizsiniz.
 • Her karakterin, onları en iyi duruma getirmek için kilidini açabileceğiniz istatistikler, beceriler ve pasif beceriler vardır.
 • Oyuncular, oyunun yeni versiyonunda sizi bekleyen yeni kahraman ve yeni dalga baskını gibi bazı değişikliklerden gözlerini alamayacaklar.


İndir (192MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hero Cantare with WEBTOON ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir